USD 40.80 41.20
  • USD 40.80 41.20
  • EUR 40.80 41.40
  • PLN 10.22 10.48

Українець підпалив себе під будівлею консульства України у Польщі

13 Квітня 2023 11:04
53-річний чоловік підпалив себе перед будівлею Генерального консульства України в Кракові.

Про це, як пише «Європейська правда», повідомляє RMF24.

Інцидент стався близько 7:50 ранку.

63-річний українець вигукував українською мовою заклики повертатися на Батьківщину і захищати країну від росіян. Свої слова він адресував українським чоловікам, які зібралися перед консульством.

Швидше за все, на знак протесту він облив себе легкозаймистою речовиною і підпалив.

Чоловіка загасили випадкові перехожі.

Його доставили в лікарню – на той момент він був при свідомості. Лікарі оцінюють його стан як важкий.

На місці події працює поліція, про інцидент повідомлено прокуратуру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Глас божий Показати IP 13 Квітня 2023 12:54
Хто би він не був - він патріот, герой і справжній українець, але точно не штунда !
Питання Показати IP 13 Квітня 2023 12:58
А він чому не повернувся?
Всезнайко Показати IP 13 Квітня 2023 13:02
63-х річний. Так у Польщі пишуть.
Правда Показати IP 13 Квітня 2023 15:08
Прикро,що ЛЮДИНА пішла на такий крок,дуже прикро,в душу не заглянеш,але на те в нього була всоя думка,можливо інша від ухилянтів і манкуртів,але вона була,бажаю одужання і співчуття рідним,їм тяжко,але надіюсь вони його зрозуміють.Тримаємось гідно і бємо ворогів і зрадників також...
Правда Показати IP 13 Квітня 2023 15:12
Якщо думаєте,що лоботрясів,"сцикунів" і перевертнів в Польщі поважають,то ви помиляєтесь,вони їх ненавидять і ставляться з презирством до нікчем,які не хочуть захищати свою БАТЬКІВЩИНУ.Відповісте за все.
Правда Показати IP 13 Квітня 2023 16:01
Ця війна на жаль на довго,так що поляки копняками будуть вас гнати до кордону,окрім звичайно жінок і дітей і пощади не чекайте,ви зрадили Україну в найтяжчий час,виродки і продажні нікчеми і будете горіти в пеклі,якщо повезе...
!! до Правда Показати IP 14 Квітня 2023 02:45
хватить тут ляси точити, доведи словом!