USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Уряд хоче наповнювати бюджет за рахунок олігархів

28 Грудня 2014 15:36
Заступник голови парламентської фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар заявила, що вперше за понад 20 років української незалежності уряд пропонує наповнювати бюджет за рахунок найбагатших українців – олігархів. Про це інформують наші колеги з ТСН.

"Уперше вводиться податок на пасивні доходи, підвищується рента та податок на руду, свердловини, користування копалинами", - зазначила депутат. "І це, очевидно, дуже серйозно непокоїть олігархів та тих людей, які є в Опозиційному блоці, і очевидно, що вони будуть максимально чинити спротив і всіляко називати цей бюджет антинародним", - заявила депутат.

Коментуючи положення урядових законопроектів, Вікторія Сюмар наголосила, що в рамках реформ, запропонованих Кабінетом міністрів, пропонується скоротити державний апарат та витрати на його утримання на рівні 20%. "У цьому році таке скорочення відбулося на рівні 10%. У підсумку Уряд Арсенія Яценюка скорочує витрати на державний апарат на рівні 30%", - повідомила Вікторія Сюмар.

"Ми не будемо скорочувати ані лікарів, ані вчителів", - запевнила заступник голови фракції "Народного фронту". Не будуть скорочуватись, з її слів, і соціальні витрати. "Вони залишаться на рівні нинішнього року з тим, аби їх можна було підняти вже з грудня 2015 року, щоб у 2016 році ми могли підвищити соціальні стандарти", - пояснила депутат.

При цьому Вікторія Сюмар закликала фракції, які входять до складу парламентської коаліції, підтримати проект бюджету. "Позиція "Народного фронту" в цьому сенсі наступна: якщо фракції коаліції не згодні з таким підходом, очевидно, вони першою чергою мають пред'явити претензії своїм міністрам, які перебувають у складі коаліційного Уряду, й проводити з ними відповідну роботу", - заявила вона й закликала представників парламентської коаліції до єдності.

