USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні області перейменують у регіони, райони - у повіти

16 Травня 2015 10:50
Україні райони перейменують у повіти, а області – в регіони. Такі пропозиції підтримала конституційна комісія, що засідала в Адміністрації президента.

Уже за два місяці в Україні можуть з'явитися нові назви територій – повіти. Так називатимуться нинішні райони, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Області ж пропонується перейменувати на регіони.

Головна ж мета планованої реформи Основного Закону – це децентралізація і більша самостійність регіонів. Передусім – фінансова.

Наразі учасники обговорення зійшлися на тому, що у повітах, крім місцевих рад, мають бути створені виконкоми.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ РЕФОРМА ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

Голова парламенту стверджує, що вже пройдено 70% шляху підготовки реформи, і вже у липні ці зміни проголосують у Верховній Раді.

"З центру, з області і з повіту, району, все буде віддано максимально вниз. Нам до 15 липня потрібно двічі проголосувати. Два місяці абсолютно достатньо, щоб це зробити в стінах українського парламенту", - заявив спікер Володимир Гройсман.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
бардак надовго Показати IP 16 Травня 2015 10:55
Як хочте називайте...Від зміни назви порядку в цій країні не буде! З лайна карамельку ліпили і ліпимо. Не так страшні московські воші Україні, як українські гн*ди ! Перестаньмо красти, брехати, хабарі брати і т.д.
Анатоль_ до бардак надовго Показати IP 16 Травня 2015 12:48
Ми з панею Наталею Семенівною хочемо шоб Волинь називали губєрнєю!
тиць параню до Анатоль_ Показати IP 16 Травня 2015 18:05
Назву "регіон" треба заборонити. Від неї дурно пахне.
Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 10:59
В повітах Волинського регіону буде ЖИТТЯ ПО - НОВОМУ із тарифами на газ , ел .енергію , новими податками! Успіху усім на шляху до ЄВРОПИ! Кажуть тут у новинах , що один пенсіонер спалив себе чогось , може від життя по- новому?
мішка до Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 11:14
ти напевно з тих ще, старих геронтофільних совків, які звикли жити на шару, а платити треба за блага, і вони не халявні! І не думай що при зарплаті в 500 баксів, комуналка буде 50 а харчі 5
Корінний лучанин до мішка Показати IP 16 Травня 2015 11:25
ПИТАННЯ до тебе ГЕРОНТОФІЛЬНОГО СОВКА: я живу у своєму власному будинку і батьки та діди ніколи не вештались по квартирах і поняття не мали про ТВОЮ ШАРУ!!! А "тепера" скажи , "розумахо" недолугий про яку ХАЛЯВУ глаголиш? Якщо не знаєш то суті, ТО НЕ ВАРНЯКАЙ!
Григорій до Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 15:31
А Мішка воно і є мішка. І помре мабуть Мішкою до Михайла по розуму так і не доросте
не пацик Показати IP 16 Травня 2015 11:18
беру в руки книжку Котляревського і починаю заново читати (наталка- полтавка ) : там також були урядники і всі перснажі які появлются після рехфрми :- завтра треба іти на базар купити шаровари- юхтові чоботи- шапку- вишита сорочка вже е : нарід з нетерпіням чекае продовження щасливого життя -коли вже з його горла заберуть руки бо нема чим дихати :
Корінний лучанин до не пацик Показати IP 16 Травня 2015 11:57
++++ 100% !!!
дістали Показати IP 16 Травня 2015 11:26
Злодійська і бандитська, брехлива влада від сільської ради до Верховної Ради і Президента і міністрів 24 роки має , що прихватизовувати і відмивати гроші з бюджету 24 роки Незалежності ! Хто був покараний за розкрадання державних коштів ? Зміни назв всього і вся - це реформи. Прихватизація землі і майна після СРСР - це реформи ?! Похвалитися не дуже патріоти з усіх і вся партій чим мають, що побудували і краще зробили. От, що порозбирали, порозкрадали, прихватизували, то мають чим похвалитись. Не користуймося школами, садочками, лікарнями, клубами і іншими бюджетними закладами і установами, бо вони побудовані за Союзу. Зроблять вони реформи... Красти в Україні, брехати - це наша влада вміє... а купляє все в Європі, віддихає, лікується, живе - це вміють і получається не фігово в них.
Йух Показати IP 16 Травня 2015 11:35
А вы друзья как ни садитесь все в музыканты не годитесь....
