USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Волиньраді вирішили, що робити з обласною психлікарнею

10 Січня 2023 11:55
Депутати Волиньради рекомендуватимуть скасувати своє ж рішення від 9 грудня 2021 року про реорганізацію комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня» шляхом приєднання до Волинського медичного центру терапії залежностей.

Таке рішення ухвалили під час засідання майнової комісії, повідомляють у Волинській обласній раді.

Причина полягає у тому, що упродовж останнього року психлікарня набула нового значення та можливостей у наданні послуг, а тому члени майнової комісії вважають за доцільне змістити акценти в процесі реорганізації, і саме психіатричну клініку визначити правонаступником усіх майнових і немайнових прав комунального підприємства «Волинський медичний центр терапії залежностей».

Читати ще: У Луцьку створили медичний центр терапії залежностей

Загалом, члени постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області розглянули 12 питань.

Заслухавши інформацію начальниці відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Олени Кузьменко, члени комісії погодили передачу з балансу обласної інфекційної лікарні на баланс госпіталю ветеранів війни лікарських препаратів, а з обласної клінічної лікарні обласній психіатричній – медичних та функціональних ліжок і матраців до них.

Також комунальна установа «Управління будинком Волинської обласної ради» передасть на баланс Історико-культурного комплексу «Вовчак-Волинська Січ» автопокришки, акумулятор і компресор.

За результатами щорічної інвентаризації обласні комунальні заклади клопоталися перед депутатами і про списання майна, непридатного для використання. Йдеться про автотранспорт та медичне устаткування.

Окрім того, профільною комісією погоджено процедурні питання, пов’язані з передачею із державної в обласну комунальну власність цілісних майнових комплексів Нововолинського центру професійно-технічної освіти і Торчинського професійного ліцею.

Також члени комісії не заперечували щодо передачі в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області окремих приміщень з балансу одних комунальних підприємств іншим комунальним закладам.

