USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні очікують ще два піки захворюваності на коронавірус, – Шмигаль

22 Квітня 2020 10:26
Згідно з розрахунками НАН, в Україні очікується ще два піки захворюваності на коронавірус – в кінці квітня і між 3 і 8 травня.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Новое время.

За його словами, грунтуючись на цій інформації, Кабмін має намір продовжити карантин, однак з деякими пом’якшеннями.

Зокрема, Шмигаль зазначив, що уряд планує пом’якшити умови обов’язкової обсервації. Він також не виключив пом’якшення обмежень ще в декількох сферах, однак не назвав, в яких саме.

Він додав, що 11 травня розглядається як «бажаний кордон», після якого будуть надходити позитивні дані і це дозволить вже з 12 травня почати пом’якшення обмежень.

«Ми зараз прораховуємо моделі, де ж знаходиться цей баланс між жорстким карантином і роботою економічних секторів», – сказав Шмигаль.

Станом на 22 квітня в Україні зафіксовано 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.

Поточний термін карантину закінчується 24 квітня. Питання про продовження карантину Кабінет міністрів планує розглянути на засіданні в середу, 22 квітня.

Міністерство охорони здоров’я запропонує Кабміну продовжити карантин в Україні до 12 травня, однак з пом’якшенням деяких обмежень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
хх Показати IP 22 Квітня 2020 10:49
Хотілось би побачити статистичні дані щодо інших хвороб, а то таке враження що в нас вже немає смертей від онкології, інсультів,інфарктів,туберкульозу і т.д.. І статистику по звичайному грипу за минулий рік.
Анонім до хх Показати IP 22 Квітня 2020 11:56
Зараз політика ,,партії,, така : всі хвороби відмінити! коронавірус має бути на першому місці! яка там статистика? Всю смертність списуємо на коронавірус!
Мешканка Показати IP 22 Квітня 2020 11:36
Ні в нас різко перестали хворіти на рак всі вилікувались бо коронавірус. Гляньте яка захворюваність і смертність в Європі. Але вони дружать з головою послаблюючі карантин ні заходи в першу чергу що дійсно треба для людей а наші все проти людей зомбують ще краще ніж в Росії.
Петро до Мешканка Показати IP 22 Квітня 2020 13:06
Де послабили карантин?В Італії?В Іспанії?
Отакої Показати IP 22 Квітня 2020 11:52
Чому скарги?Хто їх обрав?Терпіть...якщо зможете.
1+1 до Отакої Показати IP 22 Квітня 2020 12:14
Новини тсн
Луч Показати IP 22 Квітня 2020 12:01
І що за дурні прогнози піку захворюваності.... Один в кінці квітня з 14:00 по 19:00 , а другий на початку травня в цей же час. Дотримуватись гігієни, дотримуватись карантину, до всього ставитись відповідально, та і не побачим ми ніякого піку .
Одарка Показати IP 22 Квітня 2020 13:11
Та задовбали зі своіми піками. Може треба так працювати, щоб не піки очікувати, а щоб обмежувальні заходи діяли і піків не було??? То на холєру ми дома сидимо, щоб кожен місяць нам про перенесення піків віщав Шмигаоь і Степанов??? То хай банда міністерських дармоідів сидить без з/п, як багато мільйонів людей сидить без прибутків і куча фопів, платників податків без можливості заробляти.!! А то добре думати як щомісяця на картку приходитять гроші.
а Показати IP 22 Квітня 2020 15:00
а в чернівецькій обл. померли два брати 19, і 25 . коли ховали бабуся їх померла . а тато в тяжкому стані ще не знає що нема хлопців. Ви розумієте який це жах?