USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Учасники бойових дій і надалі їздитимуть у Луцьку безкоштовно

24 Жовтня 2019 13:24
Учасники бойових дій і надалі користуватимуться громадським транспортом безкоштовно, інформують у Луцькій міській раді.

З 11 листопада у громадському транспорті міста вводиться безготівкова оплата проїзду.

Для пільгових категорій громадян зареєстрованих у Луцьку видаються електронні квитки безкоштовно.

У зв’язку з цим, до Луцької міської ради звернулася громадська спілка «Спілка воїнів АТО Волині» щодо роз’яснення питання пільгового перевезення учасників бойових дій, які не є лучанами.

«Повідомляємо, що усі пільгові категорії громадян, яким надано Законами України право на безкоштовний проїзд, зможуть ним скористатися, зокрема й учасники АТО/ООС.

Про процедуру реалізації такого права у міському громадському транспорті поінформуємо додатково», – відповіли у міськраді.

Читати ще: «Не потрібно займати чергу о 6 ранку», – керівник управління транспорту Луцька про пільгові електронні квитки
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Боярчук Показати IP 24 Жовтня 2019 13:39
Саша дякую за ініціативність ви молодець
Боярчук Показати IP 24 Жовтня 2019 13:43
Саша ви молодець дякую
Виборець Показати IP 24 Жовтня 2019 14:26
В звязку з цим питання: Чи потрібно тоді для УБД видавати безкоштовні електронні квитки. Це ж тільки витрата коштів.
Анна Німка Показати IP 24 Жовтня 2019 15:51
У мене був день народження і бабуля мені подарувала свій білет на безкоштовний прїзду. А я питию: А як ти ? А у мене державний квиток-пенсійне посвідчення, відповіла бабуся. На фото ми з нею схожі.
Патріот АТО Показати IP 24 Жовтня 2019 15:56
Це тільки УБД Луцька чи взагалі всі?
лучанин Показати IP 24 Жовтня 2019 19:31
Пільги (усі пільги) учасникам бойових дій скасувати, а залишити пільги тільки інвалідам-атошникам, інвалідам-афганцям, батькам загиблих атовців та афганців. Крапка!
Патріот АТО до Лучан Показати IP 24 Жовтня 2019 20:45
А тебе відправити в АТО (ООС).Крапка
волинянин до патріот Показати IP 24 Жовтня 2019 22:21
Мій знайомий, даішник, був в Ізюмі Харківської області, тепер він атовець, герой. І таких "атовців" багато, ось, що прикро. Навіть не через це, а пільги треба зняти з учасників бойових дій, їх залишити тільки інвалідам війни і батькам загиблих як пропонує лучанин.
Шурік Показати IP 24 Жовтня 2019 23:42
Давно видно, що ви, "патріоти", тільки про свої зади й думаєте, ніби за пільги й тільки воювали. Та й чи всі воювали? Таки правда, що сила-силенна "атовців" ліві. Цікаво, які пільги фронтовики у 1945 рцоі отримали?
Патріот АТО до Волин Показати IP 25 Жовтня 2019 10:46
Я з вами згідний потрібно передивитися УБД чи були на сході.
Патріот АТО до Шурік Показати IP 25 Жовтня 2019 10:49
Я призваний по мобілізації у 2014 році а ти сидів вдома, думав про свій зад.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 13:37
Після 1945 року про війну і її учасників не говорили 20 років. І її учасники ніяких пільг бойових дій і війни не мали.
Ігор Показати IP 14 Квітня 2024 11:26
Особисто я за монетизацію будь яких пільг. Як це зробили з комунальними платежами. Це автоматично вирішить багато питань. Перше з них це відшкодування перевізникам коштів за перевезення пільгових категорій населення. Одні все життя користуються пільгами а інші майже ніколи, бо не мають доступу до послу які надаються, або не мають потреби ними користуватись.