USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Волиньраді представили нового депутата. ФОТО

25 Квітня 2014 10:58
Депутатське посвідчення отримала депутат-регіонал Світлана Вакулка.

Про це стало відомо під час 25-ї сесії облради, що відбулася 25 квітня.

У зв’язку із припиненням повноважень депутата фракції Партії регіонів Тамари Ковальчук у зв’язку із особистою заявою, наступною за черговістю за виборчим списком Партії регіонів стала Світлана Вакулка, представниця селища Іваничі. Їй вручили депутатське посвідчення та картку депутата.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ТБ Показати IP 25 Квітня 2014 11:09
Гузя поміняйте!!! Сидить і нічого не робить, а лише на свій планшет фотки робить з залу засідань і у мережу викладає! О то і заступника мають в раді...:(
Гость Показати IP 25 Квітня 2014 11:35
Злочинна партія,продала і зрадила Україну, повбивала і далі вбиває людей ,а їх ставлять ще депутатами.Вона ще щось буде робити,що? Господи-сатана керує вами
гостЮ до Гость Показати IP 25 Квітня 2014 11:46
Продав і здав Крим БЮТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 12:23
і як їй не соромно іти в депутати від злочинного угропування, на руках якого кров наших земляків ?!! Земляки-продажники !!!
аріель до Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 13:07
Бачите як перелякано дивиться, напевне вчителька . яку залякали!
ростислав Показати IP 25 Квітня 2014 13:05
Така молода і запроданка.Ганьба! Може вибачиться за свою злочинну партію!
Рома Показати IP 25 Квітня 2014 21:30
оце дожилися.скільки памятаю в ІВАНИСІВСЬКІЙ ЗОШ № 1 лінійка починалась словами: "Богданова". знана дівчина була. тепер депутатка.