USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Українці отримають надбавку до пенсій у липні: хто та скільки

14 Червня 2019 15:33
У зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму українці отримають надбавку до пенсій у липні 2019 року.

Востаннє в Україні рівень прожиткового мінімуму збільшувався 1 січня 2019 року, інформує 24 канал.

У законі про держбюджет передбачено, що до кінця року він зросте ще у грудні.

На скільки зросте пенсія

• на 67 гривень для пенсіонерів з мінімальними виплатами;

• на 670 гривень для пенсіонерів з максимальними виплатами.

В результаті мінімальна пенсія збільшиться до 1564 гривень, а максимальна – до 15640 гривень.

Окрім цього, якщо український пенсіонер з мінімальною пенсією має повний стаж (для жінок – 30, для чоловіків – 35 років), він може також претендувати на надбавку в розмірі не менше 1% прожиткового мінімуму.

Кому перерахують пенсії

Перерахунку відповідно до зростання прожиткового мінімуму підлягають:

– мінімальні й максимальні розміри пенсій;

– доплата за понаднормовий стаж, передбачений Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

– надбавка до пенсії за особливі заслуги згідно з Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;

– доплати відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;

– щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;

– мінімальна пенсійна виплата людям з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з-поміж учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

– державна соціальна допомога на догляд за інвалідами війни.

Як отримати перерахунок пенсії

В результаті збільшення прожиткового мінімуму пенсії перераховуються автоматично. Тобто пенсіонерам не потрібно нікуди звертатись чи подавати заявки.

З 1 липня українці отримуватимуть пенсії так само, як отримували її у травні – але вже більшу за розміром.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ВВ Показати IP 14 Червня 2019 16:14
Дивує чому не навпаки....маєш 15 тис - на тобі ще 670, маєш 1500 - на тобі 67 • на 67 гривень для пенсіонерів з мінімальними виплатами; • на 670 гривень для пенсіонерів з максимальними виплатами
здравомислячий до ВВ Показати IP 15 Червня 2019 02:19
Це тільки в нас-в Україні може бути така надбавка до пенсії!!!Отримуєш мінімум-то і мало додають!Отримуєш максимум-то на то тобі найбільшу доплату!Справжня НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ!Це ж БРЄД настоящий!Це ж має бути НАВПАКИ!Це справжнє знущання з людей!А хто ж це нараховує такі доплати?Це ж не якісь іноземні фахівці-а це ж наші українці таке роблять для наших же українців нашої держави.Це ж наскільки потрібно ненавидіти свій український народ щоб для нього робити такі надбавки?Свій свого топить!В цієї країни нема майбутнього!Крапка!
999 Показати IP 14 Червня 2019 16:19
Ви надрукували, що "на 67 грн. для пенсіонерів з мінімальними виплатами", а я все ж таки відчуваю що піднімуть на 6 грн. 70 копійок. Так само обійцяли минулого разу коли підіймали пенсії: кому підняли аж на 2 грн. 34 копійки, кому підняли на 3 грн. 65 копійок. От того і тікає молодь з України, щоб в майбутньому таку бідову пенсію більше не отримувати.
Хахаха Показати IP 15 Червня 2019 16:04
Попробуйте проживите на2400 гривен в месяц,копыта точно откините
999 до хахаха Показати IP 15 Червня 2019 20:51
Ви пишете, що попробуйте прожити на 2400 грн., а у мене 1389 грн. пенсія, то мені напевно треба повіситись чи що ? Пенсіонери в Україні для влади, це як кістка в горлі. Просто влада чекає коли пенсіонери вимруть самі по собі як динозаври або все ж таки візмуться за вила та наведуть порядок.
Наталі Показати IP 16 Червня 2019 17:22
Навряд чи станеться так, як обіцяють. Переконалася у січні((
віта Показати IP 16 Червня 2019 17:54
Краще б не давали ці 67 грн вже так мучите цих пенсіонерів насміхаетесь просто!!! тим хто мае ще більше а тим хто виживае нічого де ваша справедливість?????
василь Показати IP 17 Червня 2019 14:04
так треба розділити накінець 670 гривень на всіх і давати кінець кінців порівно
Міра Показати IP 22 Липня 2019 16:17
В кого стаж 20 років має 2000 і в кого більше 40 теж 2000. Ото зрівняли. Я йшла на пенсію з перепрацьованими 2 роками (від Азарова) і 7 місяців, тобто в 57р і 8 місяців і ті самі 2000 при стажі більше 40 років. Ще такої влади не було, щоб так знущались з народу. Для чого було переробляти, щоб отримувати таку пенсію яку отримують ті, що не працювали?