USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Україні подорожчав новорічний стіл: скільки коштують олів'є і шуба

25 Грудня 2021 16:10
Новорічний стіл-2022 подорожчав на 14% порівняно з попереднім роком.

Про це розповіли у Сніданку з 1+1.

Експерти підрахували, що для родини з 3-4 осіб частування обійдеться у 1160 гривень. Традиційні салати додали в ціні найбільше – 15 грн. Зокрема, оселедець під шубою подорожчав майже на 40% – до 47 грн, а олів’є – на 9% – до 76 грн.

Майже на третину подорожчала курка. Приблизно на 20% – нарізка: сир і ковбаса. Також аналітики зауважили, що червона ікра цього року обійдеться на 30 грн дорожче, шампаньске – на 6 грн, а мандарини – на 2 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перед новорічними святами в Україні здорожчають продукти. Експерти прогнозують, що ціни зростуть на 16-20%. Особливо здорожчання торкнеться овочів та м’яса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 16:19
показник середньої річної інфляції. печалька
Аут Показати IP 25 Грудня 2021 17:09
Буть цього не може! А шо там борщовий набір, шо там г+г кажуть?
Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 18:14
Ну накінець то скінчилася епоха бідності. Ані нас сдєлалі вмєстє. Зато прікольно..
Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 18:20
І ще. Кілька років тому старалися купити - "Артемівське" Шампанське, в крайньому випадку Київське. А зараз люди гребуть хімічний шмурдяк , яким завалені проходи магазанів..
ботоксШМЯК до Анонім Показати IP 25 Грудня 2021 18:57
Нічого! Худоба землю попродає, то хоч нажереться і напється...
73% до ботоксШМЯК Показати IP 25 Грудня 2021 21:20
Не сміти! Нам влада субсидію дає, ми за неї, вони молодці!
Коля Показати IP 25 Грудня 2021 18:52
Ціни зросли дуууже і ще не забувайте що обважують фрукти і овочі
123 до Коля Показати IP 25 Грудня 2021 20:49
Клятий Порошенко. Садити його треба, негайно, тоді ціни впадуть.
123 Показати IP 25 Грудня 2021 23:38
Ідіть у ср@ку
Упоротым Показати IP 26 Грудня 2021 08:10
В Украине сокращается все производство из за цены на ГАЗ! Сейчас ляжет бизнес теплиц (цветы, овощи, грибы...), подорожает хлеб и всё остальное! Вот вам и новогодний подарок от майдана 2014, Порошенко, Зели, и всей этой проклятой банды!