В Україні воює 15 тисяч громадян Непалу, – CNN
Наразі Росія завербувала до своїх рядів близько 15 тисяч жителів Непалу, пропонуючи їм за службу 2000 доларів.
Про це повідомляє CNN.
«Я пішов в російську армію не заради задоволення. У Непалі у мене не було жодної можливості працевлаштуватися. Але, оглядаючись назад, це було неправильне рішення. Ми не уявляли, що нас так швидко відправлять на передову і наскільки жахливою буде ситуація», – сказав один з непальських найманців.
Він пояснив, що вирішив піти на війну, адже не мав роботи вдома. За це йому пропонували 2000 доларів на місяць і російське громадянство. Коли він приїхав до Москви, там його відправили на коротке навчання, після якого він поїхав воювати в Бахмуті. Там він пробув близько місяця, після чого отримав поранення.
Читати ще: У росіян з'явилися Starlink: ГУР оприлюднило доказ
«У Бахмуті немає жодної ділянки землі, яка б не постраждала від бомб. Усі дерева, кущі та зелень... їх уже немає. Більшість будинків зруйновано. Ситуація там настільки жахлива, що аж плакати хочеться», – розповів найманець, який воював на боці окупантів.
Загалом, як повідомляє CNN, близько 15 тисяч жителів Непалу взяли участь у війні на боці РФ. Щонайменше 2000 з них зникли безвісти. Члени родин найманців вимагають від влади повернути їхніх чоловіків додому. Але політики значно применшують кількість непальських найманців, які беруть участь у російсько-українській війні. За їхньою інформацією, у війні бере участь близько 200 громадян Непалу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє CNN.
«Я пішов в російську армію не заради задоволення. У Непалі у мене не було жодної можливості працевлаштуватися. Але, оглядаючись назад, це було неправильне рішення. Ми не уявляли, що нас так швидко відправлять на передову і наскільки жахливою буде ситуація», – сказав один з непальських найманців.
Він пояснив, що вирішив піти на війну, адже не мав роботи вдома. За це йому пропонували 2000 доларів на місяць і російське громадянство. Коли він приїхав до Москви, там його відправили на коротке навчання, після якого він поїхав воювати в Бахмуті. Там він пробув близько місяця, після чого отримав поранення.
Читати ще: У росіян з'явилися Starlink: ГУР оприлюднило доказ
«У Бахмуті немає жодної ділянки землі, яка б не постраждала від бомб. Усі дерева, кущі та зелень... їх уже немає. Більшість будинків зруйновано. Ситуація там настільки жахлива, що аж плакати хочеться», – розповів найманець, який воював на боці окупантів.
Загалом, як повідомляє CNN, близько 15 тисяч жителів Непалу взяли участь у війні на боці РФ. Щонайменше 2000 з них зникли безвісти. Члени родин найманців вимагають від влади повернути їхніх чоловіків додому. Але політики значно применшують кількість непальських найманців, які беруть участь у російсько-українській війні. За їхньою інформацією, у війні бере участь близько 200 громадян Непалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
12 Лютого 2024 08:27
Ми так не можемо...
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.