Нагадаємо, Петро Порошенко закликав депутатів зробити все для затвердження бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 15:55
От олінархи і протестують ... руками людей.... біля ВР, наприклад. І, головне, переводять стрілки на людей (ніби людей душать). Люди, схаменіться - телебачення належить ОЛІГАРХАМ. І раз на ТБ возмущаються (вустами тих же олігархів) - значить ЇХ ДУШАТЬ...
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 16:46
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 16:47
Тебе ще тут бракувало.
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 16:52
А по сути тебе ответить слабо? Или ты не видел предлагаемый проект бюджета?
Бакс до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 16:56
У простих людей квартири більші за 60 кв. метрів, чи будинки більші за 120 кв.м? Чого їм боятися? Скільки твоїх знайомих має такі будинки чи квартири?
Дончанин до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 17:31
коментар було видалено
Бакс до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 17:49
Відстав ти. Читай першоджерело.
Дончанин до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 18:25
коментар було видалено
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:57
а поняття твоє, простих людей? Прості - це хто? А ти не спробу кредитів понебирати, і своїзми ручками будувати, за десяток років і збудуєш... у мене 210 кв.м., своїми руками та руками своїх кумів збудував. Так по твоєму, що бля..., я олігарх? Ти просто не бакс, ти чмо ліниве і заздрісне.
Анонім до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 20:12
А в мене 64 кв.м. Живу на картоплі.
Анонім до Анонім Показати IP 29 Грудня 2014 00:01
аналогічно,....я будинок у 210 кв. своїми руками будував...вліз в кредити, квартиру продав, живу на картоплі та інших овочах, які сам збираю з городу в селі... бля...ха олігарх, ще й з роботи скоротили.... Вітаю ти також у нас олігарх
Анонім до Бакс Показати IP 29 Грудня 2014 04:27
Прості люди взагалі в землянках мають жити і бомжами називатись.
Анатоль_ Показати IP 28 Грудня 2014 16:39
Знедолені люди у яких уряд хоче забрати останню копійчину- тепер називаються олігархами!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 28 Грудня 2014 16:46
Анатоль, видно, місцевий олігарх або має забагато - глаголить як рупор олігархів (ТБ). Бюджет бачив особисто?!
Бакс до Анатоль_ Показати IP 28 Грудня 2014 17:02
Да, уж знедолені люди живуть у будинках більше 120 кв.метри
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:59
чмо ти заздрізне, та ліниве....
234 до Бакс Показати IP 29 Грудня 2014 10:01
знадолені в квартирах більше 60кв.м. не живуть! і депозити в банку не тримають.
Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 16:50
коментар було видалено
Волинь Показати IP 28 Грудня 2014 16:53
Нова банда продовжує пудрити українцям мозги. Кулявлоб і Порох дуже хочуть перевиконати показники банди Азарова-Януковича( за три роки вкрали 100 мільярдів доларів), хочуть вкрасти більше.
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 17:01
Тут вой і плач про податки. Ви так часто купуєте щось собі ціною більше 12тис грн? А якщо купуєте, то що не можете надати документ, де ви взяли ці гроші. Хай цього податку бояться ті, хто бере хабарі, або краде. Хто має будинок площею більше 120 м.кв, той я думаю теж може заплатити податок на нерухомість. При чому податок накладається на площу, яка перевищує 120 кв.м у будинку і 60 кв.м у квартирі. Читайте першоджерело, а не хайте все підряд
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 18:53
Ознайомся з проектом змін до налогового кодексу, а потім пиши свої коментарі. А то користуєшься в своїх коментаріях законами, які були прийняті при кривавому режимі.
Бакс до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 19:08
Читай фейсбук Ляшка за сьогодні. До чого тут кривавий режим?
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:10
А как же вы называете режим Януковича? А тебе совет, меньше читай фейсбуки, а больше читай документы.
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 22:08
коментар було видалено
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 17:18
Поясніть чого - ? Що не так? Кого стосуються податки на достаток вище середнього? Що поганоно в тому, що людина з достатком вище середнього буде платити, щоб легше жилося тому, хто живе в малосімейці?
Дончанин до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:08
Бакс, Бакс. Прочитай лежащие в парламенте проекті бюджета и налогового кодекса, а потом пиши свои комментарии.
$ ДО ГАН до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 19:12
Йди пропердись і лягай спати.
Зайчик до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:09
Скажіть ,будь ласка,а 60 м житлової чи загальної?
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:00
придурок, якщо людина будувала за кредити, то вона що олігарх? Чи може ти йому коштів дав?
Анонім до Бакс Показати IP 29 Грудня 2014 00:04
так ти візми кредит, зміни роботи на більш оплачувану, працюй на дві роботи, тай придбаєш собі квартиру чи збудуєш будинок.... якщо будиш так стогнати з заздрістю, то ти дулю змаком і надалі будиш мати
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:13
http://vk.com/o.liashko От читайте в контакті. В мордокнигу не можу зайти, уточнити
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:16
Зарплати прокурорам і суддям зменшують до 7000грн. Що поганого? Рада Коаліції погодила: - надавати пільги по опаленню працівникам сільських закладів освіти, охорони здоров'я і культури тільки у випадку, якщо їх доходи не перевищують прожитковий мінімум. - скасувати пільги для чорнобильців, які проживають в четвертій зоні. - залишити гарантії дітям шахтарів при вступі до вузів - залишити без змін позаконкурсний вступ до вузів окремим категоріям громадян - підручниками безкоштовно забезпечувати тільки учнів із малозабезпечених сімей.
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:19
