USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні введуть плату за приймання пологів

21 Серпня 2017 10:21
Пологи в Україні будуть платними від 2019 року. Такі нововведення передбачаються новим проектом медичної реформи, пише ТСН.

Платити доведеться за планові пологи. Породілля буде отримувати пакет усіх послуг, а оплата проходитиме через державне агентство – Національну службу здоров'я.

Якщо ж у породіллі немає коштів на оплату пологів, вона зможе народжувати безкоштовно, проте їй не нададуть окрему палату. Також безкоштовними будуть екстрені пологи. Робота лікарів у такому випадку вважатиметься екстреною допомогою, яка покривається державою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ростов Показати IP 21 Серпня 2017 10:23
а нужно ли это делать ( плата)?
Анонім до Ростов Показати IP 21 Серпня 2017 10:33
Нужно! тому що миздобули!!!
12345 до Анонім Показати IP 21 Серпня 2017 12:04
Кожен лікар, який приймає пологи бере собі в карман кругленьку суму, кожен і завжди. Це для лікарів стабільна стаття доходу. ТО ОЧЕВИДНО, НЕХАЙ БУДЕ ПЛАТА ОФІЦІЙНА, І НЕ ЙДЕ В КАРМАН ЛІКАРЯМ-ПІДПІЛЬНИМ МІЛЬЙОНЕРАМ.
Анонім до 12345 Показати IP 21 Серпня 2017 12:23
А хто може гарантувати, що крім офіційної плати, не будуть й надалі брати собі на карман?
скептик до 12345 Показати IP 21 Серпня 2017 21:17
НЕ БУДЬ НАЇВНИМ. лікариська як брали хабарі, так і будуть брати
Знаю Показати IP 21 Серпня 2017 10:57
А хіба пологи були безплатні???? А знаєте як список ліків виписують лікарі? так, щоб зрозуміло було тільки в їхній аптеці... а скільки на лапу беруть анестазіолог та хірург? а те що лікарні навіть не забезпечені елементарним - одноразовими рушничками, салфетками, рукавичками... нема нічого, все за свій кошт.. але як з зарплати в мене вираховують по 21% податку, куди йдуть мої гроші???
Та до Знаю Показати IP 21 Серпня 2017 11:39
це у всіх лікарнях в список ліків обов"язково вписують ті рушнички, серветки, миючі засоби, всілякі розчини кожному хворому, таке враження, що медперсонал потім здає їх знову ж в свої аптеки і продають по іншому колу, а потім знову і знову, або може п"ють їх, бо на фіга тих миючих засобів і рідких мил, дt36зинфікуючих розчинів в такій кількості?
Учень до Знаю Показати IP 21 Серпня 2017 11:48
Про це знають всі " крім" : - прокуратури , поліції і СБУ, які мають ( непогану ) зарплату з наших податків і повинні 24 години на добу захищати наші права та слідкувати за дотриманням законів . Але-але ...
скептик до Учень Показати IP 21 Серпня 2017 21:20
так ті ж працівники проститатури та паяції потім повністю бешкоштовно лікуються самі і лікують своїх родичів, тому вони нічого вперто не бачать
Я Показати IP 21 Серпня 2017 11:02
А зараз вони безплатні?
Марина Показати IP 21 Серпня 2017 11:42
З часів нашої незалежності пологи в Україні неофіційно платні . Тепер з 2019р. будуть офіційно платними + " подяка " лікарям на державній роботі. Жити станоситься все веселіше. В загальному , це чергове досягнення " ліворуції ".
Знаю до Марина Показати IP 21 Серпня 2017 14:11
Тому що дурний народ не розуміє що революція це засіб за допомогою якого одні олігархи змінюють інших