USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У всіх школах Луцька оголосили карантин

31 Січня 2020 17:11
У закладах загальної середньої та позашкільної освіти Луцької міської територіальної громади оголосили карантин.

Про це повідмили на сайті міської ради.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ та грип, з метою недопущення масових захворювань, 31 січня було прийняте рішення про тимчасове припинення навчання у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Луцької міської територіальної громади:

- для здобувачів освіти 1-4 класів — з 03 по 07 лютого 2020 року;

- для здобувачів освіти 5-11 класів — з 01 по 08 лютого 2020 року.

На зазначений період також заборонено проводити дитячі масово-культурні та спортивні заходи.

Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин! Показати IP 31 Січня 2020 17:56
А все тому, що всі директори шкіл та садочків бояться доповідати керівництву про реальний стан хворих і їх кількість !! Чекають до останнього коли хвороба починає набирати масовий характер! БРАВО! Дореформувались....
Ще більший лучанин до Лучанин! Показати IP 31 Січня 2020 21:33
Бред!!! Не несіть нісенітницю - реальний стан по захворюваності доповідають не директора шкіл, а лікарні і поліклініки. І підставою для оголошення карантину є певний відсоток хворих. Так було завжди, і ніякі реформи тут ні до чого!
Домна до Лучанин! Показати IP 1 Лютого 2020 15:06
Ви точно працюєте в іншій сфері,бо не знаєте, що шкільна медсестра займається моніторингом відсутніх по хворобі і доповідає в поліклініку
хунта Показати IP 31 Січня 2020 18:03
Давно пора було запровадити карантин! Хворих на грип дуже багато. Сьогодні в інфекційній неможливо в двір заїхати, - купа машин, швидких...
Анонім Показати IP 31 Січня 2020 18:11
До чого тут дореформувались? Люди, чому ви завжди усім незадоволені? Країна нитиків і критиків!
123 Показати IP 31 Січня 2020 18:21
Карантин у школах, це добре. Але закрийте ще усі торшові центри, такі як портсіті, промінь, щоб там діти не збиралися. А то діти на карантин, батьки гроші та йть діти розважайтеся,сміх і гріх(((
456 до 123 Показати IP 31 Січня 2020 21:25
Ну за таким принципом треба і громадський транспорт скасувати, і закрити всі установи і підприємства, у яких працює більше ніж 2 працівники, ну і т.д. Для того щоб під час карантину діти не совались де не треба є батьки!
дідо Показати IP 31 Січня 2020 18:30
вчителі собі канікули влаштували та на опалені можна зекономити. нема ніякої епідемії.
Впевнений до дідо Показати IP 31 Січня 2020 19:15
От для чого ляпати язиком? Є чи нема, ти звідки знаєш, вумнику?
беба до дідо Показати IP 31 Січня 2020 21:35
Ну все рівно, що у воду ... бульбашок напустив!!! Написати таку дурість треба булр ще постаратись!!!54
Домна до дідо Показати IP 1 Лютого 2020 15:02
Вчителям немає карантину і всі йдуть в школу і будуть мерзнути і ніхто не нарікає
почалось Показати IP 31 Січня 2020 18:30
У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває вже двоє львів’ян, які повернулися з Китаю, і мають симптоми респіраторних захворювань. Їх госпіталізували у спеціальні бокси.
дідо до почалось Показати IP 31 Січня 2020 19:05
з росії видніше?
почалось Показати IP 31 Січня 2020 18:31
карантин буде до березня, поки всі не перехворіють
Впевнений до почалось Показати IP 31 Січня 2020 19:17
Ще один настродамус-ляпотун...
Ще не закінчилось до почалось Показати IP 31 Січня 2020 21:39
А це точно? Може до квітня? І конкретніше дату скажіть, щоб знати як планувати, що далі робити.
Ми Показати IP 1 Лютого 2020 00:10
все Цивилизованные страны вывозят своих граждан… и помещают их на карантин. изолируют. бесстрашные украинские власти проверили температуру… и распустили всех на 4 стороны. так что появление этой заразы у нас… вопрос времени… улыбаемся и машем (с)