USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні з 1 жовтня знизять тарифи на електроенергію. Скільки будемо платити

11 Серпня 2021 14:21
Тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менш як 250 кВт/год, будуть знижені до 1,44 грн за кВт (із нинішніх 1,68 грн).

Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні кабміну, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Телеграм-канал прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Водночас для тих українських сімей, які споживають понад 250 кВт-год на місяць, тарифи залишаються без змін.

Як заявив під час засідання уряду міністр енергетики Герман Галущенко, тариф на електроенергію буде знижений для 80% українських сімей.

«З першого жовтня ми знижуємо тариф для більшості населення, які споживають до 250 кВт-год, тобто 80% домогосподарств. Для таких людей тариф складе 1,44 грн з ПДВ», – сказав Галущенко.

Нові правила запрацюють з 1 жовтня.
Нагадаємо, в Україні розглядають різні сценарії підвищення тарифів.

Як ми писали, наприкінці грудня 2020 року Кабмін скасував пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії в розмірі 0,9 грн за кВт/год, встановивши єдину ціну в розмірі 1,68 грн/кВт-год.

Читати також: Завтра – вдвічі дорожче: як ростуть тарифи на електроенергію для бізнесу і що буде з цінниками в магазинах

Наприкінці квітня 2021 року кабмін вирішив залишити тариф для населення на цьому рівні до 30 червня.

26 травня НКРЕКП заборонила імпорт в Україну російської та білоруської електроенергії до 1 жовтня 2021 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Правда Показати IP 11 Серпня 2021 14:32
Цей популізм вже немає меж,червона лінія зникла.Заплатимо за товари і послуги в рази...і немає тому ради.Оце вибрали так вибрали,їжте,не подавіться...
Правда Показати IP 11 Серпня 2021 14:37
Ще раз нагадую для дят...,що електроенергія і газ-це ТОВАР.Скільки купив,за те і плати.То до економії всі закликають.Методів багато і вони доступні.Ніяких пільг не може бути.Все це популізм і маніпуляції.Боже,дай розуму цим людям,бо вони поки що ств....
Бам бам до до Правда Показати IP 12 Серпня 2021 08:21
От ти розуму просиш для людей, а сам тупий як сибірський валянок. У статті написано про маніпуляцію з ціною за одиницю електроенергії, а ти талдичиш за обсяги чи то спожитої чи то зекономленої електроенергії. Навчись читати і думати, грамотєй диванний.
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2021 14:45
Підняли на 78 коп , а зараз знижуть на 24 коп. В підсумку + 55 коп.
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 15:32
Сволота, поверніть тарифи часів тирана-Януковича, слабо?
Дур до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2021 08:16
Поверни 38 міліардів доларів з золотовалютних резервів, які розі*рав янек і його шайка. То може ще популісти тобі щось у рота й тицьнуть. Поверни скотино, поверни міліарди.
Дід Панас до Дур Показати IP 12 Серпня 2021 10:47
ЗВР на кінець 13 року - 20,415 млрд, а вже в 2015 з новою владою маємо 5,625, то хто ж насправді їх вкрав?
1 до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2021 16:36
А ось така офіційна статистика, - ЗВР за 2011 рік, - "мінус" 2 781, 39 млн. дол., за 2012 рік, - "мінус" -7 248.42 млн. дол., за 2013 рік, - "мінус" -4 130.48 млн. дол., за 2014 рік, - "мінус" -12 882.38 млн. дол. От так "крєпкій хазяйствєннік і кравасіся" за свою каденцію розіс*али більше 27 млрд. дол., ВДУМАЙТЕСЬ У ЦЮ ЦИФРУ 27 млрд. дол. !!! Тобто саме за рахунок ЗВР ці дауни долар тримали на рівні 8 грн., ціну на газ перекривали, субсидували олігархат... ТОБТО НІЧОГО ПУТНЬОГО не робили, а тільки роз*ирали Україну. Так що діду-тролику проти фактів не попреш, води холодної випий і не вякай.
Правда Показати IP 11 Серпня 2021 16:08
Попри Закон про ринок електроенерії.уряд втручається в ціну товару приватних компаній(самі ж продали),гроші(кредити вам ніхто не дасть...)а це потягне велику інфляцію-заплатимо всі сповна...невігласи.
Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 16:32
"Ситуация с электроэнергией на Украине близка к критической. Из-за жары потребление электричества заметно выросло. По данным "Укрэнерго", если 11 июля оно составляло 365 млн киловатт-часов, то 15 июля — уже 404. При этом на ТЭС и ТЭЦ не работает больше 20 энергоблоков — часть остановилась из-за отсутствия топлива, часть — на аварийные ремонты. Также сокращаются запасы угля на складах электростанций. По-сути, речь идет об угрозе энергобезопасности страны. Между тем, появилась информация, что диспетчер "Укрэнерго" запросил аварийную помощь — вчера в России, а сегодня — в Белоруссии. Украина готова брать электроэнергию в соседней Белоруссии — 2,8 гривен за киловатт." - знову купуємо у "агресора"?
А? до Дід Панас Показати IP 11 Серпня 2021 19:51
А від шобли клоунів і шахраїв ви чого ще чекали?
Дід Панас до А? Показати IP 11 Серпня 2021 20:44
Анархія та лицедії ще з часів перевороту з'явилися, зелені це просто прогрес так званого майдану
А? до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2021 08:12
Ця шобла до Майдану має таке ж відношення ія і сам януковощ. Ніякого. А вірніше вони його (янека) страуси.
СБУ до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2021 08:24
Янночка приїзжай в Україну. Ми тебе зустрінемо. Не бійся і від націоналістів захистимо і від твоїх колишніх кєнтів, яким ти в карти програвся. Не бійся, камера тебе чекає.
Дід Панас до СБУ Показати IP 12 Серпня 2021 15:31
Ги, дурню, він і з Ростова бачить наскільки "покращилося" життя середньостатистичного громадянина України по його від'їзду
СБУ до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2021 16:45
Дурню пристаркуватий, просто приїзджай. Тут буде камера "ВІП", без братви яка поглумилась раніше.
Правда Показати IP 11 Серпня 2021 16:53
Так це літо,а що буде взимку,а якщо мороз -20.Розбалансують систему і знову "здрастє"90-ті,віялові відключення,а це буде,не тіште себе ілюзіями,бо при владі доблод...До речі нас настирливо закликали закрити шахти(світове кастрофічне потепління),а вже зараз вугілля немає.Ціною теплової енергії і газу ми компенсуємо олігархам сповна.Де деолігархізація,де вона???Олігархат-це ТУПИК і ми вже там...
Погано до Правда Показати IP 11 Серпня 2021 19:52
Погано, що долю країни визначив одурачений телевізором охлос. Стадо баранів втопило Україну.