USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Україна вийшла на перше місце в Європі за смертністю від COVID-19

7 Квітня 2021 12:21
Україна виявилася першою в Європі країною з поширення коронавірусу.

Про це свідчать дані сервісу Worldometers, передає УНІАН.

Згідно з даними, Україна опинилася на першому місці в Європі за кількістю смертельних випадків на добу і за кількістю виявлених нових випадків захворювання.

Водночас, за даними на сьогоднішній ранок, Україна знаходиться на другому місці у світі за кількістю померлих від коронавірусу за минулу добу.
Як ми писали, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 15 415 осіб, зафіксовано 481 летальний випадок, 11 472 пацієнти одужали, госпіталізували 5587 людей.

З початку пандемії в країні захворіли вже 1 млн 784 тисяч 579 осіб, одужали 1 млн 373 тисяч 851, летальних випадків 498 35. Активними хворими залишаються 375 230 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 7 Квітня 2021 12:32
Більш логічно вказувати розрахунки відносно загальної кількості населення
Анонім Показати IP 7 Квітня 2021 12:38
ну ви і зрівняли. це як рівень медицини зрівняти України і європейських країн .та навіть Польщі яка медицина така і смертність. не тільки від ковіду а і від усяких інших хвороб......
Vasia Показати IP 7 Квітня 2021 13:33
Ото зрівняли...якщо україна це європа то потрібно ще алжир і мароко докинути
Дідо Показати IP 7 Квітня 2021 13:36
Ще одна перемога
Ми такі Показати IP 7 Квітня 2021 14:05
Там , де не треба - ми перші. А там де треба- нас не знайдеш. Але наша влада і це пояснить, звинувативши у всьому всіх, окрім себе.
Статист Показати IP 7 Квітня 2021 15:25
За пацієнта з ковід лікарю надбавка, от і виходить, що збило авто - помер від ковід, попирхнувся салом - помер від ковід.
Лучанка до Статист Показати IP 7 Квітня 2021 19:17
Ви безсмертні? Реально досі вважаєте, що нема вірусу? В пене минулого тижня двоє людей яких я знала померло від тої зарази. Повні сил та енергії, ще працювали. А за рік - вже не скажу скільки, тільки й чую, там мати чиясь, там свекруха, родич ... сумно в страшно , що через таких придурків невіруючих вмирають люди, яким би ще жити і жити( бо в низ імунітет виявився слабшим всього навсього). Але глухому не докажеш, сліпому не покажеш...