USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Волинській ОДА – новий начальник департаменту інфраструктури

13 Лютого 2022 12:21
Департамент інфраструктури Волинської облдержадміністрації очолив колишній директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії облради.

Під час розгляду фінансових питань депутати нагадали, що департамент інфраструктури мав подати список комунальних доріг, які цьогоріч ремонтуватимуться в області, адже торік чимало громад нарікали на непрозорість та необґрунтованість такого відбору. Проте структурний підрозділ ОДА досі цей список депутатам не надав.

Відповідь просили надати присутньому представнику департаменту Сергієві Мишленику. Натомість той скерував депутатів до нового начальника Андрія Сазонова, який, з його слів, працює на цій посаді вже з 3 лютого.

«Є директор департаменту Сазонов Андрій Віталійович, звертайтесь до нього, хай дасть відповідь. Він вже на посаді з 3 лютого 2022», - зазначив він.

Відомо, що Андрій Сазонов очолював ДП «Дороги Прикарпаття» з 2019 року. У квітні 2021 року він отримав найвищу нагороду Івано-Франківщини «За заслуги перед Прикарпаттям». Уже 9 липня Івано-Франківську ОДА очолила Світлана Онищук, а 22 липня вона видала розпорядження про звільнення Андрія Сазонова з посади директора ДП, нібито «у зв’язку з невиконанням обов’язків, вказаних у контракті». Андрій Сазонов вважав такі дії незаконними та обіцяв оскаржити їх в суді.