У рекомендаціях майнової комісії – і затвердження землеустрійної документації, дозвіл на зміну цільового призначення ділянки та надання в оренду землі для будівництва й обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Члени постійної депутатської комісії також рекомендували погодити звільнення Олега Дмитрука з посади директора комунального підприємства «Волиньпроект» Волинської обласної ради у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначення тимчасовим виконувачем обов’язків директора Дмитра Дубняка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Задовбало Показати IP 10 Січня 2023 12:33
Все купується і продається. Волинська обласна психіатрична лікарня найкорумпованіша лікарня де безкоштовно не візьмуть на роботу, не дадуть довідку в пенсійний фонд людині, яка йде на пенсію і лікар не підійде до хворого, який тижнями буде лежати в ліжку повернутий до стіни поки родичі не заплатять. Медична допомога на найнижчому рівні. Військовим, що лікуються в закладі не надається належна допомога і вони змушені шукати її поза межами лікарні (психолога та логопеда) витрачаючи власні кошти на послуги оплачені державним фінансуванням. Для лікарів не існує графіку і совісті. Все влаштовано систематично на хабарництві. Лікарня, яка постійно жебрає, куди тоннами доставляють гуманітарну допомогу, яка розкрадається всім ешелоном персоналу і не дістається хворим. Де смачно зварять їсти тільки коли приїздить перевірка. Де постійно з кухні виносять і вивозять продукти, та гуманітарку. З такими розкладами наркологічний диспансер дуже швидко занепаде.
Олеся Показати IP 10 Січня 2023 13:01
От і накрився наркодиспансер- процвітаючий...з хорошим фінансуванням....з ремонтами, з вчасними і гарними зарплатами, з прекрасним харчуванням хворих. Буде все як в психлікарні - повний колапс
777 Показати IP 10 Січня 2023 14:36
Давно треба було закрити наркодиспансер з алкоголіком Шкаровецьким і його алкоголіками - наркологами !Тільки гроші гребуть ,а у психіатричній лікарні під керівництвом Юрко - людське відношення до хворих і конкретна допомога !
Свята правда до 777 Показати IP 12 Січня 2023 03:02
Проте а наркодиспансеру довідка безкоштовно, а у психлікарні військовозобов'язаного який проходив комісію змусили платити гроші за таку!
Мальвіна Показати IP 10 Січня 2023 14:39
Як легко процвітати при відсутності хворих...
1234567 Показати IP 10 Січня 2023 14:40
Дійсно - давно треба було закрити наркодиспансер з його керівником Шкаровецьким.Все там роблять по блату і за великі гроші,особливо виписка сертифікатів.
537600 Показати IP 10 Січня 2023 15:20
Судячи з коментарів треба закрити обидві лікарні. Одні хабарники і алкаші кругом.
ОКСАНА Показати IP 10 Січня 2023 19:09
В кожного свій погляд і своя думка,що склалися лише від враження від 1 відділення або лікаря.В мене лише позитивні відгуки стосовно психоневрологічного диспансеру.Професійні та доброзичливі лікарі.Адекватно та влучно підібрали дієве лікування( У пацієнта на очах колосальні успіхи). Чи задумувалися Ви хоч на 1 хвилину скільки пацієнтів в одного лікаря? Яке в них навантаження?Ви задумувалися як це вислухати скарги всіх пацієнтів?(це ж з розуму можна самому зійти).Ви бачили скільки військових зараз там?Скільком цивільним в даний час( в період війни,бо психічних розладів стало не в рази,а десятки- сотні разів більше) треба професійна допомога психіатра?А дітей?Ви бачили скільки дітей психічно скалічила війна?Ви це бачили? У мене це крик душі(люди з розуму сходять,а тут "реорганізація")А де її будуть надавати і хто, якщо все розформують?Ви думали?Це що їх всіх випустять і нехай бігають???Ви хоч раз бачили людей з психічними розладами в стадії загострення??? Ви б самостійно лікували їх у сімейного лікаря?Ви б самостійно змогли йому організувати окремий простір?Самостійно змогли б втихомирити??? Особисто,я ні. Тому,на мою думку,такий заклад повинен існувати! РУКИ ГЕТЬ ВІД ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ!!!
Рита Показати IP 10 Січня 2023 20:45
У наркодиспансеру неодноразово лікувалася моя рідна дитина, із закладу вільний вихід прямо до магазину для того щоб похимилится, якщо не щось не так то зразу виписують, вже не знали куди звернутися за допомогою, а у псих.лікарні після отриманого лікування і кваліфікованої консультації, наразі триває ремісія вже пів року!
Ната Показати IP 10 Січня 2023 21:30
Волинська обласна рада давайте вас реорганізуєм!!! Дякуючи, цій лікарні мій тато вижив. Дякуючи персоналу ,лікарям,які надали кваліфіковану допомогу. Я донька військового, яка пережила три місяці пекла,три місяці страждань та три місяці переживань аби його врятувати психічний стан. Ми і на далі лікуємось. Повірте ніяких коштів ми і не платили,а ні вибачаюсь купили татові мило ,бо інші хворі забрали. Перший раз я почула підтримку лікарів. Дорогі наші посадовці,а ви запитали у родичів тих хто там лікується? Тих мам які там дітки лікуються? Ти військових ,які лікуються? Агов просніться!!! Ми люди які хочемо,щоб ця лікарня існувала. ЦЕ НАШ КИСЕНЬ, не перекривайте його. На рахунок харчування то, що можна приготовити 13грн? Може краще профінансувати. Попіклуватися за психічно хворих.
Павлівна Показати IP 10 Січня 2023 21:49
Скажіть мені, як можна закрити на даний час таку лікарню? Коли у людей психічні розлади, не тільки у військових але й у цивільних,діток. Ви задумались, як далі їм жити, бути? У мене склалось таке враження, що за людей ніхто і не думає.
......... Показати IP 11 Січня 2023 00:02
А чому просто не вигнати усе керівництво і їхніх прислужників!? Лікарень по Волині на пальцях уже можна перерахувати ........
Яяяяя Показати IP 11 Січня 2023 00:06
Ота вся земля включно до автобазаровської автостради, уже продана..... І лікарню мали ліквідувати давно..... А тут війна... І нікуди військових дівати!.... Алеж ним всерівно!
Юра Показати IP 11 Січня 2023 00:24
Куди людей з розладами дівати.
Сарказм до Юра Показати IP 12 Січня 2023 03:04
Нехай по вулицях гуляють. Свіжим повітрям дихають.
Ігор Показати IP 12 Січня 2023 15:11
Де йде мова ПРО ЗАКРИТТЯ одного закладу чи іншого??? Мова про приєднання. А хворих психічно, як і нарко та алкозалежних збільшується як перших так і інших.
Петро Показати IP 12 Січня 2023 18:34
Навіщо писати таку маячню??? Судячи з ваших слів то до автостради ще треба знести районну лікарню, а за нею набудованих море будинків, а далі земля дядька, що будує будинки і тільки тоді "автострада* авторинку. А лікарня просто дуже занедбана і бідна, хоча дуже велика. Якщо Ви бачили психлікарню, то уявляєте як її знести??? Господаря їй треба щоб за установу думав, а не про свої кишені.