USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

УЄФА вимагає прибрати лозунг «Героям слава!» з форми збірної України

10 Червня 2021 12:50
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зобов’язав Україну прибрати зі своєї нової екіпіровки на Євро-2020 слоган «Героям слава!» Нагадаємо, що на неї також нанесена карта нашої країни з Кримом.

Про це повідомляє видання Чемпіонат, пише УНІАН.

Контури півострова залишаться на формі підопічних Андрія Шевченка, оскільки в Організації Об’єднаних Націй (ООН) визнають саме такі межі України. Напис «Слава Україні!» також не заборонять, оскільки як окреме словосполучення він не несе політичний сенс.

Відзначається, що слоган «Героям слава!» не може перебувати на футболці, оскільки в комбінації зі «Слава Україні!» він має явний політичний підтекст.

Форма України на Євро-2020

6 червня стало відомо, у якій формі збірна України виступатиме на Євро-2020, старт якого - 11 червня. Форма буде представлена в трьох кольорах: жовтому, синьому і білому.

Особливістю є те, що на ній нанесено контур карти України. Ззаду під коміром нанесено напис «Слава Україні!», а на внутрішній стороні – «Героям слава!».

Депутат Держдуми РФ Дмитро Свищєв закликав УЄФА заборонити збірній України виступати на Євро-2020 у новій формі з Кримом. А ексбоксер Микола Валуєв заявив: «Це спроба політизувати спорт, це негарно». Також з’явилася реакція російського МЗС.

