USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

В метрах від землі: опублікували відео захоплюючого проходу літака над луцьким аеродромом

10 Січня 2020 18:22
Фронтовий розвідник СУ-24МР пройшов на високій швидкості та гранично малій висоті над луцьким військовим аеродромом. Відстань до землі становила всього декілька метрів.

Відео захоплюючого маневру опублікувала Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ».

«Пропонуємо Вашій увазі відео двох проходів фронтових розвідників СУ-24МР зі складу 7-ї бригади тактичної авіації на гранично малій висоті та високій швидкості над центральною заправочною та магістральною руліжною доріжкою луцького військового аеродрому, які були зняті 6-го липня 2016 року під час планових навчань льотно-штурманського складу даної бригади на Луцькому військовому аеродромі», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що схожі маневри застосовують, в тому числі, для відпрацювання прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Сераховичі Показати IP 10 Січня 2020 18:34
Красень! Перехопдює дух! Просто бомба!((
Степан (Крымчанин) Показати IP 10 Січня 2020 18:52
Классная работа.
Активіст Показати IP 10 Січня 2020 19:09
Цирк на дроті
Ау до Активіст Показати IP 11 Січня 2020 18:52
Іди ти на ху... Згинь не чиста сила...
777 Показати IP 10 Січня 2020 19:30
цель данного мероприятия? угробить последний самолет,показать мощь ввс Украины? такие вот понты дешевые и приводят к катастрофам.
101 до 777 Показати IP 10 Січня 2020 21:09
Ти ідіот, навіть не буду тобі пояснювати чому.... не має сенсу.
777 до 101 Показати IP 11 Січня 2020 03:45
едать копать,да у нас тут спец по пилотированию появился,не обьясняй луноликий,алкашам в подьезде поведай эту тайну.
253 до 777 Показати IP 10 Січня 2020 22:18
Ваші кацапи ще не таке витворяють!
Andrij до 777 Показати IP 10 Січня 2020 22:38
не пукай, мастера знают своё дело !!!!
777 до Andrij Показати IP 11 Січня 2020 03:40
ну в скнилове тоже вроде как знали,забыли уже? или на горшок еще тогда ходили?
Аndrij до 777 Показати IP 11 Січня 2020 14:21
в Скнилове он из петли выходил и с высотой не расчитал, а тут просто учение пролёта на низкой высоте... понял пацан...
777 до Аndrij Показати IP 11 Січня 2020 17:57
да по фиг кто откуда выходил,сынок,результат 77 трупов....тут пока пронесло.такие маневры,малыш,отрабатывались на специальном полигоне,и уж никак не над впп и почти в городе.
Ау до 777 Показати IP 11 Січня 2020 18:54
Ти есперд? Хто, щоб задавати подібні питання?
скептик Показати IP 10 Січня 2020 19:39
камікадзе
Stalker Показати IP 10 Січня 2020 21:04
Круто
Так Показати IP 11 Січня 2020 07:18
Старе "совітське"корито, яке просто ще літає.
Саша до Так Показати IP 11 Січня 2020 09:25
Що значить старе корито. ще один олень намалювався... Ти хоть вкурі, що наприклад на озброєні у ВВС США є ще досі літаки F15 1972 р. випуска.
Лучанинн до Саша Показати IP 11 Січня 2020 12:50
F 15 досі випускаються нові та модернізовані моделі) а ті що на озброєнні є то явно не 1972р. випуску))
Саша Показати IP 11 Січня 2020 09:21
Екіпаж молодці. А тобі дауне (777) - це називається фігурою вищого пілотажу!!! І саме так пілоти для відпрацювання цих навиків повинні їх виконувати для ведення бою. Для відводу раектного удару але що дебілу пояснювати!!!!
777 до Саша Показати IP 11 Січня 2020 17:51
бой на разведчике? ты идиот ,как и все в вашей армии?от какой ракеты может уйти самолет 80 года выпуска,от салютной? учи матчасть,убогий.
Діма Показати IP 11 Січня 2020 13:19
Тож пише, для чого такі маневри !!! Зазначимо, що схожі маневри застосовують, в тому числі, для відпрацювання прориву протиповітряної оборони противника на гранично малих висотах
Психопланетарій, Лип Показати IP 11 Січня 2020 16:41
Професіонали, хватить базікати. Дайте хлопакам подурачитись, вони бідненькі по року два літака не бичили. А то буде як у тій кінокомедії: "Кони пьяные, хлопцы запряженные!?"
лом Показати IP 12 Січня 2020 16:05
БАРДЮРЫ НАУЧИТЕСЬ ДЕЛАТЬ И ЯШИКИ ДЛЯ ТАРЫ -- ПРОДАВАТЬ НЕ Х НЕ УМЕЕТЕ ДАЖЕ ТО ЧТО УЖЕ СДЕЛАНО !! ЭТО ТАКОЕ ЖЕ МАСТЕРСТВО КАК БАГДАН АВТОБУС !