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 11:38
Робили ставку на правоохоронні органи, суди, Прокуратуру...починати з них реформу. Порядок і дисципліна, щоб була і законопослушні люди в ній, а то хочуть із зміни назв, щоб був порядок в Україні- ненці. ( Іван Степанович злодій, вбивця і брехун , але якщо ми будемо звати його Михайло Іванович - тоді він стане святий іт.д.) .По українським міркам - це виходить так ?!
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 11:55
На ПРЕВЕЛИКИЙ жаль у нас тільки одна БАЛАКАНИНА те запудрювання мізків людям!!! У НАС ПРИ ПОРОШЕНКУ ЖИТИ СТАЛО ЩЕ ГІРШЕ !!! Кругом лунає одна БРЕХНЯ . У нашої влади , очевидно, є свої МІРКИ, вони просто ТУПО НЕ ЧУЮТЬ незадоволення НАРОДУ. Для чого ми обирали нову владу, хіба для погіршення життя? Влада сама торує собі шлях відступу у ЄВРОПУ! Ще ЗЕМЛЮ залишилось продати і тоді УКРАЇНІ - КАПЕЦЬ!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 14:18
порошено не обіцяв, що жити станете краще, він казав, що жити будете "ПО НОВОМУ". от і маєте тепер те по-новому, - це гірше ніж воно було при януковичі.
РЕФОРМА Показати IP 16 Травня 2015 12:10
Все це робиться для того,щоб запудрити мізки людям від ПОВНОЇ бездіяльності сьогоднішньої "націоналістичної"влади.Складається враження,що вони просто не знають.що потрібно робити для проведення ПОВНОЇ реформи ВСІЄЇ вертикалі влади.Або скоріше тупо не хочуть,а чіпляються за що небуть аби привернути до себе увагу,яка нічого не варта.
Дідо Показати IP 16 Травня 2015 12:42
Ми Європі потрібні ? Я Вас прошу, не будьте наївні. Українці - злидні із злодійською владою кому потрібні?
Анатоль_ до Дідо Показати IP 16 Травня 2015 12:49
я та пані Наталя Семенівно згідні з ВАМи но усі 100
Потрібні Євросоюзу Показати IP 16 Травня 2015 12:43
Землі родючі -ТАК !!!
Григорій до Потрібні Євросоюзу Показати IP 16 Травня 2015 15:36
У них криза надвиробництва з 60-х років. Не знають куди своє продовольство дівати, введені квоти по вирощуванню, щоб якось ціна не падала на с/продукцію до нуля. А ви носитесь зі своїми землями як дурень з писаною торбою. Там технології в сільському господарстві пішли на століття вперед
макс Показати IP 16 Травня 2015 13:07
За які кошти вся ця бутафорія буде робитися? За наші з Вами податки? Я не згідний. Можна жити в області і районі, але реально покращувати життя людей, а не вертіти будьоннівку на всі боки. Якщо наша влада повністю втратила контрноль над економікою країни - нехай чесно в цьому признається, а не ліпить горбатого. Бо це їй може дорого коштувати в недалекому майбутньому.
Anonymous Показати IP 16 Травня 2015 13:22
А що, крім величезних витрат (таких доречних, коли люди сидять на жалюгідній зарплаті) на зміну документації, бланків, вивісок, дасть тупе перейменування областей, районів, міст, адміністрацій в виконкоми? Реформи - це перш за все перерозподіл ПОВНОВАЖЕНЬ, в тому числі тих, які дають право розпоряджатися бюджетними коштами, приймати рішення вищого рівня на місцях, а не перейменування! То давайте ще країну перейменуєм! Економіка зросте? Війна закінчиться? Корупція зникне? Зарплати зростуть? Вони ще депозити заборонили достроково знімати - ПРЯМИЙ крок до дикої паніки і подальших "злетів" курсу валют. От цікаво, а чому Кролик з Шоколадником не розповідали ПЕРЕД виборами про ці перейменування та іншу дурню, заплановану та вже частково реалізовану? Мабуть тому, що їх ніхто б не вибрав, так? ДЕ проданий бізнес ПОПа? АТО за лічені дні? ЗВТ з Євросоюзом? Безвізовий режим? Бакс по 12? Реформи, в першу чергу судових і правоохоронних органів? Боротьба з корупцією? Реальна, а не для вигляду люстрація? Зниження податкового тиску як на населення, так і на малий та середній бізнес? НЕМА? Натомість маємо: 1) Завищені без РЕАЛЬНИХ пояснень тарифи. 