USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Волинській ОВА спростували інформацію про вибухи у Луцьку

9 Березня 2023 10:01
У Волинській обласній військовій адміністрації спростували інформацію про вибухи в Луцьку.

Під час масованої ракетної атаки росіян в Україні 9 березня близько 5 ранку у телеграм-каналах з’явилася інформація про вибухи в Луцьку.

У Волинській ОВА в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили, що в області прильотів не зафіксовано.

«Волиняни, станом на ранок в області спокійно. Прильотів не зафіксовано. Дякуємо силам протиповітряної оборони за захист», – інформував голова ОВА Юрій Погуляйко.

Читати ще: Били усім: росіяни вночі випустили по Україні 81 ракету

Також у соцмережах поширювали інформацію про вибухи у Рівненській області. Голова ОВА Віталій Коваль запевнив, що ця інформація не відповідає дійсності, жодних вибухів не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Бузько Показати IP 9 Березня 2023 10:19
То хто це тоді о 5-й годині ранку так голосно в долоні плеснув? Я на власні вуха чув.
Петро Показати IP 9 Березня 2023 10:22
а той хто чув вибух в 4.56 - глухий!??
свс Показати IP 9 Березня 2023 10:34
Что вы скрываете.Я своими ушами в районе 5 часов ночи слышал взрыв,А вы утверждаете что небыло.Затем были отголоски дальних взрывов.............
Патрiот Показати IP 9 Березня 2023 10:45
На брехнi далеко не доiдете
я Показати IP 9 Березня 2023 10:49
Невже від підтвердження, чи спростування щось зміниться? Чи кожному стане легше лише тоді, коли про це обовязково буде викладено інформацію? Всі цілі, руйнувань немає і Слава Богу, незалежно від оприлюднення.
Здоровий глузд до я Показати IP 9 Березня 2023 12:59
Можна чесно сказати своїм громадянам - "був вибух, працювала ППО, руйнувань та постраждалих немає". Чи не так ? Всі все зрозуміють і питань не буде. Навіщо брехати - ось в чому питання до влади ?
Answer до Здоровий глузд Показати IP 10 Березня 2023 02:02
деколи і збрехати корисно, чи, хоча б, зробити вигляд, що думаєш про людей, але ж не так, ніби нікого нема навколо, складається враження, що до людей як до речей відносяться...
Анонім Показати IP 9 Березня 2023 11:34
свідків розстрілюють, мовчіть
Макс Показати IP 9 Березня 2023 11:59
Кажуть наші хлопці з ПВО збили ракету
Вакс до Макс Показати IP 9 Березня 2023 15:19
Уламки покажи, а не "кажуть" тут втуляєш :)
ВІРУС Показати IP 9 Березня 2023 13:01
МОЖЕ ТО ВИБУХ ПІД ПЕРИНОЮ БУВ......
Ася Показати IP 9 Березня 2023 13:47
Пробачте в мене газікі.
212 Показати IP 9 Березня 2023 16:22
То ж написали вам! Прильотів не було ! Дякуючи силам ПВО! Читайте між рядками як то кажуть! Чи всім мають розписати де , що і скільки?
Answer до 212 Показати IP 10 Березня 2023 02:20
щоб люди не втрачали довіру до влади, остання повинна поводити себе як лідер і організатор, а не бути непомітною структурою ''для годиться'' або як перешкода, на яку простіше незважати, та не звязуватися...
INput до Answer Показати IP 10 Березня 2023 09:26
Влада тут до чого? Військові працюють під час війни і вам не належить все знати, а то звикли до усі-пусі... Може ви шпигун законсервований? То краще жуйте...!!!