USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні знайшли величезне родовище золота

18 Січня 2018 23:32
У Рахівському районі Закарпатської області виявили нове велике родовище золото-рудних покладів. Ресурси золота тут оцінюються у 2,4 тонн.

Про це повідомляють на офіційному сайті Державної служби геології та надр.

«У дочірньому підприємстві Національної акціонерної компанії "Надра України" "Західукргеологія" підбили підсумки минулого року. Вагомий результат отримано щодо пошукової оцінки рудопроявів золота в Рахівському районі Закарпатської області. На основі проведених раніше бурових, гірничих та лабораторних робіт, Рахівською геолого-пошуковою партією (начальник – Нечепуренко Н.В.) Львівської ГРЕ виконано оцінку прогнозних ресурсів золота рудних тіл Білопотікського рудопрояву в кількості 2,4 тонн», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що ці результати підтверджують перспективність подальших геологорозвідувальних робіт на рудопроявах Рахівського рудного району, що є спрямованими на підготовку об’єктів для залучення інвестицій і переведення їх в ранг золоторудних родовищ.

Додамо, що відповідно до Держгеонадр, загальна вартість покладів мінеральних ресурсів України може становити приблизно вісім трильйонів доларів. В українських Карпатах раніше було виявлено три золоторудних родовища (Мужіївське, Берегівське, Сауляк) та численні рудопрояви корінного і розсипного золота.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Ура Показати IP 19 Січня 2018 00:10
Ей хлопці, кидайте копати бурштин і починайте копати золото!
Лучанин Показати IP 19 Січня 2018 05:55
2,4 тонни це "велечезне"?)),всі разом наші заробітчани за дня два більше привозять грошей чим золота в "величезному" родовищі
Ольга до Лучанин Показати IP 4 Лютого 2018 11:57
Це 10 -та частина! Всього не скажуть, бо собі небуде.
українець Показати IP 19 Січня 2018 09:06
не розумію, чому інвестиція в розмірі 100млн.$ така велика, якщо вірити написаному - покладів золота тільки 2400 т, це більші затрати ніж самого золота, тоді якими ми ресурсами маємо повернути цю інвестицію???
Костя до українець Показати IP 7 Квітня 2018 00:34
Інвестицію повернуть видобутим золотом. Решту запишуть у борг. Все зрозуміло)
123 Показати IP 19 Січня 2018 13:32
Про ці поклади було відомо ще за часів Радянського Союзу, проте в ті часи казали що розробляти їх нерентабельно. У нашій країни технологія навряд чи змінились з тих часів, тому напевно будуть шукати іноземного інвестора, який забере 85% прибутку собі, а ми знов отримаємо бульку з носа.
Золотошукач Петя Бр до 123 Показати IP 23 Січня 2018 15:16
Вуйку, окрім бульки ти нічого не отримаеш в силу того, що плебеї, холопи довольствуються тільки булькою під носом. Золото, бріліанти по природі належать панам - тобішь князьям і кнізіхам !
Перехожий Показати IP 22 Січня 2018 16:49
О це так да. А я думав що у нас на Україні тільки поклади шоколаду величезні. Піду поліровати свою лаперну сопатку - може скоро стати в нагоді.
харьков до Перехожий Показати IP 7 Березня 2018 18:12
У США планують інвестувати $100 млн у видобуток золота в Україні 8 Серпня 2017 02:57. Прочитай и подумай чьё это золото будет.
Сам Показати IP 24 Січня 2018 21:30
В українських Карпатах раніше було виявлено три золоторудних родовища (Мужіївське, Берегівське, Сауляк) та численні рудопрояви корінного і розсипного золота. А ми щось не відчули і не чули і не бачили і не нюхали і не вчували про те золото. Де воно? А це, щойно знайдене, знову відмиють у свою кишеню?Сам
Злой есетинец Показати IP 8 Березня 2018 12:19
Этой стране воров и негодяев можно найти только уши от мертвого осла
Пташка золота Показати IP 8 Березня 2018 19:22
Украина такая богатая, но вечно возьмутся за дело не с того конца. А все потому, что денег нет, а нет потому как воруют везде и всюду. Дикая бесхозяйственность, жадность, вертухайство, плутовство, какая уж тут прибыль от золота. Такого коварного металла! Ведь доворовались уже дальше некуда. Никакое золото не поможет. Сколько вору не дай. Как волку - сколько его ни корми. На смену одному вору придет другой. Уж так повелось.
Николай Показати IP 8 Березня 2018 21:19
У чьём погребе нашли?
Микола Показати IP 11 Березня 2018 09:15
А ви подумайте, для чого це повідомили !!!
Михайло... Показати IP 12 Березня 2018 23:51
Друзі. Тіштеся.радійТе.Будьте горді за свій край. Де не кинеш там проросте...Де не копнеш там здобудеш. Залишилося тільки рукава закотити... Львів!!!
Михайло Показати IP 18 Березня 2018 22:09
Це чергова афера як відмити наші з Вами гроші.Привезуть злиток золота з Нацбанку і скажуть що добуте в Рахові. А гроші на створення рудника відмиють по своїх кишенях і скажуть як сказав Рева - ями на дорогах це вина пенсіонерів і пільговиків. А тут також так буде. Запитайте кожного жителя Берегова скільки золота накопали на Мужіївському родовищі і кожен скаже що ця і попередні жирні мордаті злодії і бариги при владі відмили в людей сотні мільйонів гривень на цій афері. А на Мужіївському руднику і донині ніхто золота не копав. Так буде і в Рахові. Кому у цій владі вірити? БАРИГАМ!!!
RedruM Показати IP 29 Березня 2018 14:10
Сразу видно у кого с математикой нелады). Грамм золота стоит около 1130 гривен на сегодня, в тонне 1000 килограмм, в килограмме 1000 грамм. Сбросим цену до тысячи за грамм учитывая расходы на добычу. Получается килограмм золота стоит миллион, умножаем миллион на две тысячи четыреста килограмм, получаем 2 миллиарда 400 миллионов в гривне. Всё ещё мелочь?
Костя Показати IP 7 Квітня 2018 00:32
Ну як раз 100 млн $ і виходить
Александр Показати IP 18 Квітня 2018 17:16
Залежи золота находятся в Козине у пети.