USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні хочуть ввести передоплату за «комуналку»

16 Листопада 2014 16:33
Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 4 листопада 2014 року "Про стан забезпечення енергетичної безпеки держави та невідкладні заходи щодо сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року". Відповідний указ №876 опублікували 15 листопада на сайті глави держави, - повідомляє «Тиждень».

Згідно з документом, Кабінет міністрів повинен невідкладно вжити заходів, щоб нейтралізувати низку негативних явищ, що ставлять під загрозу забезпечення сталого проведення опалювального сезону 2014/15 року. Міністерству енергетики та вугільної промисловості України доручено опрацювати у тижневий строк питання щодо імпорту електричної енергії з РФ для її постачання споживачам.

Рішення, зокрема, передбачає використання природного газу вітчизняного видобутку виключно для задоволення потреб населення та житлово-комунального господарства у період опалювального сезону 2014/15 року.

Крім того, документ пропонує введення з 1 грудня 2014 року системи попередньої оплати за споживання енергоносіїв, стягнення заборгованості з ТЕЦ та ТЕС за спожиті ними електричну енергію і природний газ, припинення постачання енергоносіїв підприємствам, визнаним у встановленому порядку банкрутами тощо.

Крім того, рішення РНБО стосується Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Антимонопольного комітету, Генеральної прокуратури спільно зі Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ, а також Рахункової палати України.

