USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

В неділю у Луцьку через забіг Миколаїв частково перекриють рух

6 Грудня 2021 17:58
У Луцьку в неділю, 12 грудня, відбудеться Благодійний забіг Миколаїв. На час його проходження частково перекриють проспект Соборності.

Про це інформує Луцька міська рада.

Зазначається, що забіг відбудеться з 11.30 до 15.00 години. Маршрут: права частина проспекту Соборності від ТРЦ «Порт Сіті» – перехрестя з проспектом Молоді.

На час проходження заходу буде забезпечено тимчасову зупинку руху транспорту за вказаним маршрутом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Васька Показати IP 6 Грудня 2021 18:59
Та бiжiть в парк довбо***
Світ навиворіт Показати IP 6 Грудня 2021 19:01
А як пояснити дітям, чого якісь діди захекані по місту ганяють ? Вони шо - традиційно то робили ? Хіба їхнім статутом, регламентом чи фукціональними обов'язками то передбачено ? Ну, подарунки принести за чемну поведінку чи за хороші оцінки і у шкарпетки покласти - то ше куди не йшло ! А якого біса, перепиняючи рух транспорту, по дорогах бігати ? Чи то втікають від когось, чи то доганяють когось ?
Правда до Світ навиворіт Показати IP 7 Грудня 2021 10:54
Чому ви вирішили,що дорога лише для транспорту. Мені не подобається,що по місту їздять смердючі корита, і якщо на кілька годин, хоч по одній вулиці, їх проїде меньше, а хтось вимушено пройдеться кілька десятків чи сотень метрів пішки в цьому бачу лише позитив.
Анонім Показати IP 6 Грудня 2021 19:55
Один постійно перекривав дороги і робив незручності людям і другий такий самий.Невже людина не розуміє, що дорога для того щоб по ній їздив транспорт,а стадіон для бігу,спорту...
Сраконіс Показати IP 6 Грудня 2021 20:44
При.дур.ки, а яка мета забігу-фініш? Дура.чье:)))) а як добиратись екстреним службам-таку артерію руху перекрити, та що святкуєте нещасні?!!!!
Продавець костюмів Показати IP 7 Грудня 2021 06:55
Какая разніца, мені ж шмаття продати
Рядовий Креветка Показати IP 7 Грудня 2021 06:59
Біжу, щоб хоч щось запостити в соцмережі, а то мільйон моїх найкращих друзів вирішать, що уже помер білолаха.