USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Умова Януковича – президентські вибори в грудні

28 Лютого 2014 15:33
Віктор Янукович наполягає, що президентські вибори в Україні мають відбутися в грудні.

Про це Янукович заявив на прес-конференції в Ростові-на-Дону, передає кореспондент Еспресо.TV.

Янукович наполягає на виконанні угоди, підписаної 21 лютого за участі глав МЗС Німеччини, Польщі та Франції.

«Проведення президентських виборів в грудні 2014 року і прийняття нової Конституції. Необхідно розслідування актів насильства під загальним моніторингом влади, опозиції і ЄС, негайна здача зброї, звільнення адмінбудівль, розблокування вулиць», - заявив Янукович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Файна Показати IP 28 Лютого 2014 15:39
Може в грудні 2014 ? Мабуть, помилка в тексті... А Янукович... Явився не запилився.. Російські чиновники намовили, що говорити, той рильце своє показав.. А де ховалися "вИ" пане-екс-президенте?
украинский народ Показати IP 28 Лютого 2014 16:03
Янукович, ты кто такой? давай досвидания!
ок Показати IP 28 Лютого 2014 16:08
ми згідні за такі вибори а не безпредєл.анархію і бандитизм.Бандерів геть.
НЕЛУЧАНИН до ок Показати IP 28 Лютого 2014 16:24
ЇДЬ В РОСТОВ-НА-ДОНУ, БУДЕШ БАНДЮКОВИЧУ ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР НОСИТИ
ZZ Показати IP 28 Лютого 2014 16:09
Янукович? А хто це?(((((
Анонім до ZZ Показати IP 28 Лютого 2014 16:15
Як не смішно але він діючий Президент.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 28 Лютого 2014 16:25
ПРЕЗИДЕНТ ЧОГО ? ДАЧІ СВОГО СОБУТИЛЬНІКА ПІД РОСТОВОМ ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2014 16:26
СОБАКА БРЕШЕ, КАРАВАН ІДЕ ...
Революціонер Показати IP 28 Лютого 2014 16:41
Зараз ми задаємо умови, а не ти, супостате!!!
ххххххххххххх до Революціонер Показати IP 28 Лютого 2014 19:12
как же вы, дЭбилы, ошибаетесь)))) не зря, вас, нациков, всегда гнобили. Запомните - вы никогда не выиграете, НИ-КО-ГДА!
Лучанин до ххххххххххххх Показати IP 28 Лютого 2014 19:45
Ну ок!!! Тільки тим що ти тут написав, ти не як не змінив національну свідомість України.Якщо тобі подобається терпіти нинішню владу, то це твоє діло! Слава Україні!!!
ххххххххххххх до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 20:51
а кого это волнует?)