USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У волинських містах вчать захищатися від міліції та тітушок

15 Лютого 2014 09:33
На центральній площі Володимира-Волинського у п’ятницю, 14 лютого, відбулося перше тренування міського загону самооборони. У навчаннях взяли участь більше 25 активних міських активістів Євромайдану. Для проведення тренувань міського загону самооборони зі столичного Майдану Незалежності прибула група інструкторів «Правого сектору», члени якої окрім охорони столичних барикад брали активну участь у сутичках з «Беркутом» на вулиці Грушевського.

У групі інструкторів представники «Тризубу ім. Степана Бандери», футбольних фанатів та УНА-УНСО.

«До Володимира – Волинського ми прибули на запрошення місцевих активістів, які виявили бажання створити осередок самооборони та долучитися до нашої організації», - сказав кореспонденту Інформаційного агентства Волинські новини представник «Правого сектору» та голова Виконкому УНА-УНСО Ярослав Лагнюк.

«Ми навчатимемо молодь та місцевих активістів захищатися на вулиці від міліції та тітушок, створюємо дієву мережу загонів самооборони на місцях. «Правий сектор» не виключає, що частину місцевих загонів самооборони доведеться передислокувати до Києва для участі у подальших акціях організації.

Сьогодні інструктори «Правого сектору» вирушили до сусіднього Нововолинська, де проведуть подібні тренування для активістів шахтарського міста.

