USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.45 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Удар по Сирії: 105 ракет з кораблів, літаків та субмарини

14 Квітня 2018 20:05
США, Франція та Велика Британія випустили 105 ракет по трьох військових об’єктах в Сирії під час сьогоднішнього удару.

Про це повідомили представники Пентагону на брифінгу у Вашингтоні, передає Європейська правда з посиланням на CNN.

Об’єктами для ударів стали науково-дослідний комплекс в Дамаску, який пов’язують із виробництвом хімічної та біологічної зброї, і дві цілі поблизу міста Хомс.


США для удару задіяли три кораблі, підводний човен і два стратегічних бомбардувальники. Від Франції брали участь фрегат та літаки, від Британії – тільки авіація з бази на Кіпрі.

Міністр оборони Франції Флоранс Парлі опублікувала відео запуску ракети з французького фрегату.


За словами Парлі, усі французькі літаки, задіяні у місії - Rafale, Mirage та AWACS - здійснили безпечну посадку після її завершення.

Ракетні удари по Сирії були нанесені союзниками з кількох напрямків:

З акваторії Червоного моря:

Ракетний крейсер USS Monterey - 30 ракет "Томагавк"

Есмінець USS Laboon - 7 ракет "Томагавк"

З Перської затоки:

Есмінець USS Higgins - 23 ракети "Томагавк"

Зі східного Середземномор'я:

Підводний човен USS John Warner - 6 ракет "Томагавк"

Французький фрегат - 3 ракети (військово-морський варіант крилатих ракет SCALP)

З повітря:

2 бомбардувальники B-1 Lancer - 19 ракет

4 британські літали Tornado and Typhoon - 8 ракет Storm Shadow

Французькі літаки Rafale і Mirage - 9 ракет SCALP
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ООО Показати IP 14 Квітня 2018 21:39
Раз, і вялічіє розвіялось. Голий король і голодна скрєпанута чєлядь... Можуть тільки щось проблєяти невнятне, і усе.
математика Показати IP 14 Квітня 2018 22:56
100 ракет, кожна по 1,5 млн долл, розбили 2 склади, 1 інститут, трохи розтрощили 2 аеродроми, з них один недіючий, до решти аеродромів жодна ракета не долетіла, бо їх перестріли ракети ППО, 6 поранених цивільних -- військового успіху 0. Сирійці всю техніку, літаки, особовий склад з військових об'єктів завчасно вивели. 70% перехвачених ракет -- показник дуже добрий (якщо хтось у цьому розбирається :) . В Трампа проблеми залишились ті самі і добавились нові -- за удар без згоди конгресу теоретично можливий імпічмент. Хоча, в принципі, що там буде з Трампом, мені особисто до лампочки.
Математику Показати IP 15 Квітня 2018 07:40
Ти десь російських новин передивився) чи сирійських)
До математика Показати IP 15 Квітня 2018 08:44
Сходи но в школу і ще раз пройди курс математики , фізики і початкової фізичної підготовки. Чи може наші можуть показати такий клас на савурці , донецьку . іловайську коли вся країна платить за те кон...е ато.
Guest Показати IP 15 Квітня 2018 10:58
математика з Ольгіно.
123 до Guest Показати IP 15 Квітня 2018 11:33
Так в них роботи на місяць вперід, карлопута обіс*али, а їм вилизувати. Хе хе хе, - клоуни
Фізик Показати IP 15 Квітня 2018 12:30
Вже колись сша казали, що в Іраці в Саддама Хусейна була хімзброя, яка стала причиною вторгнення Сша в Ірак. Як потім визнали, не було такої зброї. Все це просто геополітичні інтереси Сша, нафта - гроші. Тепер Сирія
Й до Фізик Показати IP 15 Квітня 2018 15:02
Вгомонись, десятирубльовий. Обтікайте мовчки.
нудно і сумно тут у Показати IP 15 Квітня 2018 22:42
Привіт, порохоботики!!!!! А щось цікаве сказати можете, крім русофобського плювання? Мені, власне, путлер до одного місця, але вас просто нудно читати - на кожну думку, яка не співпадає з вашою, ви відразу випускаєте хвилю жовчі, як ті каракатиці. А щось цікаве і розумне сказати - слабо?