У Луцьку з ДВК «зникають» печатки
Волинський сайт біло-блакитних із самісінького ранку почав фіксувати порушення на виборчих дільницях.
Так, на сайті волинських регіоналів, у розділі «Порушення під час виборів» йшлося про те, що на ТВО №22, м. Луцьк, ДВК №71, котра розмістилася в обласній лікарні, на момент початку голосування у сейфі не було печатки.
«Це не порушення. Справа в тому, що печатка зранку перебувала не в сейфі, а в мене, тобто, в голови ДВК», - сказав голова ДВК №71 Вадим Ковальчук у коментарі «ВН». Він додав, що печатка була «на руках» через те, що вранці таксі, із яким заключений відповідний договір, забирало із домівок членів ДВК, як представників «Партії регіонів», так і БЮТу. Тому й потрібно було поставити відтиски печатки у документах цієї служби перевезення пасажирів.
Також на сайті волинської «Партії регіонів» йшлося про те, що на ТВО №22, у Луцьку, на ДВК №45, «у сейфі не було печатки, що є грубим порушенням з боку голови ДВК, оскільки ця особа відповідальна за те, щоб печатка з моменту її видачі перебувала в сейфі».
У коментарі «ВН» голова ДВК № 45 Катерина Кузнєцова розповіла, що така інформація є неправдивою. Мовляв, печатка зранку у сейфі була. А відсутня вона була кілька днів тому, 2 чи 3 лютого, і відповідні пояснення вона надала ОВК. А скаргу про відсутність печатки у сейфі таки розглянули на засідання ДВК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, на сайті волинських регіоналів, у розділі «Порушення під час виборів» йшлося про те, що на ТВО №22, м. Луцьк, ДВК №71, котра розмістилася в обласній лікарні, на момент початку голосування у сейфі не було печатки.
«Це не порушення. Справа в тому, що печатка зранку перебувала не в сейфі, а в мене, тобто, в голови ДВК», - сказав голова ДВК №71 Вадим Ковальчук у коментарі «ВН». Він додав, що печатка була «на руках» через те, що вранці таксі, із яким заключений відповідний договір, забирало із домівок членів ДВК, як представників «Партії регіонів», так і БЮТу. Тому й потрібно було поставити відтиски печатки у документах цієї служби перевезення пасажирів.
Також на сайті волинської «Партії регіонів» йшлося про те, що на ТВО №22, у Луцьку, на ДВК №45, «у сейфі не було печатки, що є грубим порушенням з боку голови ДВК, оскільки ця особа відповідальна за те, щоб печатка з моменту її видачі перебувала в сейфі».
У коментарі «ВН» голова ДВК № 45 Катерина Кузнєцова розповіла, що така інформація є неправдивою. Мовляв, печатка зранку у сейфі була. А відсутня вона була кілька днів тому, 2 чи 3 лютого, і відповідні пояснення вона надала ОВК. А скаргу про відсутність печатки у сейфі таки розглянули на засідання ДВК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.