Указ набуває чинності з дня опублікування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
ірина Показати IP 16 Листопада 2014 16:49
Здурів.
Дончанин до ірина Показати IP 16 Листопада 2014 17:20
Он полностью в своем уме. А вот по поводу вас, выбравших его, это действительно вопрос.
українець Показати IP 16 Листопада 2014 17:30
Дуже правильне рішення Президента України Петра Порошенка! Давно пора було це вже зробити, бо наш народ любить жити на халяву! Слава Україні!
Дончанин до українець Показати IP 16 Листопада 2014 17:36
Вот именно, особенно по поводу "на халяву". Ведь только "дотационный" Донбасс, без учета Луганщины, давал 25% валового продукта Украины. Поэтому будьте добры, живите богато без "дотационных регионов", т.е. без Крыма, Донбасса, Луганщины, ....
Лугандон до Дончанин Показати IP 16 Листопада 2014 19:37
коментар було видалено
Анатоль до Лугандон Показати IP 16 Листопада 2014 19:48
А ти що, там була Наталко?
Дончанин до Лугандон Показати IP 16 Листопада 2014 20:08
Ты хотя бы иногда слушай то, что говорят по украинскому телевидению нынешние руководители твоей страны, например, глава Национального Банка Украины. И не путай такие понятия как территория, где производится продукция, и территория, где платятся налоги. А по поводу дотаций: не было бы дотаций в угольную промышленность, ты сам бы платил за свет минимум в два раза больше. Последнее, так, к слову.
Кум до Дончанин Показати IP 16 Листопада 2014 20:15
лугандон- то жінка! просто вона такий псевдонім собі обрала!
Корінний лучанин до Дончанин Показати IP 16 Листопада 2014 20:43
К слову , а так называемая тобой территория , к какой стране относится? Ты , дорогуша , уже успел забыть как в " благополучной" территории шахтеры бастовали из-за невыплаты зарплат! Прокатись по волне памяти! Ты чего ЕРУНДУ пишешь, иди учись лучше!
Дончанин до Корінний лучанин Показати IP 16 Листопада 2014 20:57
А у вас все предприятия, работающие на Волыни, платят налоги по месту своего расположения, а не в ином месте, например, в Киеве? Простейший пример, работающие на Волыни отделения Приват Банка где платят налоги, в том числе и подоходный?
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Листопада 2014 21:00
По поводу бастовавших шахтеров - им не платили зарплату, так как Киев не перечислял заработанные ими деньги.
квітка до українець Показати IP 16 Листопада 2014 20:29
Ага! Особливо ті хто більше всього волали Слава Україні (Свобода, НФ, БПП, БЮТ...) і продовжують жити на халяву і з гаслом: Слава кишені і не треба тут на народ все звалювати!!! Риба гніє з голови...
віктор Показати IP 16 Листопада 2014 17:51
правильно це чи ні - не знаю...дивився російське телебачення...там розповідали як погано жити в європі..ну все там не так...а от як буде добре коли україна вступить в таможений союз. тоді разом росія зможе добитись європейських стандартів життя...чи не маразм це...всі країни світу від феодалізму напряму перейшли до капіталізму а ми це зробили через соціалізм...тепер ми можемо досягти євростандартів вступивши в євросоюз а росіяни кажуть що це треба зробити через таможений союз...стою на асфальте я в лыжи обутый иль лыжи не едут иль я звезданутый
Анонім до віктор Показати IP 16 Листопада 2014 19:12
коментар було видалено
Онаним до Анонім Показати IP 16 Листопада 2014 19:39
Бред.. При чем здесь все это? вату на умняк потянуло
Анонім до Онаним Показати IP 16 Листопада 2014 20:09
Количество представителей от страны в органах управления ЕС пропорционально численности населения страны.
Дід Панас Показати IP 16 Листопада 2014 17:52
"Свідомі", покращення чи погіршення?
Патріот до Дід Панас Показати IP 16 Листопада 2014 19:45
"Покращення" вже було - досить з нас нього. Це є прозріння і адекватне сприйняття реальності. І так - ніхто не казав, що буде легко. Діду, комунізму не буде. Я підтримую реформи уряду та Президента. Це - рух вперед. Багатьом з нас зараз нелегко: доходи не високі, гривня знецінилась і т.д. Але ми повинні розуміти, що без цих змін не буде того, за що стояв Майдан. Совок - це як ракова пухлина на тілі нашої держави. Безболісно позбутися не вдасться
гуцул до Патріот Показати IP 16 Листопада 2014 20:36
А тепер "Життя по новому" настало! Всі відчули?!
Дід Панас до Патріот Показати IP 16 Листопада 2014 21:35
чекай, буде дикий капіталізм, і тебе під потяг затягне - згадаєш мої слова.
мішка Показати IP 16 Листопада 2014 18:03
А ви шо думали, ми тут посидим, і на шару у Європу візьмуть? Платили і так смішні суми, копійки, тому звикайте і не плачте, якщо не хочете далі в гі*ні сидіти.
Света до мішка Показати IP 16 Листопада 2014 18:19
Вот когда у нас будут платить нормальные зарплаты ,тогда и мы будем платить по рыночным ценам за коммуналку, а не по смешным.
Валя до Света Показати IP 16 Листопада 2014 19:48
Можешь работать - тогда тебе хватит на жизнь, а можешь зарабатывать, тогда, может быть и розбогатеешь. Хотя бы, материально
Дід Панас до Валя Показати IP 16 Листопада 2014 21:40
бідність затягує, і якщо недай бог захворієш... незчуєшся як сама бідотою будеш.
Чорний до Дід Панас Показати IP 16 Листопада 2014 21:47
Діду, а чого чекати - я зараз порчу наведу, буде потім мене тут шукати... "Порча, порча, не ходи за кутками а зайди до Валі..."
Машка до мішка Показати IP 16 Листопада 2014 20:38
Мішка! З"їж меду бо таке порівняння, що...:)))
Отже Показати IP 16 Листопада 2014 18:53
Ще треба щоб заробітну плату платили не наперед,а хоча кожен тиждень.
ВОНО до Отже Показати IP 16 Листопада 2014 20:09
1000 грн раз в два місяці і не частіше, то вам не *кривавий* Янукович то кошерні хлопці з Бердичева і околиць
ВОНО Показати IP 16 Листопада 2014 20:08
Україна це Еуропа, це комуналка в 60% зарплати як в Литві, це загальна освіта в 9 класів як в Португалії, це засилля чорноти як у Франціїї, і звичайно ж це життя більшості роботяг в зйомних квартирах до самої смерті ( звичайно якщо грошей буде хватати на таке)
Анонім до ВОНО Показати IP 16 Листопада 2014 20:17
В этом году в США количество первоклассников - афроамериканцев будет больше, чем количество первоклассников - белых. Это - так, к сведению.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2014 20:55
Эх, было хорошо, стало еще лучше...:)
економіст Показати IP 17 Листопада 2014 00:06
А хто і як буде відповідати за неякісно надані комунальні послуги? Перепади напруги в електромережі, не відповідність нормам температури гарячої води, батарей опалення в квартирах і т.п.?!
Ух ти Показати IP 17 Листопада 2014 03:08
Цікава ситуйовіна вимальовується. На підїздах висять бамажки хто скільки заборгував за компослуги (де вивішують, а де і ні), так от, найбільші суми в тих хто заробляє більше бабок. Відповідно ті хто має бабки не платять за компослуги, а ті хто виживає на останні копійки платять. Тепер їм треба буде заплатити подвійну суму. Наприклад, з зарплати 2000 грн платили за компослуги 1000 грн, тепер треба буде заплатити 2000, місяць ходити на роботу пішки та нічого не їсти. Протримаємося? Як результат, платити за компослуги будуть ще менше, не дарма ж закони приймали щоб за непроплачені компослуги можна було відбирати житло. Так що ж, знову на майдан (місце де тусуються шулєри (толковий словник))?!
ВОНО до Ух ти Показати IP 17 Листопада 2014 05:24
ну ти і наївний!!!! на майдан після пенсійної реформи ніхто не пішов, чому ? та не було багатого спонсора! ось чому. Так і зараз ніхто не піде за виключенням десятка, другого бабусь
Олена Показати IP 17 Листопада 2014 10:58
Ще пропоную , ні- вимагаю від президента Указу про видачу авансом всієї суми зарплати і кримінальну відповідальність для керівників за те ,що не видав аванс повністю до 5- го числа. Отоді й будемо платити авансом і їсти авансом і ср..ти авансом.Отож заживемо краще!
Дончанин до Олена Показати IP 17 Листопада 2014 11:17
Насколько я понял, у вас с зарплаты теперь собираются вычитать и медицинскую страховку.
Антитерор до Дончанин Показати IP 18 Листопада 2014 05:30
Дончанин,а якого милого ти тут 3,14здиш і провокуєш народ?Вали тихенько в рускій мір_поки тобі путін з гундяєвим дають пайку.Бо маєш шанс і гарну нагоду з вилами в сраці гойдатись на гілляці.