2) Податки ледь не на повітря. 3) Дикі курси валют. 4) Розгул цензури і переслідувань всіх, хто не згоден з Його Величністю. 5) Незаконне і аморальне по суті общипування пенсій (призначених ДОВІЧНО) - ніхто б не працював, якби на ту подачку можна було ЖИТИ. 6) Посилення візового режиму з ЄС. 7) Відсутність ЗВТ з ЄС - Рассєя не довольна! Натомість - додаткові МИТА і ПОБОРИ на товари з ЄС, в т.ч. автомобілі. 8) Відсутність РЕАЛЬНИХ реформ - освіта, правоохоронні органи і суд, медицина, антикорупційне законодавство, тупе створення ГЕМОРОЮ людям і бізнесу шляхом перейменування всього і вся. 9) "Боротьба" з корупцією - красива ширма для вигляду. 10) Відсутність прозорого громадського контролю за цільовим використанням бюджетний коштів. 11) Заморожену, НЕвідповідну діючим курсам валют, цінам та тарифам зарплату, яка викликає вже навіть не злість, а сміх. 12) Не введені навіть "за компанію" з ЄС і США реальні САНКЦІЇ проти агресора, котрий частину території анексував, а на решті каламутить воду, підриваючи і так слабку економіку держави. 13) Постійно гинуть люди в зоні АТО на фоні відсутності реально рішучих дій влади по або успішному завершенню війни, або врегулюванню конфлікту. 14) Практично повна безкарність винуватців і замовників розстрілів на Майдані, казнокрадів-"папєрєдніків" (Де повернення в бюджет коштів, які ніби то "заблоковані"? Не дотримані бюрократичні процедури? В нас РЕВОЛЮЦІЯ була чи шоу благородних дєвіц?), та прихильників сепаратистів та Путіна. І це далеко не повний список... ЗА ЦЕ МИ ГОЛОСУВАЛИ на виборах Президента і ВР? ЗА ЦЕ СТОЯВ МАЙДАН? ЗА ЦЕ ЗАГИНУЛА НЕБЕСНА СОТНЯ? ЗА ЦЕ ГИНУТЬ ВІЙСЬКОВІ НА СХОДІ? Давно пора вже ввести ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ влади за злісне невиконання передвиборчих обіцянок, аж до вильоту з посади і забороною ті посади обіймати надалі, і ТЮРМИ в особливо важких випадках, тоді і потік брехні скоротиться в рази. А то те, що депутата за якісь там СМС-ки поперли з Ради - далеко не приклад ефективного очищення влади. Це звичайно радує, але випадок скоріше одиничний Ну, СМС то ті були не ангельського змісту звичайно, і добре, що його викрили і поперли, але чомусь думається мені, що в Європі, куди ми прагнемо, "соколиний глаз" з мегаультразумом ще й некислий позов до суду за втручання в особисте життя вигріб би... Тут деякі ледь не відверто сепарів підтримують, і далі в теплих кріслах, і при баблі.
Корінний лучанин до Anonymous Показати IP 16 Травня 2015 14:23
100% !!! Все що ви сказали лежить на поверхні і видно необроєним оком і додати нічого бо все ПРАВДА !! Я особисто від ЖИТТЯ ПО-НОВОМУ дуже пригнічений як багато інший людей. ПРОПАГАНДИТСЬКУ БРЕХНЮ ПОРОШЕНКА я почув на Театральному Майдані в Луцьку рік тому. Ось цитата із його виступу: " Я заявляю , що з 1ічня 2015р буде безвізовий вїзд українцям у Європу". Що маємо насправді всі знають! І це дурив тоді ще майбутній президент- це була ПОЛІТТЕХНОЛОГІЯ ! Мені , думається, що з КОРУПЦІЄЮ в УКРАЇНІ ніхто боротись НЕ БУДЕ, бо не є вигідно і для самої ВЛАДИ. ПРЕЗИДЕНТ - БІЗНЕСМЕН Порошенко свій БІЗНЕС не полишив, навпаки набашляв за минулий рік $ 395млн. Обама відпочиває. Скажіть , для чого потрібен такий Президент Порошенко , якщо життя людей стало ГІРШИМ? Я на війну це не списую, і не можна спекулювати війною весь час.
Ще корінніще лучанин до Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 16:49
250%!!!
заробитчанка до Аnon до Корінний лучанин Показати IP 16 Травня 2015 20:38
А в Европi хлiб на деревi росте i сало по бульвару ходить . Свое треба цiнити ,берегти i збагачувати . Побачила в Европi поведiнку наших людей -ЖАХ !!!
