USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українців почали штрафувати за європейські «номерні бляхи»

30 Липня 2017 15:46
Українські суди активно штрафують громадян, які ввезли в країну іноземні авто в режимі «транзит» і користуються ними без розмитнення, повідомляє Автоцентр.

Зокрема, Київський апеляційний адміністративний суд прийняв сторону Державної фіскальної служби (ДФС) і постановив стягнути з власника Mercedes-Benz E320 на литовських номерах штраф у розмірі 300% від несплаченої суми митних платежів - 1 681 846 гривень. Mercedes на іноземній реєстрації належав жителю Черкас.

22 грудня минулого року ДФС виписала йому такий штраф за порушення митних правил. Він зміг оскаржити рішення в суді першої інстанції, проте тепер апеляційний суд встав на бік фіскалів. У власника Mercedes ще є шанс на касацію.

Крім того, аналогічне рішення Київський апеляційний адміністративний суд виніс і щодо власника Audi A4 на польських номерах. Штраф у цьому випадку виявився 443 тис. гривень.

Перед цим уже було прийнято ще кілька схожих судових рішень. Наприклад, жителя Одеси суд оштрафував на 618 тис. гривень, проте той зміг оскаржити штраф.

Крім того, як пише Хроніка.інфо, 10 лютого 2017 за перетин кордону Чернігівська митниця склала протокол на водія, який користувався Opel Astra на литовській реєстрації. 24 лютого його оштрафували. Водій оскаржив рішення, але Носівський райсуд Чернігівщини підтримав позицію митниці і відмовив в задоволенні скарги.

29 березня 2017 Деснянський райсуд Києва не задовольнив скаргу водія, який ввіз в Україну Audi A6 на німецькому реєстрації. Авто він ввезення в країну в червні 2016 року, а штраф на 8,5 тис. грн отримав в кінці грудня. При цьому водій також порушував митний режим на Volkswagen Passat.

