USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08

У Волинській ОДА – новий керівник департаменту

17 Листопада 2014 10:32
Офіційно представили директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови ОДА 17 листопада.

Володимир Гунчик поінформував, що ,відповідно свого розпорядження від 17 листопада, Оксану Михайлівну Гобод призначено на посаду директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Досі Оксана Гобод обіймала посаду заступника директора відповідного департаменту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 11:07
Викиньте на смітник Дубняка. Григорій Пустовіт за 4 місяці робити встиг підібрати і це сміття. В сотий раз переконався, що це ганьба для чиновницького корпусу Волинської ОДА. Для двохвилинної розмови добивався до нього через секретарку дві доби. У відповідь лунало: "на нараді", "ще не повернувся з наради", "на перекурі", "ще не повернувся з обіду", на урочистій", "десь кудись вийшов" і т.п. На третю добу гоноровий чиновник переказав через секретарку, що "звертатися пресі до нього можна лише в письмовому вигляді". Не знаю, хто зі ЗМІ так скривдив цю слабоокультурену людину і через кого звертатись? Добросовісна працівниця прес-групи голови ОДА Галина Денисюк чомусь звільнилась, тому "звернутись" через закритий кабінет не можна. До речі, кількома днями раніше звернувся до голови ОДА Володимира Гунчика. Помічник Олена оперативно вирішила питання за 10 хвилин, а зустріч відбулась вже за годину. Без письмових звернень і розшуків, за що дякую голові. А "дубовому" хлопцю дубняку нагадаю, що в ОДА вже всі зрозуміли, що чиновник для людей, а не люди для чиновника. І журналісти вимагають не честі і великої уваги, а культурного поводження з ними.
правдива до Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 11:14
+100500!!! Правдиво про "кадри" в ОДА!!! Такого дуже давно не було, щоб таких нероб пристраювали, а Козюпа коліжанок працевлаштовує! Ганьба!!!
віктор до правдива Показати IP 17 Листопада 2014 14:34
гобод так собі...просто в неї чоловік есбеушнік
Думай,до говориш! до віктор Показати IP 17 Листопада 2014 17:08
Хоча б,ЩОСЬ прочитай! У неї - три ВО! Тобі відомо,що це? Чого брешеш про чоловіка- "есбеушніка"? Він- агент Аргентіни, а на виідних- працює на МОССАД! P.S. Важко бути памороком?
валя до віктор Показати IP 12 Березня 2016 09:51
коментар було видалено
ПЕТРУ ЧЕЧЕЛЮКУ до Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 16:00
Ти певно сам недалеко від мусора лежав!! Забацався крутим журналістом, а забув як гроші відмивав на базі!!!! А взагалі баби - галі іри зелінські заспокойтесь, і не пишить х...і. Нормально працювати треба було а не займатися херньою. Але це єдине що ви можете робити - анонімно лити бруд на людей.
до до Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 16:11
Ой Петю, а про чеснiсть i порядочнiсть давай помовчимо. Не всi хто тебе знають вже повмирали.
знайко до до Показати IP 17 Листопада 2014 19:12
Дубняк з Чубарою команду фас дали - почався гон!:) Ті Дубняки, Козюпи і Чубари у журналістіці взагалі повний НОЛЬ, а щось вякають і посади займають, а вміють лише "лизати", а Дубняк гроші дерибанити!!! Правда не подобається? Далі буде...
Анонім Показати IP 17 Листопада 2014 11:10
Зате прес-служба вся розбіглася і нікого немає!:))) Слава Козюпі, Дубняку і Чубарі! От вже набрали в ОДА працівників...
Так так до Анонім Показати IP 17 Листопада 2014 14:28
такого безпредєла в ОДА не було ніколи! А чубара ще й у дубняка на півставки підпрацьовує. підстилкою.
