USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В Умані 30 осіб з ножами і палицями напали на євреїв біля могили Нахмана

12 Січня 2020 11:23
Вночі 10 січня в Умані у Черкаській області близько 30 чоловіків, озброєні ножами і палицями, напали на євреїв, які перебували біля могили рабина Нахмана.

Про це інформує Страна з посиланням на Yeshiva World News.

Як розповіли свідки НП, злочинці тримали в руках ножі і палиці. Повідомляється, що жорстоке побиття почалося після незначної суперечки, що сталася між одним із місцевих українців і євреєм.

«Українець, який брав участь в суперечці, закликав своїх антисемітських друзів прийти і побити євреїв», – розповів єврей, який проводив Шаббат.

Правоохоронці, які прибули на місце події, не спробували допомогти, а «просто стояли і дивилися, що відбувається». У результаті інциденту чотирьох постраждалих євреїв доставили в найближчу лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Цензор так Показати IP 12 Січня 2020 11:36
Північні сусіди з метою дестабилизации?
ще не зовсім свідоми до Цензор так Показати IP 12 Січня 2020 14:15
Як добре у цій країні правоохоронцям та іншим державним ледацюгам працювати. Будь-які резонансні кримінальні правопорушення (вбивства журналістів, підриви на армійських складах, корупція в оборонній сфері тощо) кваліфікуються як протиправні дії північного сусіда. Більше ніхто і нічого для встановлення організаторів та виконавців злочинів по цих справах не робить. А якщо хтось нагадає про бездіяльність влади, той відразу стає 5 колоною та агентом кремля.
савченко Показати IP 12 Січня 2020 12:11
стояли и дывылысь! аваков может быть международный скандал,не думаешь?
МОДЕРАТОР Показати IP 12 Січня 2020 13:45
вмішуватись ніззя бо получать
@ Показати IP 12 Січня 2020 13:52
Потім скажуть ,що це волонтери, АТОвці ну ще є націоналісти та правий сектор-для призначення винних вибір чималий.
12345 до @ Показати IP 12 Січня 2020 15:55
При Пороху такого не було!
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 12 Січня 2020 14:00
А я вже був думав, що замовного антисемітизму в Україні немає.
Я Показати IP 12 Січня 2020 15:49
А можно с начала, а не с середины ? С чего все началось ?
Виталий Показати IP 12 Січня 2020 16:29
коментар було видалено
Олександр Показати IP 12 Січня 2020 18:31
Свині антисемітські!
скептик до Олександр Показати IP 12 Січня 2020 20:15
фсбешні
наум Показати IP 13 Січня 2020 07:18
А откуда полиция там взялась?
Алексей Показати IP 13 Січня 2020 10:38
Почему злочинци, правильно активисты. И вообще во всем Путин виноват