11 квітня 2017 схоже рішення ухвалив Київський райсуд Харкова - в середині грудня 2016 водія оштрафували на 8,5 тис. грн за користування нерозмитненим Ford Mondeo на польській реєстрації. Водій подав до суду, але також програв справу. 12 червня 2017 Залізничний райсуд Львова підтримав штраф в 8,5 тис. грн для водія Skoda Octavia, зареєстрованого в Литві. Він ввіз машину в Україну 9 грудня 2015 в режимі "тимчасове ввезення на 1 рік", проте вже 22 березня 2016 Волинська митниця видала орієнтування про незаконність перебування в Україні цього автомобіля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
дідо Показати IP 30 Липня 2017 16:01
Кожен повинен платити податки. Х*тродупі поводяться ,як злодії.
Анатоль_ Показати IP 30 Липня 2017 16:28
Правильно! Оце діло! Давно вже це треба було почати робити! Гасають на ненаших номерах, а де патріотизм! Де, я питаю!
Ага... до Анатоль_ Показати IP 30 Липня 2017 16:57
Ти в порох запитай... "де патріотизм"?
Марина до Анатоль_ Показати IP 30 Липня 2017 19:19
Якого виробництва у тебе телефон, пральна машина, пилосос і т д. ? Де патріотизм я питаю? Чому скуповуєте техніку б/у ? Підозрюю що ти навіть на велосипед нормальний не спромігся заробити.
Анонім до Марина Показати IP 30 Липня 2017 23:46
Дурепка, на всі ці товари сплачуєте мито, яке входить в ціну продукту.
Артур до Анонім Показати IP 31 Липня 2017 19:07
А твое # мито идет кому-то в карман!! Ты что так говоришь.. Айайай
PL до Анатоль_ Показати IP 30 Липня 2017 16:57
сьогодні Їздити на "запорі" патріотизм ... чи все таки ІД*ОТИЗМ ??? чинуші чому не в ланосах ???
А Показати IP 30 Липня 2017 17:14
Кому платити . І де ці податки. В нас якісні дороги, якісне пальне, нормальні зарплати щоб змогли купити авто за одну зарплату. Все життя вас розводять а потім ви тільки думаєте. Тільки тоді вже пізно.
сашко Показати IP 30 Липня 2017 17:15
Тобто шановні, якщо в європі громадянин може купити авто в 5-10 раз дешевше ніж громадянин в себе в Україні таку ж машину ... цікава в Вас шановні логіка ... а те що корупція в країні здирає з людей побори ... так тут нікого штрафувати нетреба і наказувати ... Тут з позавчора на згорівший ресторан гроші бідним власникам збирають, вже нічим недивуюся
Никифор до сашко Показати IP 30 Липня 2017 17:59
А Вас, шановний, не гложе, якими методами ці авто потрапляють на територію України? Корупцією там не пахне, не чули, ні?
їздун Показати IP 30 Липня 2017 17:24
конфісковувати авто на іноземних бляхах і продавати з аукціону
Марина до їздун Показати IP 30 Липня 2017 19:12
Іуда. Конфіскують авто і що? тоді заживемо ! Яка убогість мислення, фу
микола до їздун Показати IP 29 Серпня 2017 21:36
Фігу вам всім якщо гедаєте нам іздити на ноомальних авто якщо від мене його заберуть то я коаще відмовлюся від громадянсьва украіни і візьму інше європейське.а злодіі депутати хай думають звідки у них мерени майбахи бехи.мабуть почнеться знову майдан.досить нас обікрадати
Тарас Показати IP 30 Липня 2017 17:52
Ну нарешті. Геть із України!!!!!!
Марина до Тарас Показати IP 30 Липня 2017 19:16
Іди на Донбас кричи подібні гасла, порохолиз Скуповуйте салюти , добились свого, запроданці
Анонім до Марина Показати IP 30 Липня 2017 23:56
коментар було видалено
Ангст Показати IP 30 Липня 2017 19:36
Жабка створіння інтернаціональне. Бачу вона дуже давить тих хто розмитнив авто. Ви б краще за доступну ціну розмитнення так виступали, як бризгаєте ядом проти "європейських блях". Ми йдемо в Європу? По тарифах на комунальні послуги і цінах в магазині вже прийшли, то давайте розмитнення як в Європі! Таке враження, що як тільки люди починають нормально жити, влада зразу думає як це виправити.
Європа до Ангст Показати IP 31 Липня 2017 00:26
Ви, шановний, перед тим як писати про розмитнення в Європі, для початку ознайомтесь з цим питанням на рівні законодавства Євросоюзу. Також можете почитати про різного роду екологічні і т п податки в Євросоюзі на авто. Думаю Вашому здивуванню не буде меж. І не просіть "вищі сили", щоб в нас з автомобілями "було як в Європі", бо на другий день на велосипед пересядете.
олег до Європа Показати IP 31 Липня 2017 10:00
так вас розумію "запорожці", на наших бляхах... ті всі європейські норми задовольняють????
Європа до олег Показати IP 31 Липня 2017 12:49
Ні не так. Я за те, щоб усі їздили на нормальних авто з дотриманням ПДР і реєстрація тут не є першочерговим питанням. Я просто не люблю коли бездумно кричать "хочу як в Європі", при цьому навіть близько не уявляють як насправді в Європі. Правильніше було б кричати "хочем халяви" і не плутати сюди Євросоюз, бо саме так насправді і є. Наше жлобьйо хоче європейського достатку, але бардак має залишатись вітчизняний, от і вся казка насправді.
Reise до Ангст Показати IP 31 Липня 2017 09:53
Повністю згоден!!!
--- Показати IP 30 Липня 2017 20:11
Не треба плутати патріотизм з ідіотизмом ...
скептик Показати IP 30 Липня 2017 20:50
деб"льна бандовлада творить деб"льні закони, зате самі їздять не на ср"носах
Юрко Показати IP 30 Липня 2017 23:53
Треба відмінити мита на авто з іноземною реєстрацією, підняти зарплати людям , пенсії пенсіонерам , дешеві кредити
Левко до Юрко Показати IP 31 Липня 2017 00:28
