В Україні викрили контрабанду ліків від серцево-судинних і онкологічних захворювань
Викрили міжнародне угруповання, що займалося контрабандою і продажем в Україні ліків від серцево-судинних і онкологічних захворювань.
Про це повідомляє Корреспондент.
За даними СБУ, учасники групи з Києва і Харківської області нелегально отримували зареєстровані в Україні препарати з РФ і однієї західно-азіатської країни, у тому числі через міжнародні поштові сервіси.
Потім ліки продавали на спеціалізованих інтернет-платформах та доставляли замовникам кур’єрами і сервісами експрес-доставки.
«При цьому зберігання і транспортування препаратів здійснювалося без дотримання встановлених санітарних норм, зокрема температурного режиму», – підкреслили в СБУ.
Під час обшуків за місцем проживання фігурантів і зберігання контрабандної продукції вилучено майже 2,5 тис. упаковок ліків сумнівної якості на загальну суму більше 3 млн грн.
Також виявлені документи з доказами протиправної діяльності і гроші, ймовірно, отримані злочинним шляхом. Планується направити вилучені препарати на експертизу.
Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що МОЗ планує ввести 2D-кодування ліків для боротьби з фальсифікованими препаратами. На перехід до такого формату кодування ліків необхідно близько двох з половиною років, проте підроблених ліків відразу стане значно менше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Корреспондент.
За даними СБУ, учасники групи з Києва і Харківської області нелегально отримували зареєстровані в Україні препарати з РФ і однієї західно-азіатської країни, у тому числі через міжнародні поштові сервіси.
Потім ліки продавали на спеціалізованих інтернет-платформах та доставляли замовникам кур’єрами і сервісами експрес-доставки.
«При цьому зберігання і транспортування препаратів здійснювалося без дотримання встановлених санітарних норм, зокрема температурного режиму», – підкреслили в СБУ.
Під час обшуків за місцем проживання фігурантів і зберігання контрабандної продукції вилучено майже 2,5 тис. упаковок ліків сумнівної якості на загальну суму більше 3 млн грн.
Також виявлені документи з доказами протиправної діяльності і гроші, ймовірно, отримані злочинним шляхом. Планується направити вилучені препарати на експертизу.
Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що МОЗ планує ввести 2D-кодування ліків для боротьби з фальсифікованими препаратами. На перехід до такого формату кодування ліків необхідно близько двох з половиною років, проте підроблених ліків відразу стане значно менше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Олега Москалюка
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.