Анонім Показати IP 17 Листопада 2014 11:22
Ще в управлIннi освiти те ж саме: приходиш на прийом, а тобi секретарка - зайнята, на нарадI, не прийомний день, а то й взагалi шедевр - "начальник зараз iде по своїм справам"
Анонім Показати IP 17 Листопада 2014 11:29
Це кубло корупції,яке треба негайно викорінювати.Але,що змінилося нічого? Це ж саме твориться,щор творилосяза янека.ЦІ чинуцші не бояться нікого і нічого.Ставлять своїх,крадуть,ділться і все на своя круга.Ганьба.
Преса України Показати IP 17 Листопада 2014 11:30
Кращої працівниці прес-служби усіх часів і всіх народів, ніж Галина Денисюк, за 30 років роботи в журналістиці я не памятаю. Денисюк Галина, Балюк Зоя - золотий фонд роботи з пресою. Ці дівчата домовляться навіть з чортом, але треба трішки більше часу, як на домовленість зі звичайною людиною. Але навряд, чи вони домовилися б з цим, як пише Петро, "дубовим" хлопцем.
відділ кадрів Показати IP 17 Листопада 2014 11:41
Просто дивує ким себе Гунчик оточив!!!
обс до відділ кадрів Показати IP 17 Листопада 2014 14:42
це ще кадр пустоцвіта
123 Показати IP 17 Листопада 2014 11:42
Пишуть коменти друзі Галі Денисюк, слава богу бозбулися цієї працівниці, в якої за час роботи в адміністрації корона виросла, якій завжди все не так, то зарплата мала, до роботи багато.
321 до 123 Показати IP 17 Листопада 2014 12:43
А де твої "друзі"?:)
гммм до 123 Показати IP 17 Листопада 2014 14:26
Ну то попрацюйте держслужбі за 1800 грн. Як такі мудрі. А прес-служба - це вам не перекладання бумажок, хто куштував того хліба, той знає.
цікавий Показати IP 17 Листопада 2014 11:43
А козюпа - це хто? Що він робе? Яке крісло займає цей порожній пакет з-під кефіру.
знайомий до цікавий Показати IP 17 Листопада 2014 12:46
Це помічниця Гунчика яку привів Пустовіт, що влаштував з ОДА біржу праці і влаштовував на роботу всіх своїх наближених! Це той, хто хотів все по новому(демократично) робити - всі мої - за мною кому треба... От таких призначали, а тепер спробуй позбутися...?
для 123 Показати IP 17 Листопада 2014 11:50
дивись, щоб тобі, чиновницькому холую, хрен на пятці не виріс. Щоб, як сходити помочитися, ти в туалеті не роззувався.
для для до для 123 Показати IP 17 Листопада 2014 14:37
Дуже достойний комент для журналiста. Що, нормальних слiв не хватае.
кадрам Показати IP 17 Листопада 2014 11:50
Еге ж. Таке враження, що Гунчик все робить навмисне, щоб Порошенко його звiльнив i вiдправив назад на завод - на бIльшу зарплату. А Гобод довгий час працює в соцзахистi i людина вона проста. Ну щодо бiльшостi - то це кара якась.
Отакої до кадрам Показати IP 17 Листопада 2014 17:13
Ну на рахунок "простої Гобот" ви перегинаєте - це ше та цяця!З теї самої серії шо і Мишковець.Люстрація за такими незамєнімими плаче!
знаючий Показати IP 17 Листопада 2014 11:52
Гунчик себе не "оточив", бо він розумна людина. Йому просто важко від цих "дубів" позбутись. Але є сподівання, що позбудеться. Собі і людям краще зробить.
до 123 Показати IP 17 Листопада 2014 11:53
123 вже всi здогадалися хто ти є. Про тебе то точно тiльки друзi гарно пишуть, та й тих не багато... .
... Показати IP 17 Листопада 2014 12:15
а чому вона в майцы на роботу ходить?? такий дрес-код???