У поданій декларації як кандидата на посаду директора департаменту Андрій Сазонов вказав, що торік отримав 804 515 гривень заробітної плати. Жодного майна чи транспортного засобу він, згідно із декларацією, не має. Натомість його дружина Оксана Сазонова має у власності квартиру площею 64 кв м у селі Крихівці Івано-Франківської області, земельну ділянку площею 1000 кв м у селі Угринів, там же вона має у власності недобудоване домогосподарство площею 202,08 кв м. Також дружина посадовця має автомобіль Кіа Forte 2014 року випуску. Згідно з декларацією, торік Оксана Сазонова отримала 679 053 гривні доходу від ведення підприємницької діяльності.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Уася Показати IP 13 Лютого 2022 13:51
Браво!!! Тепер - будуть дороги я к там....
Резюме Показати IP 13 Лютого 2022 16:05
Каліф на годину !
Лучани Показати IP 13 Лютого 2022 21:39
Ну чого ми підбираємо чсякий непотріб?(((
Джо Байден Показати IP 14 Лютого 2022 13:30
Це ж той чорт якого вигнали з Франківська за дерибан грошей на Великому будівництві. Тепер буде Погуляйка підставляти
Погуляйко Показати IP 14 Лютого 2022 13:32
Повірте я не хотів щоб його призначили, але з висока прийшов наказ От і призначаю
Ірина Показати IP 14 Лютого 2022 13:34
https://zaxid.net/golova_ivano_frankivskoyi_oda_raptovo_zvilnila_kerivnika_derzhpidpriyemstva_dorogi_prikarpattya_n1522957 його вигнали звідти що нічого не робив. тепер якось сюди вліпився
Декларатор Показати IP 14 Лютого 2022 13:35
Ідеальни й чиновник. Все майно записане на жінку, а сам голий-босий
Андрій Показати IP 14 Лютого 2022 13:36
Він в 19 році відкрив підприємство на закарпатті. відмивав бабки. ніхто не захотів з ним маратися. тепер сюди приперся . подивіться його декларацію
Оля Показати IP 14 Лютого 2022 14:00
В нього було фірм 50 на франківщині. ще й працюють. йому в кишеню. тепер на волинь приїхав. ще тут 100 зробить. ще кудись поїде
Володимир Показати IP 14 Лютого 2022 14:03
Якими компаніями володіє Сазонов Андрій Віталійович? Сазонов Андрій Віталійович володіє ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПРОМИСЛОВІ СИСТЕМИ", ПП "КОМПАНІЯ ЮСА", ТОВ "РЕГІОН ПЛЮС", ПП "ВК І К", ТОВ "ПРОФІ-СТРОЙ", ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДВАДЦЯТЬ ПЕРШИЙ ВІК", ТОВ "ПАВЛІВСЬКЕ", МКП "РІОЛА", ТОВ "САТУРН 2", ТОВ "КОНСТАЛ", ПП ВТФ "БОН АПЕТІ", ПП "ЄВРО - ОІЛ", ПП "АДОНІС", ПП "СТИЛЬБУД", ПП "КАМА", ПП"ЄВРОБУД", ТОВ "АГРОМАРКЕТ", ПП "СВІТ-ДЖЕРЕЛО", ГО "ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ПЕЙНТБОЛУ", ТОВ "БПК "ГЛОБУС ТРЕЙД", ТОВ "КРЕМЕНЕРГО СИНТЕЗ", ТОВ "ЛУТАНГА", ТОВ ""ТОРГТРЕЙД ГРУПП", ТОВ "РУКЛА", ТОВ "АБСОЛЮТ СЕРВІС", ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛДЕН - ІНВЕСТ", ТОВ "МІДОС ПЛЮС", ТОВ "ЮНІ АГРО ПОДІЛЛЯ", ТОВ "ТВК "УКРЦЕНТР", ПП "ДЕЛЬТА ЮГ", ПП "УКРСЕРВІС ПЛЮС", ТОВ "ТЕХБУДЗАБЕЗПЕЧЕННЯ", ТОВ "ТД СТРОЙКОМПЛЕКСІНВЕСТ", ТОВ "ФЕРРОТРАНСІМПЕКС", ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІДУАШПОРТ", ПП "ЕКСТРАКТ", ТОВ "ДНІПРОМЕТПРОМ", ПП "РІШОН", ПП "НВФ "УКРСНАБ ВІД", ТОВ"ЗАПОРІЖБУДПРОМ", ТОВ "МІНАРД"
Сергій Показати IP 14 Лютого 2022 14:07
ой ... та його всі знають хто це. це ж аферюга з аферюг. в нього напевно 500 всякіх фірм різних. де він тільки є
Василь Показати IP 14 Лютого 2022 14:10
його де тільки не було. кругом хабарництво .
Ігор Показати IP 14 Лютого 2022 14:13
Ну тепер всі гроші будуть йти через нього. хто його сюда призначив?
Олег Показати IP 14 Лютого 2022 14:16
То якась мутка чиясь. подивився в деклараціях хто це. це повний жах. то чиясь ходяча кишеня. йде видмивання грошей. аж жах. він насправді існує? в нього скільки грошей????
Олександр Показати IP 14 Лютого 2022 14:28
по деклараціях він не має нічого. навіть на минулій роботі він був .В.О. нема ні машин ні хат. затє має 200 фірм . ще 100 засновник. ще 100 директор. ото монстр. доріг нема і з ним ще не буде. де він взявся?
Ігор Показати IP 14 Лютого 2022 14:34
Дуже цікавий персонаж. Чийсь кошелек. нічого не має . тільки одних фірм на ньому зо 2 сотні
Ігор Показати IP 14 Лютого 2022 14:42
А я б пішов до нього працювати. бабло направо і налєво. то єрунда що дороги не будуються
ангела меркель Показати IP 14 Лютого 2022 14:44
давайте його до мене. з ним ми бистро всю німеччину освоїмо
Роман Показати IP 14 Лютого 2022 14:47
І так доріг нема толком. Ще й добити приїхав
олексій Показати IP 14 Лютого 2022 14:50
це якійсь абсурд і посміховисько. його вигнали з тріском з франека . тепер він тут красти приїхав
Григорій Показати IP 14 Лютого 2022 15:09
Чекайте івано-франківські і київські фірми на ремонтах доріг. Буде халтура нового рівня
Іван Показати IP 14 Лютого 2022 15:29
А що своїх нема?? прислали якогось бізнесмена шахрая. нашо звідки. чи то спеціально щоб розкрасти все що можна? тепер своїх ще сюди підтяне гроші красти?
Саша Показати IP 14 Лютого 2022 15:45
Хто це ??? Де воно взялося?? Подивився в інтернеті що це- то взагалі!!! Сотні фірм на ньому якісь. З тоі роботи вигнали з скандалом. Там крав як не в себе. Сюди приїхав. В нас що, притулок шахраїв?