USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

В Росії вбили лідера «Оплоту» Жиліна, - ЗМІ

19 Вересня 2016 20:52
Лідера харківської терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна розстріляли під Москвою.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на РЕН-ТВ.

У Росії в Підмосков'ї кілер розстріляв двох людей, один з яких виявився лідером харківської терористичної організації "Оплот" і противник Евромайдана Євген Жилін.

Інцидент стався в ресторані "Вітерець" на території елітного селища Горки-2 в Одинцовському районі Московської області. Повідомляють, що кілер чекав своїх жертв в ресторані.

Євген Жилін загинув, а його знайомий отримав важкі поранення, але залишився живий. Після цього підозрювані втекли на таксі "ніссан" жовтого кольору і іномарці темного кольору.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 19 Вересня 2016 21:03
Тварюці по заслугах.Смерть ворогам!!!
ЦРУ Показати IP 19 Вересня 2016 21:08
Він сам застрелився!
СС Показати IP 19 Вересня 2016 21:13
Хоть одна приємна новина
юзько пилсудськый Показати IP 19 Вересня 2016 21:17
Підніміть руку хто жаліє за ним.Хоча це і не важливо,але маю надію, що то спрацювали наші ОРГАНИ. Як то кажуть:перший пішов. Де там той "Топаз" ? Пора до ресторації сходити.
українець Показати IP 19 Вересня 2016 22:55
Собаці собача смерть!!!!
ПАТРІОТ-НАЦІОНАЛІСТ Показати IP 19 Вересня 2016 23:01
Хотілось би, що це була Українська команда як Шабак Ізраїля.Смерть ворогам.СЛАВА УКРАЇНІ !
Нестор Показати IP 20 Вересня 2016 09:00
Цікаво хто та сволота ,яка мінусує
СС до Нестор Показати IP 20 Вересня 2016 10:35
Це кацапські боти, які сидять в тупіках в старій хібарі, ходять на відро. Заробляють копійки таким способом
Всезнайко Показати IP 20 Вересня 2016 09:03
Вже кажуть, що то постановка... Живий він.
111 Показати IP 20 Вересня 2016 21:26
св*лоту знищуєм поетапно в тому списку і пУТІН