Модниця до ... Показати IP 17 Листопада 2014 12:42
Дуже гарна жінка...а ви заздрите їй
Pierre Cardin до Модниця Показати IP 17 Листопада 2014 12:49
Це про кого "гарна"? Мова йде не про Гобод, так тут мова зав'язалася, а про тих кого тут Пустовіт влаштував на посади і хто служби в ОДА розвалює!!!
"в майцы....." до ... Показати IP 18 Листопада 2014 08:12
Можливо,то фотка літня? Включи мозок , "грамотєй".....
поліщук Показати IP 17 Листопада 2014 12:46
розумна і гарна жінка-притому знае роботу
Вася до поліщук Показати IP 17 Листопада 2014 17:27
Не смішіть!!!Як людина повний нуль!"
Герасим Показати IP 17 Листопада 2014 14:19
Золоте правило-як в голові нема-то цицьки показуй, того й в майці! Там публіка підібралась, що аж страшно робиться, що з тої ОДА зробили-якийсь бардак повний!
лучанка Показати IP 17 Листопада 2014 14:42
Ах бідні наші журналісти поперетружувалися, більшість з них хамовиті якщо не по їхньому, хто платить бабло тому й служать. І правильно зробили що розігнали прес-службу, вона зовсім не потрібна, є управління інформаційної діяльності, навіщо плодити куча чиновників
255 до лучанка Показати IP 17 Листопада 2014 14:58
Була прес-служба, а управлiння має бути внутрiшньої полiтики як колись, а не дублювання "iнфопмацiйної дiяльностi", бо треба ж було управлiння внутрiшньої полiтики пiдбити пiд вмiння i навички молодих регiоналiв, тому й переaорматували - зробили з внутрiшньої полiтики управлiння iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю - язика зламати можна.
логістика Показати IP 17 Листопада 2014 15:21
Підтримую останнього коментатора. Чиновникам щодо створення нових управлінь чи їх переформатування не варто кидатись в крайнощі. ОДА вже мала так зване управління інформації, куди Савчак постягував таких одіозних осіб, як Мирок Козак і ін. На щастя, прийшов на посаду голови Романюк і розкусив цих горішків. Ригонали від нічого робити завантажили управління внутрішньої політики новими "повноваженнями" - комунікацій з громадськістю. Навіщо, якщо ці всі функції прекрасно виконувала прес-служба? Навіщо сюди приплели Віру Фамуляк-Космодемянську -Зелінську? З нудьги? Собака, коли не має роботи, яйця лиже.
123 Показати IP 17 Листопада 2014 15:56
Гобод О.М.- мудра жінка, досвідчений працівник у соціальній сфері. Вона пройшла в департаменті шлях від простого спеціаліста да начальника департаменту. Якщо не знаєш броду- не лізь у воду, казали наші предки. Це стосується усіх попередніх коментарів. Далекі від сфери соцзахисту-краще не лийте бруд. А мабуть всі профіільні управління області дуже задоволені цією людиною
444 до 123 Показати IP 17 Листопада 2014 16:06
123 ти як щось ляпнеш. Хто на Оксану Гобод бруд льє? Тут тема за iнше завелася - за загрев, дубнякiв та iншу нечесть яка в ОДА поналазила.
Петро Іванович до 123 Показати IP 17 Листопада 2014 17:30
Оксана Михайлівна,перестаньте собі співати оди.Пора вже на біржу!
123 до Петро Іванович Показати IP 17 Листопада 2014 20:02
Дякую що зрівняли з О.М.. але на жаль, мені до неї ще дуууууууууже далеко.
Чечелюку Показати IP 17 Листопада 2014 16:41
Більшого мудака та пройдисвіта ніж Чечелюк ще пошукати! Такого гнилого писаки на Волині давно не було! Воно в медведчуковій жовтій газетьонці щось шрайбало і тепер розписалось. Всі добре знають-потрібний паскудний пасквіль-звернись до Чечелюка. П.дар ще той!
до чечелюка Показати IP 17 Листопада 2014 16:44
У вас трішки вийшла не стиковочка, дубняк на перекур не ходить, бо він зовсім не курить, якщо брешете, то не забріхайтеся.
Анонім до до чечелюка Показати IP 17 Листопада 2014 19:19
Яка різниця - курить не курить?:) Що воно "дуб...няк" то всім в ОДА відомо і що хапуга ще той! Чого раніше не йшов на держслужбу - бо гнали скрізь, а тут Пустовіт по дружбі підвернувся і влаштував неробу. Ходить тепер у ОДА сортири перевіряє, зате державна служба, а якщо "вислужиться", то і пенсія гарна буде, а поки грошенят покраде...
Справедливий Показати IP 17 Листопада 2014 16:52
Гобот-керівник департаменту? Та не смішіть людей! Просто такі як Гобот вигідні Гунчику та Мишковець! А Гунчику потрібно прочитати Закон "Про очищення влади"! І Гобот і Мишковець працювали при Янеку на керівних посадах! Заяв на звільнення не писали! То про яке очищення та люстрацію йде мова? Чоловік есбеушник? Нехай про себе потурбується-щоб не звільнили! Пане Гунчик! ЗАКОНИ ПОТРІБНО ЗНАТИ ТА ВИКОНУВАТИ!!! Всіх ,хто працював при Януковичу на керівних посадах-підлягають звільненню!
321 до Справедливий Показати IP 17 Листопада 2014 20:04
Мова йде про Гобод О.М. чи якусь Гобот? Це взагалі про кого Справедливий чи Всезнаючий пише?
Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 17:12
До коментатора "Чечелюку". «Більшого мудака та пройдисвіта ніж Чечелюк ще пошукати! Такого гнилого писаки на Волині давно не було! Воно в медведчуковій жовтій газетьонці щось шрайбало і тепер розписалось. Всі добре знають-потрібний паскудний пасквіль-звернись до Чечелюка. П.дар ще той!». Безмежно вдячний за не відомі мені й досі нові сторінки моєї журналістської діяльності. Наскільки мені відомо, Медведчук мав і має вплив на видання «Сегодня» і «Весті». В них немає жодної моєї публікації. Жодної! Крім цього, я завжди бридився взяти ці видання в руки. А взагалі, то я ніколи не судив журналіста по публікаціях в якихось виданнях, а «жовтих газетках», а по його позиції . З задоволенням допоможу моєму опоненту. Мої "пасквілі" можна читати у виданнях – щотижневиках «Високий Замок», «Дзеркало тижня», «Столичні новини», «Київський Телеграф», «День», «2000», всеукраїнському журналі «Лісовий вісник», місцевих ЗМІ «Волинь нова» Віче інформ», інтернет-виданнях. І ще відмічу, що в моїх "характеристиках" опонента ще раз проглядається нутро Дубняка і його примітивних, як мітла, "адвокатів".
читач до Петро Чечелюк Показати IP 17 Листопада 2014 19:29
Да не звертайте уваги на замовних "писак" від Чубари та Дубняка з Козюпою! Там все управління внутрішньої політики цім давно промишляє он як кинулись строчити...!:)))
читав і плакав Показати IP 18 Листопада 2014 09:05
Коментарі в адресу Дубняка - 100% правда. Хто знає цього чоловіка, той після зустрічі з ним помиє руки. Людина дуже низької регламентації. Такого у владі на такій посаді ще не було. Ганебне рішення пустовіта. Гунчику за такі кадри треба рахувати стаж рік за три, як рахували радянським пілотам заполярної авіації. Ще один факт, які члени були в "Батьківщині". Справжні члени - моржові.
Не вiрю Показати IP 18 Листопада 2014 14:46
Де мiй коментар?
Не вiрю Показати IP 18 Листопада 2014 14:53
Дурня це все i до статтi някого вiдношення не мае. Комусь мiсце Дубняка приглянулось, от i тролять. Хочуть когось свого пропихнути. .
вірю Показати IP 19 Листопада 2014 09:27
Першого зустрічного пропихнути, то буде кращий, ніж дубняк.