У відкритих тренуваннях беруть участь усі бажаючі, однак відбудуться ще й закриті тренування для членів організації «Правий сектор».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Дмитро Показати IP 15 Лютого 2014 09:52
мега навчання 25 людей і топ новина одразу ))) ви що там обкурились в свому Володимир-Волинському? ідіть працюйте краще і вчиться ледащі
володимир-волинець Показати IP 15 Лютого 2014 11:08
Сопливі тролі ніяк не зрозуміють що сотня ідейних бійців може стримати декілька тисячний наступ варварів. Варвари з партії регіонів, та їх безтолкові дітки прочитайте історію: про Крути, Берестечко, навіть майдан коли 200-300 афганців тримали більше 3-ох годин кілька тисяч беркутні
дебилю до володимир-волинець Показати IP 15 Лютого 2014 11:19
за таких як ти пр***ркіх в нас в державі така ситуація ви що себе "возомнили" бійцями за карщу долю? да ви банда пр***рків в яких в одному місці щось крутить
все бачу до володимир-волинець Показати IP 15 Лютого 2014 11:22
Бій під Крутами тривав чотири години і призупинив наступ лише на три дні. Вчіть історію!
спєц до володимир-волинець Показати IP 15 Лютого 2014 17:49
А 2-3 професійних бійця Бєркуту одним махом покладе тих малолеток!:)
антон до спєц Показати IP 17 Лютого 2014 19:47
це теорія а практика була на грушевського.Там видно що беркут це зажерті кабани тобто мішки з гавном які напевно не проходять атестацію та психоемоційні тести та фізо.Вони більш менш сильні в стойлі один біля одного.А окремо це фуфло.Про це не варто сперечатися згадайте два роки тому у одесі було три бойовика чеченських та велике стадо беркуту та ін.спецов.Так вони ще й одного упустили.
екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 11:25
Це спроба легалізації бандицьких угропувань і більш нічого. От коли комусь з цих загонів з різних причин натовчуть рило, то відразуть біжать в міліцію а не до "своїх", це вже перевірено.
анонім Показати IP 15 Лютого 2014 11:38
не обманюйте, стояло 7 молодих людей,які ніякого відношення до міста не мають,відробили гроші і пішли
ОЛЕГ-володимир-волин Показати IP 15 Лютого 2014 11:43
НЕ дивлячись на масовий героїзм,під Берестечком українська армія Хмельницького була вщент розбита поляками,про це писав,доречі, Шевченко(=почорніла земля= від крові загиблих укранців)
Українець Показати IP 15 Лютого 2014 12:25
Не хочеться олігархам повстання. Хочеться зробити з народу стадо баранів та скубсти з нього шерсть... Хлопці молодці !!! Так тримати, хай Вам Бог помагає!
АННА до Українець Показати IP 15 Лютого 2014 13:57
С ВАС ДАВНО СДЕЛАЛИ СТАДО БАРАНОВ.А ВЫ НЕ КАК НЕ ПОНИМАЕТЕ.ТАМ ИДЁТ РОЗДЕЛ ВЛАСТИ А ВАС ИСПОЛЬЗУЮТ КАК БАРАНОВ.
Прискорбно но до Українець Показати IP 15 Лютого 2014 21:50
Набирают в Киев на вооруженную провокацию пушечное мясо и если нашлись дураки, которые на ЭТО повелись земля им пухом.
Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 12:54
Ага, порозказуйте тут, шо там стояли ті, хто не має до міста ніякого відношення. Порозказуйте шо то відбувалось за гроші. Там стояли небайдужі жителі нашого міста, і абсолютно без оплати. Те, шо деякі люди не можуть зрозуміти - як це, робити шось безкоштовно, не значить, що так думають всі. Всі, хто так думає, сидіть собі і далі по норам, ждіть, поки хазяї вам подачку кинуть як псам безродним.
Володимир Показати IP 15 Лютого 2014 13:09
Я особисто бачив цей т.з. вишкіл і хочу подякувати мешканцям міста, що не підтримали цих пр***рків з правого сектору та уна-унсовці. Радикалізм ніколи не призводив до миру та злагоди у суспільстві. А сьогоднішня ситуація в країні це лише спроба групи політиканів прийти до влади.
Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 13:24
Пане Володимиру, ви зара говорите різні речі. При чому тут політики? Опозиція наскільки мені відомо взагалі була проти проведення цього заходу. А радикалізмом ви називаєте те, що люди хочуть навчитись захищати себе і свої родини? Ви взагалі вкурсі, що чинить теперішня влада? Як назвати їхні дії?
сЕРГІЮ до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 13:37
ТИ заспокойся вже із таких пр***рків як ти бач що робиться від кого ти чучело таке оборонятись вже будеш?
ВДВ до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 17:52
Від кого захищати, ви олухи???!!! Один від одного, українець від українця??? Да ви вчиться від америкосів-піндосів захищатись!!!
Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 13:50
О, вже і тролі тут як тут. І виховання зразу спливає наверх. Я не буду тут відповідати на особисті образи, так шо тролики, говоріть самі з собою. Я сказав вище все, що хотів, хто здатен думати самостійно зробить висновки.
АННА Показати IP 15 Лютого 2014 13:52
КОМУ ВЫ НУЖНЫ ЧТОБ НА ВАС НАПАДАТЬ.ЭТО ВЫ ПРИПЬЁРЛИСЬ В КИЕВ, ВСЁ ИЗГАДИЛИ УЖЕ ВСЕХ ДОСТАЛИ А ОСОБЕННО КИЕВЛЯН.
Сергій до АННА Показати IP 15 Лютого 2014 13:55
Пані Анна, тоді чому коли ми стоїмо там, в Києві, до нас підходять місцеві жителі і дякують за те, що там стоїмо? Я там довго не був, але особисто до мене підходило 5 різних людей.
АННА до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 13:59
5 ПОДОШЛО А 10 НЕНАВИДЯТ ВСЕЙ ДУШОЙ.
Сергій до АННА Показати IP 15 Лютого 2014 14:00
Ага, так-так, вірю) От особисто вам чим заважає майдан?
Сергію до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 14:39
ну тобі повезло що ти там найшов ще 5 придурків таких як ти
ПАННА до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 17:55
А ти "стояло" дивився документи тих "місцевих?:) то дотебе побратими зі Львова та Тернополя підходили, а ти соплі розвісив і повівся!:)))
Сергій до ПАННА Показати IP 15 Лютого 2014 18:11
Стояло. Панове тролі - мало того, що вам бракує відваги самим поїхати в Київ і подивитись на все власними очима, ви ще й переходите на особисті образи. Виховані, нічого не скажеш. Ну та то таке - я на те не буду звертати уваги. А на рахунок документів - хочете вірте, а хочете ні, але то таки були місцеві, я даю 100 відсоткову гарантію. Це треба побачити, а не розказувати про те, що ніколи не бачили.
ПАННА до Сергій Показати IP 15 Лютого 2014 19:44
З приводу образ - то у вас навчились! Не збираємось слухати як майдауни встановлюють тут свою "демократію"! Повчи своїх побратимів культурі спілкування, а потім притензії висувай!!!
Вєталь Показати IP 15 Лютого 2014 18:11
СБУ як завжди соплі жує! Їхні ж клієнти!!!
Любомль Показати IP 15 Лютого 2014 19:50
БРАВО ВОЛОДИМИР - ТАК ТРИМАТИ !!! СКОРО ЗМЕТЕМО ЦЮ РИГІВСЬКО)КРИМІНАЛЬНУ БАНДУ !!!
Рита до Любомль Показати IP 15 Лютого 2014 20:59
І поставите свою кримінальну банду? І щодо подій у Києві - "гарно"сьогодні така ж банди майдаунів розганяла місцевих жителів, яким набрид цей бардак??? Оце ваші методи боротьби та встановлення вашого нового РЕЖИМУ.
анонім до Любомль Показати IP 15 Лютого 2014 21:11
і поставимо на чолі контрабандистів і неров, браво Володимир
ВОЛИНЬ Показати IP 15 Лютого 2014 20:15
Україні Своя, Богом нам дана земля, Що Україною зоветься у серцях. Страждала в рабстві, рідна ти моя, Віками терплячи гніт, голод, страх. Твої найкращі дочки і сини, За рідну мову, пісню, дух свободи, У таборах сибірських полягли, Та не скорились «братові» зі сходу. І ось кайдани, скинувши важкі, Ти піднялась з колін, моя Вкраїно, Повір у себе, зрости і розцвіти, Чужинці-зайди шкодять нам-вони загинуть! Нелегкий шлях, постати рівною і гідною, Серед народів світу та країн. Та вірю я, о земле моя рідная, Що дасть Господь тобі, усіх благословінь!
земляк Показати IP 15 Лютого 2014 20:37
Стогне Володимирщина від комуністичної продажної шкури Саганюка !!! То регіоналам хліб сіль, то юлі - троянди. За цю революцію голова в старого мера як глобус без осі
юрист Показати IP 15 Лютого 2014 21:31
Форми участі громадян в охороні громадського порядку чітко визначено Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».Зокрема, згідно з нормами цього закону громадяни України мають право створювати громадські об'єднання для участі в охороні громадського порядку. Діяти ці об'єднання повинні виключно у взаємодії з правоохоронними органами, органами влади та органами місцевого самоврядування на які і покладено контроль за повсякденною (оперативною) організацією і спрямуванням діяльності таких формувань. Таким чином, вони не можуть створюватися задля сприяння нелегітимним утворенням на зразок «Самооборони Майдану»чи «Народної Ради»
свй Показати IP 16 Лютого 2014 09:31
тролі лютують))