USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку атовці та волонтери вимагають «вгамувати Палицю»

11 Серпня 2017 20:53
У Луцьку близько 200 атовців та волонтерів зібралися, щоб передати керівництву правоохоронних органів та Президенту Петру Порошенку звернення щодо ситуації в місті.

Зустріч відбулася 11 серпня, повідомляє ВолиньPost.

Представники різних об'єднань та волонтерських організацій зібралися на Київському майдані. Тут народний депутат Ігор Лапін, командир штурмової роти "Захід" батальйону "Айдар", озвучив заяву до глави держави Петра Порошенка, Генерального прокурора Юрія Луценка, керівника Служби безпеки України Василя Грицака, директора Антикорупційного бюро Артема Ситника, голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

У заяві йдеться про те, що Луцьк стає небезпечним місцем для людей, які мають думку відміну від думки власника "Варти порядку" - голови облради Ігоря Палиці.

"Прикриваючись справжніми атовцями та патріотами, дана структура використовується як силовий блок для підтримки політичних акцій на користь партії УКРОП. Саме при ній формуються групи "тітушок" для залякування та дискредитації опонентів", - вказано в документі.

Також перераховуються випадки підпалів майна, стеження, побиття або тиску на опонентів Ігоря Палиці. Наприклад, підпал ресторану "Патіо ді фіорі", побиття активістів Сергія Чурікова та Богдана Климчука, атовця Андрія Д'яченка, стеження за Юлією Вусенко.

Атовці та волонтери, які підписали звернення, закликають правоохоронців розслідувати підозри про подвійне громадянство Ігоря Палиці, "бо якщо цього разу керівництво приватної армії уникне відповідальності, відчуття безкарності спричинить нову хвилю злочинів та беззаконня у нашому місті".

