USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відділення обласної лікарні - в аварійному стані

10 Квітня 2014 18:16
Лор-відділення обласної клінічної лікарні - в аварійному стані й потребує негайного ремонту.

Про це заявив головний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Іван Сидор сьогодні, 10 квітня, під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я людини.

«На реконструкцію приміщення потрібно 1,6 мільйона гривень. Такий кошторис склали в управлінні капітального будівництва», - каже Іван Сидор.

Члени профільної комісії підтримали відповідне звернення, однак згодом поміж собою говорили: «От, де ті гроші взяти…?»

Нагадаємо, дострокове звільнення Івана Сидора з посади головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні готовий ініціювати кандидат на посаду начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Сергій Іванюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Наталя Показати IP 10 Квітня 2014 18:56
Хто б що не говорив про Сидора, але своєму любимому дітищу - обласній лікарні - він віддавав всі свої сили, досвід і вміння!! Такого адміністратора для лікарні, який з неї зробив сучасний медичний центр, ще треба пошукати. Побачимо, що зроблять "щирі вболівальники за народ" після звільнення Сидора. Дійсно, ЛОР-відділення - це яскравий приклад того, що було б з лікарні як би не Сидор. На це відділення ні коштів, ні моральних сил уже не вистачило. Відділення перебуває на рівні 60-х років минулого століття!! Чому в такому стані залищилось саме це відділення? Мабуть тому що не було зацікавлених "спонсорів" (нікому з багатих дуже не боліли вуха, горло, ніс!). Тепер хай нова влада пошукає ці кошти!!
вернем до Наталя Показати IP 10 Квітня 2014 20:05
клімчука та Азарова.без них через цю лікарню гоші б не переганялись...а скільки десь людей не одержало ліків поки ложили плткі та красили 5 раз забор з 100% накруткою на роботах та матеріалах...см..кчи дальше .незамінні найдуться.смачного
дідо Показати IP 10 Квітня 2014 19:08
В приймальне відділення вбухали стільки,що можна було декілька відділень відремонтувати.
треба було до дідо Показати IP 10 Квітня 2014 20:01
на сальве
він Показати IP 10 Квітня 2014 20:18
рішення про проведення капремонту було прийнято особисто Башкаленко ще до відставки. Новій владі просто діватись нікуди, потрібно завершувати розпочаті роботи, хоч як би це ім не хотілося.Лаври потім розділите, а хворі подякують вчім причетним
я до він Показати IP 10 Квітня 2014 21:36
хворі будуть дякувати не причетним, а в кишеньку грошики як подяку класти. А от чи дійсно лікувати будуть, то це вже питання!
вернуть до я Показати IP 10 Квітня 2014 21:55
вітю і сашку.голод без них..всьо їх руками зробленне.прічетний і ти був..нічого скоро лексус не буде чим заправити..
правда Показати IP 10 Квітня 2014 20:28
Нехай би Сидор з того ,що йому здають з кожного відділення щомісяця відділяв десятину,як то положено, то б і вистачило на ремонти не одного відділення.Скільки вже можна брати!!!!!! .
на до правда Показати IP 10 Квітня 2014 20:32
таких справах було 5% собі-60% київ
клімам та башкам до на Показати IP 10 Квітня 2014 21:52
35..парт взнос..але міліони набігали..в місяць
Пацієнт Показати IP 10 Квітня 2014 20:52
Можна доцільніше розподіляти кошти, які надходять для обласної лікарні. Наприклад, перед приїздом Януковича замість того, щоб скерувати кошти на ремонти відділень були "вбухані" гроші на бруківку, яку клали поверх асфальту, що був в нормальному стані ....
правда Показати IP 10 Квітня 2014 20:56
І де, скажіть мені, люстрація?!
правда Показати IP 10 Квітня 2014 20:56
коментар було видалено
Миколай Петрович Показати IP 10 Квітня 2014 21:26
Хай іде той іванюк в одне місце! Наразі Сидора знімати не доцільно, в нього ще є потенціал і він спроможний виконувати поставлені задачі. Це висококласний менеджер і керівник!
що до Миколай Петрович Показати IP 10 Квітня 2014 21:50
в нього є потен...?спроможний і дальше схеми накатані крутити по брежневскому стажу?хай лікарем йде як нема що їсти..їсти там думаю може пів міста не один місяць..без вас чорнух тоже все ок буде.не переживай.музейна економіка часів латифундії рано чи пізно п..ок?валеряночку пий..прийдеться як всі..працювати на загальних підставах..
до Миколая Петровича до Миколай Петрович Показати IP 10 Квітня 2014 21:59
Ото вже підмастив Сидору! То ж такий менеджер, що вмі скерувати грошики на ремонт приймального відділення, на лор-відділення немає мільйончиків! В адмінкорпусі повикрашував в червоний колір стіни! ото вже "кєровнік"! мало все мало! і на пенсію не хоче йти - так добре на роботі. А молоді нехай тиняються без роботи!
гннати до Миколай Петрович Показати IP 10 Квітня 2014 22:18
коментар було видалено
цуц Показати IP 11 Квітня 2014 00:47
https://www.facebook.com/oleg.tsarov/posts/453256601473378
правда Показати IP 11 Квітня 2014 07:35
От микола петрович догоджае, видать замовлено! А совість де?
Люди Показати IP 11 Квітня 2014 08:39
А відділення спортивної медицини,страшно заходити!Зате фасад вище всяких похвал!І автопарк під стінами лікарні до вибору і до кольору!За зарплату лікаря! Ні шановні за так звані благодійні внески!
777 Показати IP 11 Квітня 2014 09:19
сидора траснути там ще і на другу лікарню хватить
Пацієнтка Показати IP 11 Квітня 2014 15:53
Ще не пройшло і року як я лежала в тому відділенні, все в дуже поганому стані.Але тут є але все іде мимо цього віділення .
простий Показати IP 11 Квітня 2014 16:59
хай Сидор пояснить всім на якого милого треба було переробляти номальну реанімацію? Щоб гроші відмити? Чому ті гроші не пішли на інші відділення? Доходить до байок, - ніби йому в старій реанімації мрамор не сподобався...
народ Показати IP 17 Травня 2014 12:49
Куди ж ті гроші йдуть, які люди, відстоявши чергу, віддають як "добровільний внесок" за тарифом лікарні, а сам Сидор каже, що кожного дня проходить 5 тис людей????!!!!!На відкати , щоб ще потримали на посаді і вкишеню собі та родині на бізнеси!!!