USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Українські військові не складатимуть зброю для путінського коридору

29 Серпня 2014 18:39
Речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко повідомив, що українські військові, які знаходяться в оточенні, не збираються складати зброю на догоду російському президенту. Про це повідомляє Еспресо.TV.

"В яких би кольорах і квіточках не були б ці гумкоридори – їх немає. Зараз там йдуть бої на знищення. Україна не готова здавати зброю і ставати на коліна перед агресором, ми будемо битися і перемога буде за нами", - сказав Лисенко.

І додав, що "у районі Іловайська, як і в самому Іловайську, сьогодні відбувається маневрування наших військ".

Як повідомлялося, Президент РФ закликав бойовиків відкрити гуманітарний коридор для оточених українських військовослужбовців, щоб дати їм можливість вийти з району боїв. Бойовики погодились на такий крок за умови, що українські військові виходитимуть з оточення без зброї.

Нагадаємо, в оточенні під Іловайськом уже декілька днів залишаються в оточенні декілька добровольчих батальйонів та частина сил Національної гвардії, зокрема, 51 бригада, яка за останні дні зазнала великих втрат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 19:14
как там батальон территориальной обороны "свитязь"? оч волнуюсь...
Онанім до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 20:00
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 29 Серпня 2014 19:28
ми не чиченці ,які лягли під птн пнх. я сьогодні взнав що вони центральну вулицю назвали птн, я в щоці. смерть москалям
Анонім до Лучанин Показати IP 29 Серпня 2014 21:15
Так, ви, лучане, гораздо круче...:)
Лучанка до Лучанин Показати IP 29 Серпня 2014 21:41
Навчись краще на клаві друкувати - позорище! Скоро вже будете нове кладовище відкривати, бо не даєте хлопцям-воякам достойно зберегти життя. Упирі!! Цвіт нації гине, а вони все на диванах "скачуть" та "москалів" лякають своїми дурними кричалками! Йдіть і воюйте до смерті, панове генерали та всілякі "лисенки", а не розпоряджайтесь життям наших синів! Щоб ви всі поздихали в своїх штабах АТО від тих сліз і прокльонів матерів, дітей яких ви відправили на вірну загибель!!
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Серпня 2014 23:16
Маладец ! Подерживаю!
Вася до Лучанка Показати IP 30 Серпня 2014 02:09
Не всi розумнi люди на Волинi скачуть!!! Дуже правильно написали, особисто я, дуже вдячний!!!
Гостья Показати IP 30 Серпня 2014 06:19
Слава героям.
Лисенко Показати IP 30 Серпня 2014 17:17
Видай людям зброю людям, щоб мали чим відбиватися, або йди на х....! не мороч людям голови зі своїм порошенком. Ви вже там за....бали! Що, поки не знищите всю 51 бригаду , то не заспокоєтесь, шути придворні путінські!
гiсть Показати IP 30 Серпня 2014 18:18
Веселi,брате,часи настали, На грудях свiтить нам слави знак. Нам очi нiжно закрили,губи медом змастили, Душу кинули просто так. Океан Ельзи.