USD 39.50 39.78
  • USD 39.50 39.78
  • EUR 39.45 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Українців у Facebook стало більше, ніж «ВКонтакте»

8 Липня 2017 18:36
Вперше кількість українських користувачів Facebook перевищила кількість жителів України, зареєстрованих в російській соцмережі «ВКонтакте».

Такі дані дослідження за червень 2017 року, проведеного організацією Factum Group Ukraine на замовлення Інтернет Асоціації України, передає Громадське з посиланням на «Голос Америки».

При цьому заблокована в Україні соцмережа все ще утримує сильну позицію, всього трохи відстаючи від Facebook.

Facebook поступається за відвідуваністю пошуковику Google і відеохостингу YouTube.

Дослідження охоплює дані, зібрані з комп'ютерів і мобільних пристроїв, що працюють на операційній системі Android.

Нагадаємо, рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс».

Після заборони «Вконтакте» встановив рекорд за кількістю відвідувачів.

Пізніше київський офіс соціальної мережі «ВКонтакте» закрили через санкції.

30 червня президент Порошенко не підтримав е-петицію щодо розблокування «ВКонтакте».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Цукерман Показати IP 8 Липня 2017 18:54
Перемога?
Дуров Показати IP 8 Липня 2017 19:46
наверноє да. Ето таки перємога
Я Показати IP 8 Липня 2017 20:26
Якби не заборона, то ніхто б не знав про жидівський фейсбук.
Ііі до Я Показати IP 8 Липня 2017 21:09
От бачите яка корисна заборона, педераційні ресурси йдуть у минуле, а вата давиться жовчю.
Анонім Показати IP 8 Липня 2017 21:27
Брехня.
Я Показати IP 8 Липня 2017 21:41
Типу людям дали вибір,звичайне діло,якщо в ВК заблокували то люди пішли у фейсбук,що ж тут дивного і героїчного?доречі фейсбук лайно
O до Я Показати IP 9 Липня 2017 01:10
доречі! ВК,однокласники,mail.ru щє більше лайно
Евгений Показати IP 8 Липня 2017 21:42
Я перечислю ,чего "патриоты" во главе с президентом добились запретом российских соцсетей: 1. Пострадал мелкий бизнес, торгующий через соцсети 2. "Укропы" в фейсбуке взвыли от наплыва "ватников" 3. И самое интересное. В связи с установкой впн-серверов (часто российских) пользователи стали по факту российскими, так как поисковики выдают им новости исходя из IP-адреса. Резюме: Очередная "перемога" оказалось "зрадой". Но результаты будут позже. Так всегда происходит, когда принятием решений руководит ненависть, а не разум.
Поліна Показати IP 9 Липня 2017 11:30
Сподіваюся скоро появиться законопроект, за яким будуть блокувати VPN мережі, які надають доступ до заблокованих російських соцмереж. Ще потрібно надавити на Google і Apple, щоб вони видалили мобільні додатки цих мереж в своїх магазинах на території України.
Сергій Показати IP 9 Липня 2017 13:35
А хіба хтось може визначити,скільки насправді людей користуються ВК? Вони ж туди заходять через американські,нідерландські та інші сервери...Щоб все це фіксувати - потрібно великі кошти.