USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Туреччині застрелили російського посла. Відео

19 Грудня 2016 19:30
Посол Росії в Туреччині Андрій Карлов помер від кулі охоронця на виставці «Росія очима турків».

Про це повідомляє Медуза.

Російського дипломата застрелили на відкритті виставки «Росія очима турків» в Анкарі. У нього стріляв молодий чоловік, який пройшов на виставку як охоронець. У перестрілці з поліцією його вбили.

Офіційно Росія підтвердила тільки поранення дипломата.

Які були мотиви нападника, невідомо. За одними даними, він вигукував щось про Алеппо, за іншими, - «ісламістські гасла». Крім того, можливо, він сказав щось по-російськи.

На опублікованому пресою фото зображений чоловік в костюмі з пістолетом в руці.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Справедливість Показати IP 19 Грудня 2016 21:28
Давно пора
Макс до Справедливість Показати IP 19 Грудня 2016 22:22
Ну ты и м*дак!
лучанин до Макс Показати IP 19 Грудня 2016 22:41
Закрий в а фельницю лишньохромосомний імперський імбецил
Справедливість2 до Макс Показати IP 19 Грудня 2016 23:52
Діти в Аллепо тоже притворялись? І Говорили, що це сірі чоловічки
корінний лучанин до Справедливість Показати IP 20 Грудня 2016 11:07
В кожній сім'ї можливий свій урод.На україні це такі як ти (розумові уроди)
злий до корінний лучанин Показати IP 20 Грудня 2016 19:52
Не дай Бог такого виродка,як ти у сім"ї- це по - перше. Держава Україна пишеться з великої літери- це по-друге. І по- третє, ти що на острові живеш, ящо пишеш На , а не В Україні? Ну і хто тепер розумовий урод?
Турок Показати IP 19 Грудня 2016 21:42
Путлєр більше в Туреччину не приїде...
ти вгадав до Турок Показати IP 20 Грудня 2016 00:53
Буде ,як колись,Візантія і храм Святої Софії.
Анонім Показати IP 19 Грудня 2016 21:50
І путіняку так само треба пристрелити
укроп Показати IP 19 Грудня 2016 21:51
краще б російського клоуна на засіданні ООН хлопнув......
лучанин Показати IP 20 Грудня 2016 00:21
коментар було видалено
Вася Показати IP 20 Грудня 2016 01:23
А шо, тэ шо в Берлiнi людей подавили тэж за..бiсь??!
Сірий Показати IP 20 Грудня 2016 06:45