Однак УЄФА затвердив нову форму української збірної для виступу на Євро-2020.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
факт Показати IP 10 Червня 2021 12:59
У футбол грайте!!! А не...
Ти до факт Показати IP 10 Червня 2021 14:14
Алкоголізм лікуй, а не ...
Да уж Показати IP 10 Червня 2021 13:09
В даному випадку потрібно проявити принциповість. Забороняють "Слава Україні", тоді зніматись з чемпіонату.
Тренер до Да уж Показати IP 10 Червня 2021 13:31
І як тільки німці, французи,іспанці грають без політики і лозунгів.....
Прочитайте до Тренер Показати IP 10 Червня 2021 14:13
Просто прочитайте статтю, там все детально написано, для таких як ви. В написі на футболці жодної політи і близко немає, жодної.
Тренер до Прочитайте Показати IP 10 Червня 2021 16:42
Ну да,звичайно, іза чого тоді цей $рач,...жодної політики.....
Тоєтак до Да уж Показати IP 10 Червня 2021 13:38
Печерський суд Києва має терміново арештувати рахунки УЄФА і все УЄФА і Скабєєву, бо сильно радіє терміново!!! немає часу чекати
Анонім до Тоєтак Показати IP 10 Червня 2021 14:13
Якась каша у вас в голові. Ви на препаратах?
фан до Да уж Показати IP 10 Червня 2021 16:19
Читайте новину! Героям Слава хочуть прибрати і правильно! Бо як роз'яснює УЄФА, це з'явилось після загального погодження! То до чого ця брехня? Там у такі ігри не грають!
Да уж до фан Показати IP 10 Червня 2021 16:28
Ви дорогуша вже визначтесь, 1)або Героям слава зявилось після загального погодження, 2) або прибрати хочуть правильно. Це дві взаємовиключаючі обставини, і АБО перше, АБО друге. Хоча, вам напевно що буде тяжко зрозуміти.
Уболівальник Показати IP 10 Червня 2021 13:24
Керівництву ФФУ та головному тренерові А.М.Шевченку треба краще думати не про політичні гасла на футболках своїх гравців у спорті, а доказувати могутність збірної України з футболу на міжнародних спортивних змаганнях. І не поєднувати політику зі спортом на передодні зустрічі тет а тет Путіна з Байденом. Ось якраз є чудова нагода показати на що здатна наша збірна з футболу на "Євро-2020".
О! до Уболівальник Показати IP 10 Червня 2021 14:11
Політику в цьому написі на формі збірної побачили тільки кацапи, вони й підняли ср.ч, і вони ж "простимулювали" такі от рішення УЕФА і нашої трольні. А Шева і збірна красавчики.
Лучанин Показати IP 10 Червня 2021 13:32
Той випадок, коли світ розуміє, а деякі українці ні...
Лікар Дрю до Лучанин Показати IP 10 Червня 2021 14:10
Вам би мозгів пришити, але боюсь що не приживуться.
Лучанин до Лікар Дрю Показати IP 10 Червня 2021 14:49
Той випадок, коли думає, що патріот, а по-факто хам...
Доктор Дрю до Лучанин Показати IP 10 Червня 2021 16:17
Той випадок, коли маскується під розумного, а по ФАКТУ ВАТНИЙ ТРОЛЬ...
Лучанин до Доктор Дрю Показати IP 10 Червня 2021 16:42
Щоб маскуватись під розумного, потрібно мовчати. Якщо ж слова здаються розумними, то хіба це маскування? "ВАТНИЙ ТРОЛЬ" - дуже популярна фраза в колі "щирих" українців(а може просто хамів).
Доктор Дрю до Лучанин Показати IP 10 Червня 2021 17:14
Саме вам, щоб здаватись розумним, дійсно потрібно мовчати.
Анонім Показати IP 10 Червня 2021 13:41
Решение УЕФА - убрать с формы "героям слава". Раз, два, три... БОМБОЛЕО!)))
Клава Показати IP 10 Червня 2021 13:45
А з самого початку були мізкі в того хто продвигав таке ноухау ???
Українець до Клава Показати IP 10 Червня 2021 14:09
Такий напис на футболці не порушує нічого, а ні в статуті УЕФА, а ні будь де інше. ТАк що тут все правильно, і згідно букви закону.
Тренер до Українець Показати IP 10 Червня 2021 16:03
Головне, лозунги, а футбол то таке....другорядне....поживні побачим які наші футболісти герої.....
? до Тренер Показати IP 10 Червня 2021 16:18
А які лозунги, де ти їх побачила, Клава? В кацапні істерика, то ясно, а ти куди?
Тренер до ? Показати IP 10 Червня 2021 16:45
Діагноз....футболом тут і не пахне.....
О! до Тренер Показати IP 10 Червня 2021 17:15
Поясніть. Якщо зможете звичайно. А то поки що бомбить у вати, і вся політика.
Тренер до О! Показати IP 10 Червня 2021 21:11
Для особливих....президент Зелінський зняв "героїв" з футболок збірної України...випий бормотухи та заспокойся....насолоджуйся футболом а не фігньою....
скептик Показати IP 10 Червня 2021 14:00
саме головне, що УЕФА також стурбоване
абвг Показати IP 10 Червня 2021 14:25
Хоть чимось наша збірна запам'ятається на Євро
Кішкодав шандера Показати IP 10 Червня 2021 15:38
А моє хвото на трусах спереду і бухевича ззаду мона?
CУФ чули? Показати IP 10 Червня 2021 17:11
100 років тому ці гасла придумала ця організація. Її лідер зустрічався з Муссоліні. І чому?
Хех до CУФ чули? Показати IP 10 Червня 2021 17:16
Перед Другою Світовою срср і нацистська Германія проводили спільні військові паради. Не знаєте чому?
Історієзнавчиня до Хех Показати IP 10 Червня 2021 17:45
Інформація з укровікіпедії? Що святкуватимеш 30 червня?
скептик до Історієзнавчиня Показати IP 10 Червня 2021 19:21
23 серпня 1939 відбулась більш знакова подія
Xeям caлa Показати IP 10 Червня 2021 19:07
Треба було писати. Європа від такого мліє.
Анонім Показати IP 11 Червня 2021 07:13
І тут заср...лись рукож...пі