USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В автокріслі – продукти, дитина на руках: у Луцьку оштрафували водія

26 Листопада 2019 16:36
У Луцьку оштрафували водія, який перевозив дитину без автокрісла. Більше того, саме автокрісло у салоні було, але в ньому лежали продукти, - інформує патрульна поліція Волині.

Інцидент трапився учора, 25 листопада, близько 22 години.

Відтак, патрульні зупинили водія за порушення правил дорожнього руху: чоловік розмовляв по мобільному телефону за кермом. Але під час спілкування побачили, що на задньому сидінні тримають на руках малолітню дитину, приблизно 3-річного віку. Автокрісло у людей було на задньому сидінні, однак у ньому лежали продукти.

З батьками провели профілактичну бесіду, а на водія винесли об’єднану постанову за двома статтями КУпАП: тепер порушник має сплатити штраф у розмірі 510 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 26 Листопада 2019 17:18
Виписали штраф-це добре,але одне питання,"причина зупинки,розмова по-телефону під час руху"інцидент трапився приблизно о 22.00...Як в такий час можна побачити,що хтось розмовляє по-телефону за кермом?
здравомислячий до Анонім Показати IP 26 Листопада 2019 18:36
В ПДР нема ніде сказано про автокрісла!!!Там сказано що дитину потрібно перевозити з допомогою спеціальних засобів.До спеціальних засобів відносяться:кайданки,дубинка,сльозогінний газ і т.д.і жодного слова не написано про автокрісла.Такщо виписаний штраф поліцаєм НЕЗАКОННИЙ!Згідно ПДР до спеціальних засобів автокрісла НЕ ВІДНОСЯТЬСЯ!Подавайте в суд на поліцая,який виписав вам протокол порушення.Суддя буде на вашому боці згідно Закону.
небайдужий до Анонім Показати IP 26 Листопада 2019 18:46
Штраф за автокрісло НЕЗАКОННИЙ! Ось чому: https://www.youtube.com/watch?v=v380zaRpF6U&feature=youtu.be
НеАнонім до Анонім Показати IP 26 Листопада 2019 20:41
А якщо цей бовдур, що розмовляє по телефону під час кервуанням автомобілем вріжеться у ваше авто, або зібє вас на пішохідному переході, ви теж будете його виправдувати? Вам не соромно захищатися за злочинця, який наражає на небезпеку себе і тих хто поряд?
директор школи Показати IP 26 Листопада 2019 17:48
де прочитати в Законодавстві термін "АВТОКРіСЛО", зокрема в ПДР?
Так Так до директор школи Показати IP 26 Листопада 2019 20:43
А здоровий глузд для чого?
Harvester Показати IP 26 Листопада 2019 18:05
Тепер менше грошей зможуть потратити на дитину :(
Лучанка Показати IP 26 Листопада 2019 18:33
В законі не прописано конкретно,що має бути АВТОКРІСЛОв
Лучанин до Лучанка Показати IP 26 Листопада 2019 20:47
То посади своїх дітей на криші, бо де написано, що так не можна їх возити! Невже у Луцьку стільки безтолкових, скільки бачу тут нитіків проти автокрісел. Це точно, жадність фраєра погубить!
Smart Показати IP 26 Листопада 2019 20:37
Скажіть, а що краще, безпека вашої дитини, для якої і призначене автокрісло, чи її смерть під час автопригоди? Чому, ми українці такі тупі і дурні, що готові нехтувати своїм життям, заради збереження якоїсь тисячі гривень? Чому ми перетинаючи кордон їдучи в Польщу, смирненько пристегуємо паски безпеки, а в себе вдома, хамимо поліцейському, який зробить на це зауваження? Ну хіба з такими як ми побудуємо нормальну державу? Як це викорінити з нашого нутра?
Юля до Smart Показати IP 26 Листопада 2019 23:39
Як ти маєш рацію! Шкода,що наших людей не страшить і той факт,що в Україні найвища в Жвропі смертність на дорогах. Хочуть цивілізовану державу,а ведуть себе,як дикуни...
Сергей до Smart Показати IP 27 Листопада 2019 16:24
Во первых,где вы нашли хорошее кресло за 1000гр?(дайте ссылку),а во вторых скажите про жлобство людям у которых 4 и больше детей!!!! Там точно эти кресла только на крыше можно поставить!!!
Користувач Показати IP 26 Листопада 2019 21:47
Правильно зробили, що оштрафували... потрохи треба привчати до цивілізації дику і скупу безтолоч, що корчить із себе "вєлікіх" правознавців...
222 Показати IP 26 Листопада 2019 22:00
Відомо, що при аварії найвразливішою є голова. То завтра ті кому треба продати шоломи пролобіюють таку тему, і всі будуть їздити в шоломах. Бо так безпечно. І дітям в автокріслі теж треба буде одягати шолом. Це ж безпека. Не так давно всіх заставляли ходити в масках проти свинячого грипу. Чи зник грип? Маразм стає більшим.
Юля до 222 Показати IP 26 Листопада 2019 23:43
Ти сам розумієш,що ти пишеш? Де логіка? Інколи краще не намагатися філософствувати,якщо навіть не знаєш, що це слово означає.
Ната Показати IP 27 Листопада 2019 09:14
А як в автобусі, крісло з собою возитися?
Ігор Показати IP 27 Листопада 2019 11:34
Чого нема постів, скільки штрафів у місті за перевишення швидкості наприклад, що становить 50 км/год, якщо хтось ще не знає! Чи проїзд на червоний, чи не пропущеного пішохода, чи обгін в недозволеному місці? В цих випадках водії наражають на небезпеку інших учасників руху, які можуть бути зовсім невинні, що на них по дорозі їде якийсь дурень. Якщо ввн не цінує життя своєї дитини то це його справа. А от наше життя то є наша справа