USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В обласній лікарні встановили нове сучасне устаткування

14 Вересня 2015 15:01
В обласній клінічній лікарні – нові центри й дороговартісне устаткування.

Про це «Волинській газеті» розповів головний лікар закладу Іван Сидор.

Зокрема, невдовзі прийматиме пацієнтів ультразвукове відділення діагностичного центру, для роботи в якому придбано більше десяти УЗ-сканерів, а також апарат еластографії вартістю 2,6 мільйона гривень, який фактично заміняє гістологію.

Свої двері також відчинить офтальмологічний центр, куди вже придбали цілий комплекс новітнього устаткування для точної діагностики й лікування проблеми очей.

Та й ті, хто страждає від каменів, тепер зможе позбутися своєї недуги без застосування скальпеля: в обласній лікарні з’явиться центр лазерної хірургії в урології, де дробитимуть камені в сечовому міхурі та нирці, лікуватимуть гіперплазію передміхурової залози та навіть ранню стадію раку сечового міхура.

– Словом, наша лікарня не може перебувати в застійному стані. Зважаючи на дуже важкі патології та складну діагностику, мусимо рухатися вперед. Лише цього року наші спеціалісти підвищили свою фаховість у клініках Німеччини, Швеції, Великої Британії, – наголосив Іван Сидор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 14 Вересня 2015 15:16
Гарячої води нема, опалення нема, літом спека. Медсестри забувають принести їжу. Елементарщину сканерами не перекриєш.
Анонім Показати IP 14 Вересня 2015 16:03
в скількі раз виросло лікування в 2,6 мільйона гривень.. наша лікарня може перебувати в застійному стані. наголосив Іван Сидор.
starec Показати IP 14 Вересня 2015 16:14
Це копійки, за кошти добровідьних внесків (офеційних поборів), без яких нічого не робиться (ні аналізів ні діагностик...).
КУМ Показати IP 14 Вересня 2015 18:00
Занепад повний.Деградація.Вимираємо прискореними темпами.Залишилось тільки молитися,або повстати.Вибирай народе в країні з найкращою землею.
КУМ Показати IP 14 Вересня 2015 18:02
Хто не лікувався в обласній,той не бачив Бухенвальд.
ольга Показати IP 14 Вересня 2015 18:09
Чи настане той день, коли Сидор згадає, скільки йому років і залишить свій пост, чи до останнього дня??? Подивився б на себе в дзеркало, все не заробиш, і для чого стільки треба????
людина Показати IP 14 Вересня 2015 21:37
лікарі, та вже вистачить про гроші, згадайте що ви маєте лікувати людину, а не дерти з неї шкуру часто останню. совість треба мати... з собою в гараджу не заберете
Анонім Показати IP 14 Вересня 2015 22:08
Сидор побудував корупційне царство. Де заробив свої мільйони. Коли цей розсадник поборів знищать?
Ольга Показати IP 14 Вересня 2015 23:19
Справді не дай Боже попасти в обласну лікарню. Страшні побори, лікарі - кобри і непрофесіонали. Обминайте ту лікарню, і якщо можливо лікуйтесь у 2 міській лікарні.
Кум2 до Ольга Показати IP 15 Вересня 2015 07:32
де з Вас попросять стільки ж , але обгадити когось мусять.
справедливий до Ольга Показати IP 15 Вересня 2015 08:27
ну-ну... Ви,Ольго,з міської лікарні? Операції,які проводяться в обласній лікарні,міській і не снилися... Погодьтесь.
Пацієнт Показати IP 16 Вересня 2015 16:28
Жирує дідуган!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Але "Бог не Тимошка, видит немножко............"