USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українцям не вистачає зарплати на всі потреби: в НБУ назвали причину

11 Серпня 2021 10:22
Українцям не вистачає заробітної плати, щоб покривати свої потреби.

Таку думку висловив голова Ради Національного банку Богдан Данилишин, розповіли у Сніданку з 1+1.

За його словами, люди почали використовувати свої заощадження. Причина - зростання цін. Наприклад, вартість газопостачання збільшилася в 2,6 рази, електропостачання - на 37%, а ціна на цукор зросла за рік - на 84%, соняшникової олії - на 79%.

Крім того, на понад 10% пришвидшився і рівень інфляції. Данилишин вважає, що це залежить від сукупності факторів: від підвищення попиту на товари та послуги, від збільшення витрат на виробництво і від сезонних особливостей.

Як повідомляли, інфляція в Україні побила трирічний рекорд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 11 Серпня 2021 10:45
головна причина - ненажерливість слюх народу, яким не вистачає зарплати 35 тис. грн в місяць
Ага до скептик Показати IP 11 Серпня 2021 11:18
Постійте на Хрещатику 1 хв. і порахуйте вартість НОВИХ Audi, BMW, Mercedes - ів, що їдуть повз вас. Я не відкрию Америки,якщо скажу що сума буде в мільонах доларів.... А за соціологією 75% українців вважають себе бідними....Висновки робіть самі.
Анонім до Ага Показати IP 11 Серпня 2021 11:57
Постійте на Хрещатику і не тільки, спустіться в метро і порахуйте скільки людей їздить громадським транспортом. І не треба брати Київ за показник. Дивіться далі об’їзної. Я не відкрию Америки, якщо скажу, що їх набагато більше ніж…І соціологія і реальність однакова… Висновки робіть самі
скептик до Ага Показати IP 11 Серпня 2021 11:58
а ви сходіть на вокзал у Києві і порахуйте кількість бомжів. ще можете пройтись по скверах, заглянути під мости, у переходи . і т.д. за тою ж соціологією на нових Audi, BMW, Mercedes їздять не більше 1 % населення. багато з них якраз і є с(ш)люхами народу.
Чатачка до Ага Показати IP 11 Серпня 2021 13:00
ну так, один їсть капусту, інший - м'ясо, в середньому - всі їдять голубці
Анонім Показати IP 11 Серпня 2021 12:56
Вы не правы Богданэ,чиновникам в Украине всего хватает.
Ага Показати IP 11 Серпня 2021 13:05
Може давно пора мінімалку зробити 10-12тис з такими цінами!!! Задовбали живуть за наш рахунок
Анонім до Ага Показати IP 11 Серпня 2021 13:53
Ви так пишете, наче ціне не підуть вгору вслід за мінімалкою
скептик до Анонім Показати IP 11 Серпня 2021 20:06
заховайте свої страшилки і вчіть економіку на селі. тоді чому у Польщі і навіть вже у Німечччині ціни менші при більших зарплатах ?
Ага Показати IP 11 Серпня 2021 13:06
Може давно пора мінімалку зробити 10-12тис з такими цінами!!! Задовбали живуть за наш рахунок