USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Україна стала найбіднішою країною Європи

12 Жовтня 2018 18:32
Згідно з даними з нового звіту МВФ, Україна є найбіднішою країною Європи.

Про це повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць на своїй сторінці у Facebook.

По показнику ВВП на душу населення Україну обійшла Молдова.



Позиція України порівняно з іншими країнами

«У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення Молдова нас обійшла, а ми обійшли Папуа – Нову Гвінею. У новому звіті МВФ не тільки збільшений показник ВВП України, але і був переглянутий ВВП та інших країн», – зазначив Компанієць.

У новому звіті МВФ за жовтень порівняно з квітневим не тільки збільшено показник ВВП України, але було переглянуто ВВП і інших країн, зазначає Компанієць. Кардинально було змінено показники Молдови, що призвело до суттєвого покращення її результатів.

Це призвело і до суттєвого покращення показника ВВП на душу населення Молдови. Тепер Молдова займає 133 місце у світі з 2694,469 доларів ВВП на душу населення, а Україна - 134 місце в світі з 2656,01 доларів ВВП на душу населення.



Офіційна зарплата в Молдові також суттєво більша, ніж в Україні, зазначає Компанієць.

Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року:

Молдова - 375,82 доларів (6369.8 леїв)

Україна - 325,53 доларів (8529 грн)

При цьому по розміру офіційної середньої зарплати Україна також займає останнє місце в Європі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ну нарешті Показати IP 12 Жовтня 2018 18:40
Анатоль фас фас...
Анатоль_ до Ну нарешті Показати IP 12 Жовтня 2018 19:32
Не вiрю я в тое. Можна подумать шо Бiлоруси або поляки богатшi за нас. Там в них ше гiрше. В росii то вобше голод вже, нема шо кушать.
Клава до Анатоль_ Показати IP 12 Жовтня 2018 20:04
Анатоль ти оху...в у своiй печерi... Бiлорусь живе вже у iншому соцiально - економiчному вимiрi . Вони дивляться на нас квадратними очима i спiвчувають.
Порошенко Показати IP 12 Жовтня 2018 19:20
Це не правда то брехня.
Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Жовтня 2018 20:05
Колись Україна була найбагатшою в СРСР. Продовжуйте декомунізацію.
Стьопа, до Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Жовтня 2018 20:43
мільйони українців гнили в таборах ГУЛАГу, щоби тисячі таких як ти могли повторювати цю нісенітницю.
Я до Стьопа, Показати IP 14 Жовтня 2018 08:50
коментар було видалено
ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Жовтня 2018 20:09
Шо тут прокоментуєш. Ущербні. В Харкові у серпні 1991 році (під загрозою звільнення з ХАДІ, де я, вчився) мій товариш вивісив на общазі жовто-блакитний прапор. Приходили міліціонери та запитували, хто повісив прапор.Я, звичайно, його не здав (оскільки сам ходив у Шевченківський сад та цілував жовто-сине знамено).Молодий був , дурний, пробачте. Щоби я знав, що через .... років буду жити в ж...пі піж назвою "Україна" в очі би плюнув.
Є вихід до ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Жовтня 2018 20:44
Задвжи можеш виїхати в РФію - он її дядько-егсперд на своєму ФБуці зеленим замалював.
Бггг Показати IP 12 Жовтня 2018 20:41
Україна "стала найбіднішою" - таке враження, що вона була найбагатшою, а стала найбіднішою. Майстерність заголовка.
123 Показати IP 12 Жовтня 2018 20:45
Миздобули!!!! За це скакав майдан!!!
Куку Показати IP 12 Жовтня 2018 21:02
Де та хоча б середня зарплата в 325 уе? Зарплата медика мінімальна 3200 і на руки получається 2800. Де та середня про яку вони говорять? Дістали з тією своєю брехнею! Люди не живуть, а виживають. Ще трохи і терпець урветься і тоді н...й рознесуть тих жопатих в Києві, які засідають і під себе закони творять!
Анонім до Куку Показати IP 13 Жовтня 2018 01:30
Шо там увірветься?! От побачиш, в березні знову того самого жопатого оберуть!(((
БАТЯ Показати IP 12 Жовтня 2018 22:16
Я ГОВОРЮ ВІД ІМЕНІ ВСІХ МОЇХ ЧИНОВНИКІВ ХАПУГ,НАМ НАС..ТИ НА НАРОД, ГОЛОВНЕ ЩОБ МИ ЖИЛИ, І УСПІШНО БРАЛИ КРЕДИТИ В МВФ, ОСОБИСТО В НАС З ВВП ВСЕ А РОРЯДКУ