USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«ВАЗ» у Луцьку збив на «зебрі» пішохода

23 Лютого 2016 21:48
По проспекту Відродження у Луцьку автомобіль «ВАЗ» збив жінку на пішохідному переході.

Автопригода трапилася ввечері 23 лютого.

Про це повідомляє користувач Світлана Присяжнюк у Фейсбуці.

"Щойно, по проспекту Відродження, на переході біля Експрес Там-Там, збили літню жіночку. Водій добряче напідпитку", - йдеться у повідомленні

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», у Луцьку збив велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 22:39
Дуже аварійна ділянка, постійні порушення правил водіями, пішоходи як зайці перебігають дорогу на цьому переході. Нова патрульна поліція, я звертаюся тільки до вас, де ви ?!!! Перенесіть зупинку з сторони Там-Там Експрес і заберіть звідти переход, це вихід з даної ситуації.
сусід до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 23:56
Це не компетенція поліціі
Лучанка до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 09:39
Що ви таке говорите, навіщо забирати зупинку з сторони Там-Там Експрес і переход?! Ви не живете в цьому районі и нема чого тут умнічати. Зупинка тут необхідна, багато людей живе тут і користується нею. І нема чого з хворої голови перекидувати на здорову голову. Вихід треба шукати в іншому, а не в перенесені зупинки...
Фів Показати IP 23 Лютого 2016 23:01
Позбавляти прав на років десять і нехай на колінах !здять сцукі
Анонім до Фів Показати IP 24 Лютого 2016 12:17
Сядь і попробуй їздити тоді побачу як ти будеш умнічати
Ксю Показати IP 24 Лютого 2016 00:48
Я живу в тому районі, кожен день там ходжу. Водії літають, як ненормальні - пофіг, що йдеш з маленькою дитиною. Треба там світлофор поставити. А краще, щоб чергували поліцейські - і пішоходи будуть дивитись і водії нормально їздити.
Анонім до Ксю Показати IP 24 Лютого 2016 12:18
Там два є
Чому? Показати IP 24 Лютого 2016 09:39
Чому маршрутки/тролейбуси зупиняються не там де знак? Це випадково не компетенція поліції, чи їм тільки базар "сказали" розганяти. Чому люди лізуть з них/ в них відразу з пішоходного? Чому там стільки аварій що пару раз на рік дорожники відновлюють металеве перекриття між полосами? Якщо люди перебігають аж з самісінького мосту то доцільно металеве перекриття доставити і до бардюра, і можна з двох сторін, щоб легше неперелазити а перейти? - тільки тоді люди будуть включати мозок. Рахую кусок метала це не життя людини, можна все організувати і зробити. Дорожники і влада думайте шось.
Вова Показати IP 24 Лютого 2016 09:50
А НЕ краще прийняти такі Закони що коли за кермом пяний або випивший заирати права довічно??? Скільки так будуть людей вже збивати і забирати життя у дітей жінок чоловіків стареньких дідусів і бабусь?
Просто лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 11:21
Хтось звернув увагу скільки часу за останні місяці повідомлень про те, що збив п'яний водій? Чого тенденція не йде до зменшення? Чому поліцейських ніхто не боїться? Чому сідають п'яні за кермо? Відповідь одна - бо мають ці закони в сра•••ці і класти хотіли вони на ті порушення! І на ту поліцію! Чогось колишніх ДАІшників більш боялись. Про що можна мати справу з поліцією, коли їм навіть стреляти неможна при виконанні!?!?!
1111 Показати IP 24 Лютого 2016 11:53
Того шо нема ДАІшників, і всі їздять пяні, бо коли не порушиш то тебе ніхто не троне!
ангст Показати IP 24 Лютого 2016 12:05
Я пропоную за керування автомобілем в нетверезому стані притягувати до кримінальної відповідальності та ув'язнювати безмозглого водія на 2 роки + позбавляти права керування автомобілем на 5 років.
1 Показати IP 24 Лютого 2016 15:02
за кермом напідпитку потрібно давати ордени!!!