УКРОП до Anonymous Показати IP 16 Травня 2015 21:21
Висновок лише один: в шию гнати того шоколадника з його свитою - українці мають вимагати від верховної ради оголошення імпічменту тому козлу рошенківському.
Анонім Показати IP 16 Травня 2015 14:19
під польшу лягти збираються - там також повіти є, тому коли сюди прийде польська влада - не треба будет вже нічого тоді перейменовувати, вже все зроблять ці рехворматори.
Лучанин до Анонім Показати IP 16 Травня 2015 16:17
Не знаєш історії, а мелеш як спереляку)
Гнила система Показати IP 16 Травня 2015 14:27
Український народ - дурний, брехливий,заздрісний, не дружній і наївний народ ! Одна людина кричить проти несправедливості ,а 100 людей стоїть і спостерігає, а потім по кутках бурчать. Українець мовчить доти, поки конкретно його не стосується несправедливість . Ноги в руки, язик в сраку і моя хата з краю... В такому бардаку нам ще не 50 -100 років жити.
Корінний лучанин до Гнила система Показати IP 16 Травня 2015 14:50
Ну що ви таке пишите? ДУМАЙТЕ ТРОХИ!Українськи народ нині, це сукупність усіх національностей! Що треба перечисляти? Не дружній - є таке, але це не причина всіх бід. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ- дуже складна і важка!!! Україна , це не ПОЛЬЩА - де монолітна нація ПОЛЯКИ і де мова польська. Давате ПЕРЕПИС НАСЕЛЕННЯ зробим і побачим скільки є УКРАЇНЦІВ насправді.
Anonymous Показати IP 16 Травня 2015 14:40
Та фіг би з ним, з бізнесом тим президентським, якщо він не лобіює його інтереси адмінресурсом, а працює на державу! Хай собі має, якщо чесно те все нажив! Хоча рядового держслужбовця "закошмарити" можна і за гривню, не внесену в декларацію... От такий "один для всіх" в нас закон! Були б реальні зміни на краще, рішучі і глибокі реформи, знищення корупції, перемога над агресором, припинення війни, розбудова економіки - ніхто б, крім ярих противників Порошенка, за той Рошен його б не шпиняв... Але на жаль, маємо те що маємо.
Корінному лучанину Показати IP 16 Травня 2015 15:31
Єврей єврея любить і допомагає на другому кінці Планети-Земля, грузин грузина в Україні любить не гірше, ром рома також... А от українець сусіда українця ненавидить , заздрить, зрадить , наклеп зведе , і т.д. Продастся за 200-500 грн під любу аферу і махінацію. Маємо 24 роки вибори різні ... і ще в жовтні 2015 українці тих же самих олігархів і бандюків -корупціонерів і брехунів і злодіїв навибирають. Згадаєте, шановний корінний лучанин мою писанину. Не знаю, чому ми такі, нажаль ? сумно, але ми такі українці ...
Корінний лучанин до Корінному лучанину Показати IP 16 Травня 2015 17:23
Та я про ці житейські реалії знаю, але ж надіюсь все таки на краще. Те, що такий результат виборів можливий - ЦІЛКОМ ЙМОВІРНО!
Конституція Показати IP 16 Травня 2015 18:26
Безнаказанність за порушення законів від олігарха до бідного пересічного громадянина України- неньки-цей весь бардак в Україні можна пояснити... В США і Франції , Німеччині і т.д. також багато проживає різних національностей ....
липа Показати IP 17 Травня 2015 05:49
может лучше назвать как в швейцарии - кантоны.
Докерувалася влада Показати IP 17 Травня 2015 07:43
Куди поділа розумна і чесна і добра влада кошти МВФ і податки куди діваються? Вкрали,проїли і просрали ?! Поїсти, поспати, побрехати і посрати- це реформи ?!
В усьому є межа Показати IP 17 Травня 2015 07:50
Україна багата держава... Вже все в нас дуже добре, тільки гроші викинути на зміну назв....всього і вся ! Якщо злодія, бандита і брехуна Степана назвати Іваном, тоді він стане нормальною і чесною людиною? (розумію, що в Україні війна і терпіти згідний і терплю, але влада не хоче на собі економити і терпіти).
Андрус Показати IP 17 Травня 2015 11:00
В мене все ніяк з голови не йде одна думка, може краще б фашисти отримали перемогу у другій світовій, ато так ху...во як живемо ми, в європі ніхто не живе, ну перемогли ми і ЩО З ТОГО МИ МАЄМО?
Реформа Показати IP 17 Травня 2015 17:15
Все звелось до примітивної зміни таблички ...