USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Українцям збільшать пенсію

28 Березня 2016 07:00
Заплановане підвищення пенсій в два етапи: з травня мінімальна пенсія складе 1130 гривень, а з 1 грудня − 1208 гривень.

Про це повідомляє Forbes.

«Витрати на пенсійне забезпечення в 2016 році зростуть на 7,5%, або 18,5 мільярда гривень, порівняно з 2015 роком»,− повідомив під час прес–конференції голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

«В цілому витрати на пенсійне забезпечення у 2016 році збільшаться на 18,5 мільярда гривень, або на 7,5%», − сказав він.

В першу чергу це пов'язано із запланованим підвищенням в два етапи мінімальної пенсії в поточному році.

З травня мінімальна пенсія складе 1130 гривень, а з 1 грудня − 1208 гривень.

Зі слів голови фонду, в цьому році ветерани знову отримають виплати до 9 травня. Зараз фонд формує списки ветеранів, і завершити цей процес планується до кінця березня.

«До кінця квітня, я думаю, всі наші ветерани отримають належні виплати. І хочу зазначити, що в цьому році прийнято відповідне рішення, розмір виплат буде збільшено», − сказав Зарудний.

Також він зазначив, що Пенсійний фонд може знову виплатити частину пенсій січня 2017 року авансом у грудні поточного року, як це було зроблено вперше в 2015 році.

«Такий механізм авансової виплати себе виправдовує, − сказав Зарудний. − Тому що половину січня місяця ми зазвичай не маємо надходжень і завжди в січні була проблема, як знайти ці кошти, як профінансувати ці виплати».

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що з 1 січня 2016 року при обчисленні розміру пенсії заробітна плата враховується лише за період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
українка Показати IP 28 Березня 2016 08:16
Це ж скільки доларів у місяць буде становити пенсія? Аж цілих майже 50 доларів? Круто!
Анонім до українка Показати IP 28 Березня 2016 09:41
Ой мабудь ще крутіше, 40 доларів, воно ж по цепочці все потягне підуть ціни, піде долар і т . д. і т .п
40a до українка Показати IP 28 Березня 2016 09:59
при "злому тирану Януковичу" пенсія була 120 доларів і ціни були менші. Поліпшили долю пенсіонерам, та й іншим теж.
Бюджетник Показати IP 28 Березня 2016 09:17
Це усім пенсіонерам,уточняйте, чи тільки у тих в кого мінімалка??? Уряд Сені минулого разу підвищував тим у кого мінімальна з\плата, а держслужбовцяс в яких є пенсіоя 1400 нічого не добавляв. То виходить в нашій державі краще працювати двірником то хоч пенсію підвищать??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!А я що все життя на державу працював -то за копійки виживаю, а чиновники розжираються!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 28 Березня 2016 09:19
А кому підвищать цим,що не мають стажу і мають маленьку пенсію, а я вже маю 1300,то мені нуль. За 45 років стажу і праці на заводах.Ото рівність-це комунізм.Знущання і геноцид українського народу
лучанка Показати IP 28 Березня 2016 09:28
Це просто знущання з людей. Нехай Порошенко виживе за таку пенсію
Мельник В.М. Показати IP 28 Березня 2016 10:23
Ціни на газ,електрику ,пальне ,продукти харчування з 2015р.підвищили в 3-7 разів ,а пенсію хоче тільки тепер на 50-100грн. Це реформи від Сєні. Хто виживе ,той "жити" стане краще . SOS - SOS
40а до Мельник В.М. Показати IP 28 Березня 2016 11:44
коментар було видалено
Яська Показати IP 28 Березня 2016 11:56
Посміховисько
123 Показати IP 28 Березня 2016 12:29
Ото то збільшать.... скільки можна знущатись над народом?(
Анонім Показати IP 29 Березня 2016 00:04
це в звязку з підвищенням ціни на газ в 3 рази