USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В освіті Луцька - нові керівники

13 Серпня 2014 13:00
У чотирьох загальноосвітніх закладах Луцька призначили нових керівників, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Так, директором комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» став Олександр Дубина. До призначення на цю посаду він був директором загальноосвітньої школи № 13.

Новим керівником КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради» став Іван Леуш, який до цього обіймав посаду заступника директора спеціалізованої школи № 5 міста Луцька.

Нового керівника отримав й педагогічний колектив комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 22 - ліцей». Ним стала Лариса Кучер, яка до цього працювала заступником директора з навчально-виховної роботи цього ж навчального закладу.

Відбулися зміни й в керівництві Луцької вечірньої (змінної) школи. Віднині цю установу очолює Анжела Масинник.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, з усіма новопризначеними керівниками навчальних закладів підписані контрактні договори терміном на один рік. Згідно з результатами їхньої роботи буде прийматися рішення про продовження співпраці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучани Показати IP 13 Серпня 2014 13:14
4у школу забули.
поліщук до лучани Показати IP 13 Серпня 2014 13:31
Дайте доучитись в школі без катаклізмів. ))) Хотя директора треба не тільки виганяти, а як мінімум, судити за хабарництво і кумівство. P.S. грішним ділом подумав, що Гребенюку дали копня - помилився,а жаль.((( Не може керувати держструктурою людина, яка була призначена на цю посаду, в часи правління Януковича. Ніколи не повірю що вона може бути чесною і справедливою.
лучанка 1 до поліщук Показати IP 13 Серпня 2014 14:24
таких треба гнати в шию, а Гунчика бачте -влаштовує-немає слів
поліщук до лучанка 1 Показати IP 13 Серпня 2014 14:40
Гунчика влаштовують всі, хто вміє прогинатись, або мають лапу наверху. Майже 20 років пропрацював на ЛуАзі, і не вантажником чи слюсаром, тому знаю що говорю. P.S. діти навчаються в четвертій гімназії, не скажу що все там так погано, просто задовбало, що деякі вчителі мають імунітет, та і директор не визначається чистоплотністю.
читач до поліщук Показати IP 13 Серпня 2014 15:19
полішуку ти безграмотний.............мені всеодно хто керує міською освітою..........але це тупа мова............його Янукович не ставив на цю посаду................і вести розмову за яких часів він став то це тупо.............
ВАня Показати IP 13 Серпня 2014 14:24
А,що в нас є справедливі чинуші.Всі хабарники і здирники
лучанка до поліщука Показати IP 13 Серпня 2014 14:27
Взяти хоча би той факт, яким чином не був продовжений контракт із М. Сташенко і як себе вів очільник освіти.
луцьк до лучанка до поліщука Показати IP 13 Серпня 2014 14:32
Того очiльника вже нiкуди не призначають IМХО... А Сташенка шкода було, правда.
Маргiнал до луцьк Показати IP 13 Серпня 2014 22:28
А чого мiнуси ставите? Що призначать кудись??? З Сташенком поступили ПIДЛО! Це бачила не тiльки вся Волинь...
знаючий Показати IP 13 Серпня 2014 14:39
може Кучер хабарництво в 22 скоренить а може і очолить Поживем побачим
102 до знаючий Показати IP 13 Серпня 2014 15:23
Дожилися до того, що про хабарництво в школі говорять так, як у ВНЗ чи коледжах. Хабарництво при корені треба рубати - в управліннях - риба гниє з голови!
школа №22 до знаючий Показати IP 13 Серпня 2014 22:21
вітаю Ларису Віталівну!
133 Показати IP 13 Серпня 2014 15:11
що змінилося? перетасували як колоду з картами і все. гребенюка десь подіньте,слів нема від його надхнення до роботи, від його керівництва!
Лучанка 2 Показати IP 13 Серпня 2014 18:26
Дорогі мої, а ще 21 гімназію забули, там беруть і деруть. А 4 нормальна!!!, діти вивчились з медалями, і не носили і не просили. А якщо батьки вітають вчителя цукерками і квітами, а потім розписують шо з них вимагають, то це інше. Так, можливо певні вчителі і мають певні амбіції щодо подарунків, але ж це все вирішує батьківська громада. А якщо можете показати як треба, то очольте школу і зробіть там зразок для нас. А ми в свою чергу приведем до вас внуків!!
мама Показати IP 13 Серпня 2014 18:29
Недужка давно треба було гнати в шию, то він актовий зал робить, то дискозал, а потім дітям туди зась, то спортзал!!!! Та й з макулатурою дістав постійно, мусим по кумах збирати, щоб вчительці неперепало, і благодійний внесок пристойний, ще й літні місяці треба оплачувати.
Освітянка Показати IP 13 Серпня 2014 21:57
Гребенюк лизав зад регіоналам, педагогів не пускав на Майдан , а хто ходив того смотрящий (силка) брала на олівець . Проблеми були у всіх . Гребенюк - лайно .
21 Показати IP 14 Серпня 2014 09:02
Знову спливла - гнила масиник