USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні можуть випустити нову банкноту номіналом 1000 гривень

24 Грудня 2016 08:00
Голова НБУ Валерія Гонтарева натякнула на випуск нової банкноти номіналом 1000 гривень, передає "Радіо Вести".

У Гонтаревої поцікавилися, чи не з'явиться в зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати до 3200 грн купюра в 1000 грн. Тим більше, інформація про те, що така купюра вже готова - з Пантелеймоном Кулішем на аверсі, - періодично з'являється в мережі.

"Можу вам сказати, що Пантелеймона там немає, а решту поки давайте потримаємо в таємниці", - зазначила Гонтарева.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Луцьк Показати IP 24 Грудня 2016 08:34
А чому не в 10 000 однією купюрою! Скоро буде як в Білорусії будемо мілліонерами!
123 до Луцьк Показати IP 24 Грудня 2016 09:44
В Білорусі провели денонімацію. І тепер у них нормальні цифри на купюрах
банкнота до 123 Показати IP 24 Грудня 2016 10:19
доляр має також "нормальні цифри " і на протязі всього свого існування((( а є цифри не нормальні ? Я думала ,що тільки люди.
123 до банкнота Показати IP 24 Грудня 2016 10:45
Маю на увазі цифри без багатьох нулів
Сераховичі до Луцьк Показати IP 24 Грудня 2016 09:53
Таке щастя ми вже мали в 90-х роках та тільки заможнішими ні ми ні Украіна від цього не стали.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2016 11:32
пора випускати гроші рулонного типу на обухівському КПК. більше користі. а на 1000 гривневій купюрі форматом з шоколадну обгортку буде скромна ряха скромного президента. Україну перейменують в Королівство Рошен
хайнц Показати IP 24 Грудня 2016 12:10
це добре тільки для тих, хто гроші чемоданами носить. Видно, що наші "чесні чинуши" знову про себе дбають(
банкір до хайнц Показати IP 24 Грудня 2016 12:37
наші чинуші про нас ніколи і не дбали. В чемоданах носять в основному в-а-л-ю-т-у. отож чинушам одинаково скільки нулів перед гривнею чи після
Андрійко Показати IP 24 Грудня 2016 13:47
А згодом і 1000.000 гривень однією купюрою!!! Слава Україні , Героя Слава, Порошенку Слава, Майданутим Слава!