Це все з В контакті Ляшка. Не знаю, але написано.Читайте до кінця. 1. Зменшити кількість працівників МВС на 20 тисяч, тобто на 10%. 2. Жінкам - повернути пенсійних вік - 55 років. 3. Скасувати перерахунок спеціальних пенсій в разі підвищення оклатів, з яких вони вираховуються Вихідна допомога прокурором і суддям при звільненні на 2015 рік скасовується Санаторно курорт не лікування залишити для чорнобильців 1 і 2 категорії. При скасування четвертої зони Чорнобиля 4. Розробити порядок і до першого червня провести індексацію мінімальної пенсії та мінімального розміру зарплати в залежності від результатів економічного розвитку в першому півріччі. Це частина пропозицій Радикальної партії, підтриманих Радою коаліції, які найближчим часом будуть проголосовані в парламенті. Слава Україні!
обс до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:31
бачу що всі коменти фільтруються крім твоіх і так розумію що ти це і котролюєш
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:03
іди ти в ж...у зі своїм брехуном ляшком, знайшов кому вірити
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 19:54
Вгадав. Не матюкайся, не хами і твої не будуть модеруватися. Задовбало це ниття. Що прокурори, яких скорочують чи пенсіонери, що отримують 5000грн чи ті, хто має будинки більше 120м.кв сама незахищена частина суспільства.? Що державне підприємство на якому отримує зарплату тільки керівник, заступнк керівника, головний бухгалтер і головний інженер не треба приватизувати? Що так і далі повинні чиновники отримувати допомогу в 10 окладів при виході на пенсію? Що не так ?
обс до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:17
не матюкався і не хамив.Життя таке і мене задовбало,важко. Але не буде легше коли на 2015 рік заморозять пенсіі і зарплати, а мясо вже по 80. Не буде легше коли введуть податки на нерухомість і господарчі споруди, і неправда що будинки більше 120 м кв мають тільки олігахи, багато серед власників середнього класу,підприємців та й просто заможних городян і не бідних селян.Ім від цього легше не буде.В категорію тих вкого податком зменшать пенсію попадуть пенсіонери з великими пенсіями заробленими на шахтах і металургійних комбінатах - іх не тисяча і не дві. Попробуй пояснити ім що це непогано.За рахунок введення податку на імпорт подорожчають всі товари в складі яких є складові заробіжного виробництва- це практично все починаючи з мила і кінчаючи авто обілями. Що ж тут доброго.А також є багато "чому"-- чому збільшується фінансування міліціі при такому масовому скороченні, це не армія,чому збільшується фінансування прокуратури при зеншенні функцій та також велткому скороченні.Багато питань.І не треба викладати все так ніби прес затроне тільки прокурорів та багатих пенсіонерів.Всі відчують на собі і про це треба говорити чесно, а не робити акцент на окремо взятих категоріях населення.
Анонім до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:29
Правительственные изменения в налоговой системе (фрагмент): Унифицированная ставка в размере 2% минимальной зарплаты за каждый кв. метр общей площади; ликвидация налоговой льготы (которая позволяет уменьшить площадь, для которой исчисляется налог, на 370 кв. м в год).
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:31
Сьогодні на ринку шинка свиняча 60 грн. Вирізка свиняча - 67 Говяжа шинка - да, 80 грн. Так що проціну на ринку знаю.Скажи, хтось обіцяв, що буде легко? Ну думаю, ти знаєш скільки отримує суддя пенсії, коли його пенсію зараз обмежують 7000грн, Чому чиновнику назначають пенсію з розрахунку 90% від окладу, а твоїй мамі - 50%? Чому чиновник маючи зарплату 10000грн їздить на авто за 50000 баксів? Читай ,міліцію скорочують на 10%. Ну це по деяких твоїх питаннях. Я згоден потерпіти ще трохи, не останнє ж віддаю. Аби тільки за рік-два були хоч якісь результати. Я терпіти не можу, коли приходять от такі Дончанє і розповідають мені, як класно було при Янику і як пагано тепер. Зміни будуть . Вони тяжкі і болючі. Але от сьогодні зловили начальника ГАЇ Полтавської області з хабарем, завтра зловлять ще одного, після завтра ще. А там дивись і наші внуки не будуть знати що таке хабар. Пробач, за нескладність
Баксу до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:41
З такими змінами до внуків не діждемо. І навіть якщо ви не останнє віддаєте - задумайтесь, кому? Може, таки краще для внуків?
обс до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:56
-років десять назад мій тесть говорив - ну ми вже пожили трохи і якось потерпимо ці погані часи, аби вам і дітям, тобто його внукам, краще було. Тесть цього року помер, тепер я це маю сказати свойому сину виходячи з твоєі логіки.Краще не буду. Украіною має керувати украінець.Хто займає чотири найголовніші посади в державі ти знаєш.Ніхто із них кулі в лоб не получив, а ми знову на Волині поховали своіх хлопців.
ьоіо до обс Показати IP 28 Грудня 2014 23:09
українці керували ненькою більше 20років. Який результата? Наші не можуть - треба іноземців
123 до обс Показати IP 29 Грудня 2014 07:58
Думать о лучшем при нынешней власти-утопия.Она только и способна,что ободрать народ,как липку : Глава «Нафтогаза» Андрей Коболев прогнозирует повышение тарифов на газ для потребителей в 3-5 раз. Он подчеркнул, что решение по вопросу повышения тарифов будет принято в ближайшее время. При этом он заявил, что даже после поднятия цена на газ будет приемлемой для потребителей.
ха до Бакс Показати IP 29 Грудня 2014 00:29
ти наївний чи дурний?
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:48
Дивись канал Рада зараз. Сеня читає узгоджені поправки. От вам і першоджерело
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 20:52
Не оподатковується так як писав Ляшко, неповртають ПДВ зернотрейдерам, а тільки виробникам. "Самопоміч" рулить. От так. Все міняється. так що кацапські тролі ідіть собі до Рашки.
кацапський троль до Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 22:44
заздрю тобi, дурачком лекше жити, це правда. Люди ридають вiд тоi бiдностi? А в тебе покращення
Анонім до Бакс Показати IP 29 Грудня 2014 00:11
іди і напийсь і радуйся... ти ж завжди так робиш.... ти випадково не родич з програми "Наша раша" той що постійно стогне і критикує інших... чмошнік ти, (человек мешающий обществу) і тільки.
Бакс Показати IP 28 Грудня 2014 21:01
От тількинапмсав про троликів і мінус. Так що хто тут рулить? Карочє. Вмикайте канал Рада і слухайте сами. Є що послухати.
Михайло Показати IP 29 Грудня 2014 02:47
Верховна Рада складається з олігархів та їх платних прислужників. Проти своїх шкурних інтересів вони не ухвалять жодного закону. Запитайте про це в Єремеєва, івахіва і Мартиняка