Тебе випадково Ляшко не вкусив, ой перепрошую, не поцілував??
Вася Показати IP 31 Липня 2017 07:06
Всі де в чому праві. Скоро з тих, хто виїжджає по безвізу при поверненні назад в Україну або здиратимуть величезне мито, або позбавлятимуть громадянства.
олег Показати IP 31 Липня 2017 10:05
порозмитнювали машини по 7 тис у.е. я купив таку ж за 2 тис, хто ЛОХ?... до чого тут євро норми. просто не дав відкат нашим можновладцям, от вони і бісяться, закони приймають...
:-) до олег Показати IP 31 Липня 2017 13:01
Ти свою маму, бабусю залишив без нормальної пенсії. Для тебе Л*Ха і для інших НОРМАЛЬНИХ людей, через те, що ти Л*Х, підняли страховий стаж до 35 років. Твої діти, через те, що ти Л*Х в кращому випадку отримають неякісну і нікому непотрібну освіту і дай Бог якщо будуть працювати десь по спеціальності на нормальній роботі, а в гіршому поїдуть батрачити на пана в якого їх батько ЛОХ купив авто за 2000. І не дай Боже тобі Л*Ху і твоїм рідним хворіти, щоб не стикатись з нашою медициною, яка через тебе Л*Ха, за кілька років взагалі піде на дно. Тицяти на можновладців і закони звичайно можна, але якщо ти сам Л*Х, то від цього нічого не зміниться. Себе міняйте і не будьте Л*Хом.
Оля Показати IP 31 Липня 2017 10:26
А давайте ні на що мита платити не будем. Чому за інші товари ( одяг, взуття, техніку) мито платити?
я Показати IP 31 Липня 2017 11:54
Гарна ідея -давайте взагалі ні за що не будемо сплачувати мито і жити , як аборигени. Покупляли тих авто за 2 тис, все повітря у вихлопних газах, парковочні місця зайняті, от і тіштеся тепер, що хитріші за інших -мито не сплатили. Усі звикли обманювати, красти, обходити закон і скаржаться ще! З себе треба починати!!! Я -за штрафи для авто, які їздять на території України не сплативши мито та не маючи на це права!
я Показати IP 31 Липня 2017 12:01
шановні на бляхах! ну почитайте хоч трохи щось перед тим, як писати! поцікавтеся, які платежі входять в ціну розмитення, екологічні збори, користування автодорогами і т.д.!!! І тоді зрозумієте, що ви просто нечесно користуєтеся українськими дорогами та незаконно забруднюєте навк.середовище своїми зламками!!!
ангст до я Показати IP 31 Липня 2017 13:48
А ви ті дороги бачили? Яма на ямі. Люди не від хорошого життя купили авто на "євро бляхах", з бензину теж платиться податок на дороги. Чи ви рахуєте що краще б на жигулях і запорожцях їздили, ніж на ауді, мерсах і бмв?
j до ангст Показати IP 31 Липня 2017 14:27
на запорожцях вже ніхто не їздить, може 1-2 на все місто
Лучанин Показати IP 31 Липня 2017 13:14
Вже забули коли активісти старенький запорожець завезли до Польщі і розмитнили його там за 250$, а коли повернулись на польских бляхах, але на тому ж запорожці, ціна за розмитнення виросла в десятеро, в чому тут мораль. Можливо в тому, що в тійже Польщі при дешевому розмитнені авто, дороги в рази кращі ніж в нас, хоча на мою думку малоб бути навпаки, хочиш їздити по хороших дорогах - плати!!! А ми, що маїм, хочиш пересуватись на авто в рази завищеним розмитненням, по вбитих дорогах - теж плати !!! Питання, за що ми платим це (золоте) розмитнення стільки років де нормальні дороги???
j до Лучанин Показати IP 31 Липня 2017 14:28
їдьте в Польщу, вас тут ніхто силою не тримає! там малини багато!
Лучанин до j Показати IP 31 Липня 2017 14:56
Цікава у вас логіка, якщо я хочу, щоб в країні були нормальні дороги і доступні автомобілі, то мене треба кудась відправити? =) А що робити з мільйонами Українців які теж хочуть нормально жити, купити собі авто за доступною ціною, і не ремонтувати підвіску, через кожні 3-5тис. км. На всіх малини не вистачить!!!
j до Лучанин Показати IP 31 Липня 2017 21:11
хочЕш, тій же, вдесятеро, маЄм, .... зато на бляхах!!!
Єгорко Показати IP 1 Серпня 2017 00:29
Якось зникло поняття "новий рускій на 600 сотом" з цими литовцями і поляками.Думаю це на краще.Працюєш собі електриком з зарплатою 9000 грн,жінка на к&ш з зп 7000 грн,підзберав трошки,тай катаємось на 525 бмв 2001 року без всяких понтів,романтика комфорт.Не, я нічого проти,хто бажає купляйте за той самий кошт ваз 2004 року.На українськиз бляхах.
Віктор Показати IP 1 Серпня 2017 10:26
Я жив і працював у Європі 5 років.дійсно,там дешеві ціни на авто,але...приміром за бмв об,ємом 1.8 бензин я платив страховку 1700 євро на рік.у мого роботодавця був Порше каєн.не пам,ятаю об,єму двигуна,але страховка на рік була 6000 євро.це нараховують за екологічність і т.д.фіати з малим двигуном ,то страховки нижче 700 євро на рік я не чув.до чого я це пишу.навіть якщо і дозволить держава дешеве розмитнення,то на мою думку ми всерівно будемо платити великі додаткові суми,чи то страховку,чи щось інше..і ще одне,страхова компанія дає знижку таким чином:ви купили авто,вас ставлять на 40-й рівень страхування(самий вищий рівень і самий дорожчий)якщо ви не зробили дтп на протязі року,то на сл рік вам дають знижку на страховку і переводять на 39 рівень.(знижка приблизно 160-180 євро на рік.якщо 10-20років підряд ви не зробили на авто дтп,то платите малу страховку,та як хороший і ввічливий водій,але якщо робите дтп,то б на якому рівні ви вже не були,Вас знову повертають на самий вищий і дорожчий.