USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Українських офіцерів у Криму намагаються купити за $200 тисяч

4 Березня 2014 10:00
Вірність полку ВВ МВС України хотіли купити за 200 тисяч доларів США. Про це повідомляє «Корреспондент.net».

Незважаючи на вкрай складну політичну та криміногенну ситуацію, військовослужбовці внутрішніх військ продовжують виконувати свої завдання.

ВВ МВС України, які дислокуються в Автономній Республіці Крим, залишаються вірними Військові присязі і українському народу і продовжують виконувати покладені законодавством держави завдання щодо забезпечення громадського порядку та боротьбі із злочинністю у довіреному регіоні.

«Але деякі особи намагаються змусити особовий склад виконати злочинні накази, а саме скласти зброю і підкоритися іншим командирам. До керівництва підрозділів внутрішніх військ у Криму надходять погрози та пропозиції матеріальної винагороди за умови погодження із зазначеними вимогами. Командиру полку внутрішніх військ МВС України, який дислокується в Севастополі, невідомими особами було запропоновано 200 000 доларів США. Офіцер відмовився і зазначив, що і надалі залишається вірним своїм переконанням і присязі», йдеться в повідомленні.

ВВ МВС наголошує, що незважаючи на вкрай складну політичну та криміногенну ситуацію, військовослужбовці внутрішніх військ продовжують виконувати свої завдання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 4 Березня 2014 10:06
Повага! Таким людям Героя треба давати!
ЗМІй Показати IP 4 Березня 2014 10:10
Брехня і провокація! Ось чим зараз займаються ЗМІ України і нічого не роблять за для об'єднання!!!
Олег до ЗМІй Показати IP 4 Березня 2014 12:00
Езжай в Крым и посмотри там на враньё русских сми а так же на провокации русских оккупационных войск .Там настолько промыты мозги у некоторых Крымчан что они ведут себя как зомби . По видео сми я неоднократно замечал на пророссийских митингах одних и тех же людей как в Крымских городах так и на востоке Украины которые распространяли слухи о наркотиках которые употребляют евромайдановцы а так же убийствах и преследовании российских граждан и другой чепухе.
Факт до Олег Показати IP 4 Березня 2014 14:33
Тебя ткнуть или сам посмотришь на выходки "Белого", Данильчука местного, заявления Яноша?!!! Интересно, чем у тебя "мозги" заняты?!
Анонім до Олег Показати IP 4 Березня 2014 21:53
а ти менше дивися 5 канал та 24 тоді і сам не будеш зомбі.... трохи мисли логічніше
волинь Показати IP 4 Березня 2014 10:10
ПАТРІОТИ!
Вася Показати IP 4 Березня 2014 12:35
Хлопці, беріть бабло - посилайте москалів на ..., а гроші - правому сектору.
!!! Показати IP 4 Березня 2014 13:32
СЛАВА ПАТРІОТАМ!!! ЦІ ВІЙСЬКОВІ ВІЙДУТЬ В ІСТОРІЮ!
юля Показати IP 4 Березня 2014 14:24
...і хто в це вірить! Знімайте штори