USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

В Україні можуть нараховувати пеню за несплату комунальних послуг

3 Лютого 2016 08:15
Закон про пеню за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг народні депутати підтримали у першому читанні, - пише УНН.

«За» проголосували 242 депутати Верховної Ради. Згідно з документом, за несвоєчасну оплату «комуналки» споживача зобов'яжуть платити пеню не вище 0,1% за кожен день прострочки від обсягу боргу.

Розмір пені встановлюватиме договір. Загальний обсяг пені не повинен бути більшим за суму боргу.

Передбачається, що житлово-комунальні послуги будуть надаватися виключно на договірних засадах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
лучани Показати IP 3 Лютого 2016 08:19
Правильно. А то дехто користується компослугами,як товарним кредитом. Пора відсотки заплатити ,які заплатили комунальні підприємства.
Анатоль Показати IP 3 Лютого 2016 09:01
Це правильно!
123 Показати IP 3 Лютого 2016 09:13
Дограюся ці депутати....
НАРОД Показати IP 3 Лютого 2016 09:40
НЕХАЙ ЗРОБЛЯТЬ ЦІ ДЕПУТАТИ ЩОБ ЛЮДИ МАЛИ ЧИМ ПЛАТИТИ
ковель до НАРОД Показати IP 3 Лютого 2016 12:01
народ ніхто за тебе нічого не зробить іди працюй ну прям як діти
Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 11:04
Як за нарахування пені за несплату компослуг,то вони швидко проголосували,а як за електронне декларування своїх доходів,то ніяк. То для чого вони взагалі там сидять в Києві?Тільки заради своїх особистих інтересів.
ага Показати IP 3 Лютого 2016 11:04
А деякі лучани користуються віртуальними комунальними послугами, за які треба буде платить реальні відстотки