USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.97

В Україні хочуть підвищити ціну доставки газу

17 Листопада 2020 07:40
З нового року в Україні мають намір підвищити вартість доставки газу.

Про це заявила член Нацкомісії, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг, Ольга Бабій в ефірі телеканалу 1+1, передає Кореспондент.

За її словами, тарифи можуть підвищити через подорожчання газу.

Бабій пояснила, що в структурі тарифу на розподіл – 50% вартості газу як такого. А в чинному тарифі закладена ціна газу до його підвищення.

«Тобто, якщо для розподільчих компаній, як і для побутового споживача, ціна зросла, значить і тариф на розподіл зросте. Тому що в чинному тарифі на розподіл ціна газу закладена на рівні весняних цін», – пояснила член регулятора.

При цьому вона не очікує подальшого зростання вартості газу.

Нагадаємо, Нафтогаз на листопад підняла ціну газу для побутових клієнтів на 34,7%, порівняно з жовтнем, до 6,33 грн/м3 з ПДВ і без урахування вартості розподілу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Поляк Показати IP 17 Листопада 2020 08:32
Коли вже будете купляти Справжній Демократичний Американський?
Бандура Показати IP 17 Листопада 2020 08:40
Кілька питання. Де таких, вибачте, ЧЛЕНКИНЬ набирають, по яких оголошеннях? Чому в такому випадку влітку, коли ціна на газ була дешевшою в два рази, вартість доставки не здешевшала?..
Анонім Показати IP 17 Листопада 2020 09:07
дуже дякую
Зевиборець Показати IP 17 Листопада 2020 09:13
Оце правильно! Чекаємо нових покращень! Отару - в стойло
пенсіонер Показати IP 17 Листопада 2020 10:01
Дякую від пенсіонерів. Депутати щоб ви по*******ли!!!!
лучанин до пенсіонер Показати IP 17 Листопада 2020 11:04
якщо вам не подобаються ціни в демократичній державі, то вам треба їхати до диктатора Лукашенко в якого куб газу з доставкою коштує в 2020 році 1 гривня 38 коп. І стосовно пенсіонерів, над якими глумиться диктатор "Минимальная пенсия в Беларуси по возрасту составляет 260,29 рубля. Ее подняли в августе. Это почти 3 тысячи гривен или 106 долларов. В Украине минимальная пенсия составляет 1 712 гривен, что почти вдвое меньше."
скептик Показати IP 17 Листопада 2020 11:36
і скільки ще народ буде терпіти оте зелене мурло ?
Анонім Показати IP 17 Листопада 2020 13:26
у нас всі такі хто б не прийшов до влади. видно крепко мвф за горло взяв.
Анонім Показати IP 17 Листопада 2020 13:33
а порошенко як байдену хвалився що не на 70 % а на всі 100% газ людям підняв. так шо чи зелене мурло чи яке друге нам нічого не світить доброго від них
Аяяй до Анонім Показати IP 17 Листопада 2020 14:40
і тут треба укусити Порошенка! хоч до твого відома він 1.5 року не при справі!
анонім Показати IP 17 Листопада 2020 16:04
ага вкусиш його . я про те що всі однакові не при справі 1,5 року, а справи його і реформи живуть і процвітають. зокрема медична . не вспів розвалти і закрити все, але справа його живе...
Пенсіонер Показати IP 17 Листопада 2020 22:36
УУУУУУУ ! Какой диктаторррр!
Eqwerty Показати IP 31 Грудня 2020 09:47
Украина это хутор