• EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Українка виборола два «золота» на Кубку світу з плавання

4 Вересня 2016 23:03
Одразу дві золоті медалі здобула українка Дарина Зевіна у перший день Кубка світу з плавання, що триває у Москві, повідомляє 5 канал.

Зевіна здобула перемогу у фінальному запливі на 50-метровій дистанції на спині з результатом 26,25 секунд. Другою стала триразова олімпійська чемпіонка Ріо з Угорщини Катінка Хоссу (26,51). "Бронза" дісталася австралійці Емілі Сібом - 26,60.

А у фіналі на 200 метрів ці дві спортсменки знову поборолися за першість. 22-річна українка була швидшою.

Нагадаємо, на етапі Кубку світу у Німеччині українка Дарина Зевіна виграла дві срібні та одну бронзову нагороду.