"Панове керівники держави! Ми воювали для того, щоб був спокій, а в нас нищать майно, б’ють активістів. Владо, ми вас обрали і дали вам право сили. Або ви наведете порядок в Луцьку та повернете спокій на наші вулиці, або ми залишаємо за собою право самостійно захищати своє життя, а також життя своїх рідних та друзів. Честь маємо!" - такими словами завершується звернення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Редактор Показати IP 11 Серпня 2017 21:04
ВН жгьот)))
Льоня Показати IP 11 Серпня 2017 21:15
лапин лайно
Оля Показати IP 11 Серпня 2017 21:19
Цирковий показ
51 омбр Показати IP 11 Серпня 2017 21:42
А де Мудрики, Серватовичі , Кобилинські -реальні учасники ато
Лучанка Показати IP 11 Серпня 2017 21:44
А я вимагаю банду при владі прибрати це земельника Василенка і його шавок де на чолі Гунчик який нічого доброго не зробив для Волині!!!! Ви покажіть , що доброго зробив Лапін!!!! Вже надоїли прикривання атовцями не хочу всіх образити але ну як стадо баранів яких водять з одного мітинга на друге зібрання!
свідОК Показати IP 11 Серпня 2017 21:44
Зібрались нацики, що нічого робити не хочуть і не вміють і Пащенко свій недокАнал для реклами підтягнув, а що там він за "кадрів" понабирав - то сміх! :)
Катя Показати IP 11 Серпня 2017 21:45
Оце є норма??? Купа чоловіків у камуфляжі погрожують самоуправством, якщо влада не буде робити так, як вони хочуть. Що ж вони мають на увазі, перестрілки посеред вулиць, кидання гранат, чи що? Лапін краще б зайнявся насправді важливими справами, вже люди обрали на хвилі захоплення атовцями, він далі продовжує на тому грати, а для Луцька нуль, а не нардеп. Не військовий,а бандюк
222 Показати IP 11 Серпня 2017 22:14
Напишіть хто там на фотографіях ? Алкоголіки, мародери і тітушки!
Кот Показати IP 11 Серпня 2017 22:27
Оце нашли потерпевших Чурікова і Климчука, вони з народження народились терпілами і *мошніками в них на лобі це пише гляньте на їх, потенційні уроди , виродкі нації.
Ст.морж Показати IP 11 Серпня 2017 22:57
А чому у вас фото один в один ті що й на Волиньпості? Ніби представляєте "різні" точки зору, а тут економите на репортерах? Мій Рідний Луцьк таке провінційне село...
222 Показати IP 11 Серпня 2017 23:05
Де 200 чоловік? їх там навіть 100 немає! На фото усе видно! Чи ВолиньПост з Лапіном як завжди брешуть! Пора їх на місце ставити, нехай відповідають шкіри продажні,перед народом.
007 Показати IP 11 Серпня 2017 23:38
Люди добрі та розумні. Подивіться на це все. Скільки ще терпіти буднмо!. Банда та й годі. Як це все набридло, коли бандити прикриваються горем народу, для своїх цілей! Камуфляж, тєльняжка і вперід. Як за вас стидно і сумно що в нас такий бардак і нічого не міняється. Сумно.
Віталій Показати IP 11 Серпня 2017 23:39
Женіть геть цю Ковельку лукаву гниду. Це не патріот а прихвостень, що бігаєя там де йому вигідно. Цікаво в чому вигода тут. Хоче свого мера в Луцьку пропихнути. Цікаво.??
О Показати IP 12 Серпня 2017 08:22
лапа мародер і с**кун по життю
Лапіну Показати IP 12 Серпня 2017 08:46
Лапін, зніми тільник смугастий і не позорся. Ти ж не маєш права його носити!!!!!!
жора Показати IP 12 Серпня 2017 09:28
хлопці молодці!!
Олег Показати IP 12 Серпня 2017 12:49
Лапін-курв*й син!Де він служив?Де набрав цих клоунів?Цирк!
Діма Катастрофа Показати IP 12 Серпня 2017 14:41
Так, а де воїни АТО?? Лёха Кушнір в Маріуполі пофоткався пару разів і має учасника АТО) Д"яченко в Луцьку 2 наркомани по голові настукали, то добре шо він в Лугандонію і не поїхав. Те, як там воював Лапін свого часу розповів Твердохліб. Пі.Сі.: Треба було ще Пащенка з собою взяти і в тільняжку одіти аби тільки на його пузо налізла.
Гріша Показати IP 12 Серпня 2017 15:12
На першій фотці на задньому плані мордатий,це алкаш з балки якій постійно гроші клянчить у перехожих біля 27-го гастронома. Який він в ср@ку атошник?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2017 19:53
показуха нах
11 Показати IP 12 Серпня 2017 20:51
Все це кодло алкоголіки і наркомани . Машини квартири купляють на крадені гроші . І ще атовцями себе називають . Синє позорисько .
Вася Показати IP 12 Серпня 2017 21:58
Лапин г*мно їдь до батька в коваль і там сиди.
777 Показати IP 14 Серпня 2017 00:09
Юра,а тебе туди нащо засунули? Чи може ти тепер в засос з цією гнидою в тєльняшці? Ще трошки і полосочки на тельняшці змінять не тільки колір, а і розташування.
Ксю Показати IP 14 Серпня 2017 09:23
О 20 чоловік спортивної статури...) Хочуть керувати Луцьком ультиматуми ставлять! Хто ви взагалі такі?? Палиця і собі має і допомагає людям... а ця вискочка Лапін ви колись чули про нього? комусь він допоміг? хібащо собі..йому палять машини?) знач є за що..І скільки в нього їх є, де бере їх? не на найгіршій бесі їздить) А ще той чудік Андрій як там його...побили морду і ниє вже 2 місяці.. будь мужиком підбери сопці..!! Каже був в АТО а сили нема відбитись? чи мало какі в сракі? Побили знач є за що..тако читаю, що ти все ниєш видно яка ти гн*да сама вдарила б...! сумніваюсь що вони там безплатно стоять! Йдіть на роботу працювати!