USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

В ISW пояснили, чому Путін не піде на компроміс щодо України

3 Серпня 2025 13:57
Російська влада не готова до будь-яких компромісів в рамках переговорного процесу про закінчення війни, якщо вони не передбачають повної капітуляції України.

Таку думку у новому звіті висловили аналітики Інституту з вивчення війни (ISW).

Аналітики звернули увагу на заяви міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, в яких він повторив наративи, озвучені напередодні російським та білоруським диктаторами Володимиром Путіним і Олександром Лукашенком, на спільній пресконференції.

Зокрема, Лавров знову звинуватив українську сторону в гальмуванні переговорного процесу, мовляв, Президент Володимир Зеленський постійно змінює власні умови початку переговорів і припинення вогню.

Читати ще: Трамп заявив, що США у відповідь на заяви Медведєва задіють ядерні підводні човни

Крім того російський міністр підтвердив позицію Кремля щодо його ключових вимог по Україні. За його словами, будь-яке мирне врегулювання має усунути так звані глибинні причини війни.

Як інформували, 1 серпня Путін під час візиту на російський острів Валаам дав перший публічний коментар щодо переговорів про припинення агресії проти України та ультиматуму Дональда Трампа.

Під час спілкування з пропагандистами Путін звернувся до тих, хто розчарований політикою Росії – не називаючи прямо Трампа чи когось іншого. «Що стосується якихось розчарувань з боку кого б то не було, то всі розчарування виникають від надмірних очікувань. Це відоме загальне правило», – сказав кремлівський лідер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Гопзісмиком Показати IP 3 Серпня 2025 14:55
аналітики iнституту з вивчення війни вiдтелеграфували глибинним державам «Коалiції бажаючих» щастя i миру про глибинні причини війни У В На

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus