USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В Україні посилюють відповідальність за водіння у нетверезому стані

1 Червня 2016 15:26
Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону про посилення відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного сп'яніння, або під впливом лікарських препаратів.

За це рішення (№4373) проголосували 254 із 346 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, - інформує УНІАН.

Автор законопроекту, депутат Андрій Тетерук (фракція "Народний фронт") зазначив, що при затриманні вперше в стані сп'яніння водій буде платити штраф 10 тис. 200 грн, що становить 600 неоподатковуваних мінімумів (на сьогодні 200) і буде позбавлений права керування строком на рік".

Зі слів Тетерука, якщо протягом двох років водій знову потрапляє в таку ситуацію, то буде позбавлений права керування автомобілем на 3 роки і заплатить штраф у розмірі 1,2 тисячі неоподатковуваних мінімумів, що складає 20,4 тисячі гривень.

"Якщо протягом п'яти років він знову сяде за кермо п'яним, то буде позбавлений права керувати транспортним засобом на 10 років і заплатить 40,8 тисяч гривень", - додав депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
свій Показати IP 1 Червня 2016 15:34
Скажіть, будь- ласка, а хто платить штрафи в сумі 3400 грн чи подвійний 6800 грн? Прийміть краще зміни в законодавстві щодо стягнення даного виду покарання.
ввв Показати IP 1 Червня 2016 15:55
я не проти....сум.... треба... але щеб так зарплата росла... в такій прогресії,,,(одне до одного не стосується..)
Саня до ввв Показати IP 1 Червня 2016 16:29
Якщо ЗП буде дозволяти сплатити такий штраф - що завадить заплатити і їздити далі... А так можливо задумаються...
ввв Показати IP 1 Червня 2016 15:58
щеб так зарплата росла....
1111111 Показати IP 1 Червня 2016 21:11
За офшорний закон не проголосували уроди.
222222 до 1111111 Показати IP 2 Червня 2016 08:39
І шо він дасть той закон??? Шо з тих комісій по розслідуванню котлів, по фактам Гордієнка, по тарифам - шо???? Ноль. Народ, будьте вже трохи якісь розумніші, вам милять очі і не змивають. Думайте краще чим і як комунпослуги оплачувати будете. А по офшорах то не вашого ума дєло. Ви тут нічого не поміняєте, бо самі вибрали кого вибрали, без примусу. Так що чекайте нових виборів і думайте. На жаль така ціна голосу наївного українця, яких вибираючи лиса охороняти курник потім дивується де кури діваються.
Андрій Показати IP 1 Червня 2016 21:31
Мінімум за перший раз 30000грн. + позбавлення прав на 5років.