USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні заборонили статеві стосунки до 16 років

16 Квітня 2018 20:42
Президент України Петро Порошенко підписав оновлений Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації.

На думку міжнародної спільноти, попередня версія документу не відповідала практиці, інформують Економічні відомості.

Зокрема, документ встановив мінімальний вік статевого повноліття – 16 років. Тобто всі інтимні стосунки повнолітніх з 16-річними не вважаються кримінальним злочином.

Раніше стаття 155 передбачала кримінальну відповідальність за “статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості”.

На думку очільника держави, такі зміни у законі сприятимуть дотримання прав дитини в Україні, та наблизять українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 16 Квітня 2018 21:26
Боже, цеж грiх! За це пекло!
Ноунейм до Анатоль_ Показати IP 16 Квітня 2018 22:02
О боже, гріх, шо ти мелеш?
Вік Показати IP 16 Квітня 2018 22:06
Цікаво ким це контролюватраь буде, і шо у нас це було легально до 16???! Божетде я живу, куди все котиться, до яких чортів
Анонім до Вік Показати IP 7 Липня 2018 00:19
Це правда це дійсно гріх навіть в 16 років тільки у 18 можна і все
111 Показати IP 16 Квітня 2018 22:19
Зробили собі щоб з 16 річними можнабуло робити все ато раніше було незаконно депутати для себе це зробили
Анонім Показати IP 16 Квітня 2018 23:02
Цікаво,а є ще в 16 років дівчинка?)))
Я до Анонім Показати IP 19 Квітня 2018 18:04
Є
кажуть Показати IP 17 Квітня 2018 03:22
16-хай буде. Цікаво скільки рочків було Євці коли пустилася з чортом?
ан Показати IP 17 Квітня 2018 10:59
порошенку нема чим занятись?нехайрівень життя українців піднімає це під европу закони приймають.
Андрій до ан Показати IP 17 Квітня 2018 23:27
Так всі ж і рвалися до Європи ? Чи не так ? Не буду здивованим, якщо скоро дозволять одностатеві шлюби та ще якісь гарненькі європейські цінності ! Окрім зарплат звичайно ж !
Анонім Показати IP 7 Травня 2018 22:18
слава украине.......
Анонім Показати IP 12 Січня 2019 00:06
Мда... а презервативи продают с 18 ну ви генийи просто нев*******
Яр Показати IP 13 Січня 2019 12:17
Прямий шлях до массової педарастії та лісбенізму
Яр Показати IP 13 Січня 2019 12:24
Моє попереднє повідомлення відносно ідіотського закону про право на інтимні стосунки (право на секс)